1 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام

من صفحه ساز Elementor Pro رو همراه فروشگاه ساز woocommerce نصب کردم که در این صورت باید در بخش template های المنتور تب های archive product و single product اضافه بشه. اما واسه من این اتفاق نیوفتاد و با آپدیت کردن هم تغییری نکرد. ممنون میشم کمکم کنین

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط lotfimehdi14
      سلام
      افزونه هایی برای دو مورد زیر میخوام که بهم معرفی کنید:
      1. برای فروشگاه فرش با انتخاب متراژ قیمت تغییر کند. بطور مثال متراژ 6 متر یه قیمت و متراژ 9 متر یه قیمت که خریدار انتخاب میکنه.
      2. افزونه ای که بشه باهاش بیعانه دریافت کرد نه تمام پول رو
    • توسط ahmad25532
      سلام. میخوام برای محصولاتم دو تا قیمت داشته باشم. نماینده ها که تو سایت لاگین شدند قیمت خودشون رو ببینند. امکانش هست اصلا؟افزونه ای چیزی داره برای این کار؟
    • توسط mostafa40688
      سلام و وقت بخیر 
      دوستان من میخوام توی سایت وقتی سفارشی داره ثبت میشه فقط و فقط شهر رباط کریم باشه چیکار باید بکنم که فیلدهای انتخاب شهر و استان به صورت دیفالت روی رباط کریم باشه و نشه چیز دیگه ای انتخاب کرد.
      و مورد بعدی اینه توی ووکامرس اصلا شهر رباط کریم نیستش ؟؟؟
      ممنون میشم راهنماییم کنید.
    • توسط DariushGreat
      با درود و ارج
      به طور پیش فرض برای هر کالا یک گزینه از متغیرها رو فعال کردیم که به محض ورود به صفحه محصول، گزینه روی اون قرار داره. مانند تصویر زیر:

به محض زدن افزودن به سبد خرید طبق روال صفحه رفرش می شه و پیام زیبایی می ده کالا به سبد خرید افزوده شد. تا این جا مشکلی نیست. مشکل از جایی آغاز می شه که پس از رفرش گزینه متغیر کالا روی مقدار خالی قرار می گیره و دکمه افزودن به سبد خرید غیرفعال می شه. مانند زیر:

چی کار کنم که اینطور نشه؟
      سپاس از راهنمایی و کمکتون
    • توسط ebi7171
      با سلام.
      بنده ووکامرس رو تازه بر روی قالبم نصب کردم اما مشکلی که دارم دسته بندی های سایت رو نمایش نمیده. من برای نمایش دسته بندی های خود وردپرس از کد:
      <?php the_category(', ') ?> استفاده میکنم. و برای عنوان از
      <?php the_title(); ?> و برای برچسب ها از
      <?php the_tags(''); ?> عنوان محصول به خوبی در جای خودش به نمایش درمیاد اما دسته ها به نمایش درنمیاد. دسته ها و برچسب ها در خود نوشته نشون داده میشه. به فایل پیوست توجه کنید. چطور میتونم دسته ها و برچسب ها رو به جای مشخصی از قالب هدایت کنم؟ با تشکر