رفتن به مطلب

عدم شماره گذاری صفحات

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان، مشکلی برام به وجود آمده ممنون میشم کمک کنید.

من برای صفحه بندی و نمایش دسته بندی شده ی نوشته هام در بعضی از صفحات سایتم از افزونه WPSIREN Recent Posts By Category  استفاده میکنم که متاسفانه قابلیت شماره گذاری صفحات رو نداره و وقتی محدودیت مثلا 5 پست آخر رو براش تنظیم می کنم. پست های قبلی از دسترس خارج میشن. از افزونه های مختلفی استفاده کردم با عنوان page number ولی این افزونه جلوی کار افزونه های شماره گذاری صفحات رو می گیره! پیشنهادتون چیه؟

از کد دستی هم استفاده کردم و فایل php و css  این افزونه را هم ویرایش کردم. گذینه های شماره صفحه به زیر صفحه اضافه میشه ولی لینک ها درست عمل نمی کنن و فقط همون صفحه آخر پست ها نمایش داده می شود

ویرایش شده توسط greencityit
لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، greencityit گفته است :

با سلام خدمت دوستان، مشکلی برام به وجود آمده ممنون میشم کمک کنید.

من برای صفحه بندی و نمایش دسته بندی شده ی نوشته هام در بعضی از صفحات سایتم از افزونه WPSIREN Recent Posts By Category  استفاده میکنم که متاسفانه قابلیت شماره گذاری صفحات رو نداره و وقتی محدودیت مثلا 5 پست آخر رو براش تنظیم می کنم. پست های قبلی از دسترس خارج میشن. از افزونه های مختلفی استفاده کردم با عنوان page number ولی این افزونه جلوی کار افزونه های شماره گذاری صفحات رو می گیره! پیشنهادتون چیه؟

از کد دستی هم استفاده کردم و فایل php و css  این افزونه را هم ویرایش کردم. گذینه های شماره صفحه به زیر صفحه اضافه میشه ولی لینک ها درست عمل نمی کنن و فقط همون صفحه آخر پست ها نمایش داده می شود

وقت بخیر از افزونه ی wp-pagenavi استفاده کنید وبرای نمایش صفحات از شورت کد زیر استفاده کنید

<?php wp_pagenavi(); ?>

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، greencityit گفته است :

از این هم استفاده کردم، اما جواب نمی ده

نیاز به افزونه ای دارم که هم دسته بندی کنه و هم شماره گذاری

لطفا پیاممو رپلای کنین تا متوجه ارسال پیامتون بشم

اگه به درستی انجام داده باشین هیچ مشکلی پیش نمیاد | من استفاده کردم و هیچ موردی نبود

موفق باشید

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، miladalizadeh گفته است :

لطفا پیاممو رپلای کنین تا متوجه ارسال پیامتون بشم

اگه به درستی انجام داده باشین هیچ مشکلی پیش نمیاد | من استفاده کردم و هیچ موردی نبود

موفق باشید

یعنی این افزونه خودش هم پست ها رو بر اساس گروه، دسته بندی میکنه و هم شماره صفحه درج میکنه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...