eniac

نمایش همه قسمتهای صفحه در amp

3 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام چرا amp این دوتا سایت باهم فرق میکنه؟

لینک اولی فقط قسمت مربوط به پست رو نشون میده ولی لینک دومی کل صفحه رو توی نسخه amp نشون میده.

این یک صفحه amp سایت خودمه

این برای همیار وردپرسه

ویرایش شده در توسط eniac
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

چون نسخه های amp فرق می کنند

درست مثل sitemap، امکان داره من از یک پلاگین استفاده کنم، شما از یک پلاگین دیگه، یا مثلا شما از پلاگین استفاده کنید، بنده خودم کد نویسیش رو انجام بدم و به اصطلاح کاستوم شده باشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، Mr-Tarah گفته است :

درود

چون نسخه های amp فرق می کنند

درست مثل sitemap، امکان داره من از یک پلاگین استفاده کنم، شما از یک پلاگین دیگه، یا مثلا شما از پلاگین استفاده کنید، بنده خودم کد نویسیش رو انجام بدم و به اصطلاح کاستوم شده باشه

چطور میتونم ظاهرشو تغییر بدم که کل اون صفحه یا بخشهای بیشتری رو توی نسخه amp نشون بده؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mehdi256
      درود
      تو ادیتور بلوکی من یه بلوک "رسانه و متن" قرار میدم و متنو مینویسم و عکسم کنارش میزارم ولی وقتی نمایش پست میزنم عکسه نشون داده نمیشه ! 
      درصورتی که عکس کاملا قرار گرفته و مشکلی نیست تو نمایش نشون نمیده ... 
      ممنون میشم راهنمایی کنید پستمو نتونستم انتشار بدم بخاطرش 
    • توسط nasisco
      با سلام
      ااز پشتیبانی هاستم گفتن که اختلال افزونه ای دارم برای حل و فهمیدن اینکه کدوم افزونه مشکل داره و چجوری میشه حلش کرد  چه راه حلی پیشنهاد میدید؟
    • توسط MK2
      با سلام
      در یکی از سایت ها مشکلی که داریم اینه که با وجود سئوی مناسب داخلی و حتی خارجی روی یک صفحه و قابل ایندکس بودن در نتایج کلی گو.گل تا صفحه 15 هم نمیاد!!
      اما خود لینک رو که ذکر میکنیم در گوگل وجود داره و در گوگل وبمستر هم مشکلی برای این صفحه ذکر نشده است.
      گاهی اوقات در صفحه 8 ا 10 و گاهی اوقات در صفحه 5 گو.گل میاد ولی اکثر روزها اصلا در نتایج نیست!
      کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

ممنون از همکاری شما
    • توسط MiMCH
      این افزونه و میخواااام کسی داره ایاا؟

https://codecanyon.net/item/cost-calculator-for-wordpress/21709867?ref=QuanticaLabs

• توسط Erfan.H
      با سلام و احترام وقت بخیر دوستان یه سوالی داشتم بنده ووکامرس فارسی رو نصب کردم فعال میکنم اصلا تو قسمت پیشخوان وردپرس اثری از ووکامرس نمیبینم که بخوام برم ثبت نام کنم کلا وقتی ووکامرس نصب و فعال میکنم هیچیتو پیشخوان وردپرس نمیاد ولی وقتی افزونه دیگه نصب میکنم میاد مشکل از چیه