elshan

عدم ارسال ایمیل توسط افزونه

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.من توسط افزونه یک فرم تماس با ما درست کردم (با فرم تماس نسخه 7) اما وقتی فرم رو ارسال می کنم هیچگونه ایمیلی دریافت نمی کنم.قبلا ارسال میشد اما امروز متوجه شدم دیگه ارسال نمی کنه از چی می تونه باشه؟به تنظیماتش نگاه کردم مشکلی نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هاستتونو تغییر ندادید؟

آخه من تغییر دادم بردم رو کلوکسو هیچ ایمیلی دریافت نمیکردم از هاست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان یه چیزی متوجه شدم.اونم این که این ایمیل ها رو به spam ارسال میکنه.حالا چطوری این ها رو تو inbox هدایت کنیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دلیل اینکه ایمیلها اسپم میشه این هست که IP هاست شما به عنوان اسپمر در بین سرویس دهنده های ایمیل شناخته شده

فقط مسئول هاست میتونه این مشکل رو رفع کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دلیل اینکه ایمیلها اسپم میشه این هست که IP هاست شما به عنوان اسپمر در بین سرویس دهنده های ایمیل شناخته شده

فقط مسئول هاست میتونه این مشکل رو رفع کنه

یعنی من با اونها مکاتبه کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی من با اونها مکاتبه کنم؟

به مسئول هاستتون اطلاع بدهید

همچنین با یک ایمیل دیگر هم چک کنید ، شاید مشکل ایمیل باشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام روز به خير

ببخشيد ميدونم اين تاپيك مربوط به يك سال قبل هست اما چون مشكل بنده هم در همين راستا هست گفتم از ايجاد افزونگي خودداري كنم و تاپيك جداگانه درست نكنم

من يه هاست ازمايشي رايگان از گيگفا تهيه كردم و سايتم رو به طور ازمايشي اونجا راه اندازي كردم

الان دو تا سوال برام به وجود اومده:

1) دليل عدم ارسال ايميل از سمت اين هاست همون بحث محدوديت هاي رايگان بودنش هست يا چيز ديگه اي هست؟؟ من هم ياهو هم جيميل رو امتحان كردم اما ايميل به هيچكدوم نميرسيد

2) تنظيمات خاصي غير از وارد كردن ايميل خودم در افزونه يا هاست بايد انجام بدم؟

ممنونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام روز به خير

ببخشيد ميدونم اين تاپيك مربوط به يك سال قبل هست اما چون مشكل بنده هم در همين راستا هست گفتم از ايجاد افزونگي خودداري كنم و تاپيك جداگانه درست نكنم

من يه هاست ازمايشي رايگان از گيگفا تهيه كردم و سايتم رو به طور ازمايشي اونجا راه اندازي كردم

الان دو تا سوال برام به وجود اومده:

1) دليل عدم ارسال ايميل از سمت اين هاست همون بحث محدوديت هاي رايگان بودنش هست يا چيز ديگه اي هست؟؟ من هم ياهو هم جيميل رو امتحان كردم اما ايميل به هيچكدوم نميرسيد

ممنونم

هاستهای رایگان تقریبا همشون توابع زیادی را میبندن تا نتونید استفاده بکنید

شاید برای شمارو هم ارسال ایمیل را بسته برای جلوگیری از ارسال ایمیل انبوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاید برای شمارو هم ارسال ایمیل را بسته برای جلوگیری از ارسال ایمیل انبوه

ممنون دوست عزیز اینو میشه از جایی فهمید ؟؟ از گزینه های توی کنترل پنل؟؟؟

و بعد در مورد سوال دومم هم ممکنه یه توضیحی بدی

ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون دوست عزیز اینو میشه از جایی فهمید ؟؟ از گزینه های توی کنترل پنل؟؟؟

و بعد در مورد سوال دومم هم ممکنه یه توضیحی بدی

ممنون میشم

از پشتیبان هاست بپرسید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید