رفتن به مطلب

انتساب تمپلیت به تب

پست های پیشنهاد شده

خود افزونه ای که استفاده میکنید باید این قابلیت رو داشته باشه که بتونین از برگه ها برای هر تب استفاده کنین
 و در مدیریت برگه ها هم این قابلیت رو داره برای هر برگه یک تمپلیت در نظر بگیرین

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، nars گفته است :

هدف من از استفاده از افزونه تب اینه که می خوام اطلاعاتم سریع لود بشن و برای نمایش یک صفحه سایت از ابتدا لود نشه، استفاده از تب تنها راهه؟

اگر اطلاعات توی تب به صورت AJAX لود بشه صرفا این هدفی که شما گفتید محقق میشه در غیر اینصورت به صورت نرمال محتوای تب ها در هنگام لود صفحه بارگذاری میشه در نتیجه حتی صفحه سنگین تر هم میشه.

لینک به ارسال

در 6 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

اگر اطلاعات توی تب به صورت AJAX لود بشه صرفا این هدفی که شما گفتید محقق میشه در غیر اینصورت به صورت نرمال محتوای تب ها در هنگام لود صفحه بارگذاری میشه در نتیجه حتی صفحه سنگین تر هم میشه.

خوب این طوری اطلاعات یکبار لود میشه و برای جابه جایی بین صفحه ها زمانی صرف نمیشه. درسته؟

پس اگر من صفحه ها را با ajax (البته نمی دونم چطوری) لود کنم دیگه نیازی به استفاده از تب نیست؟

من یک منو دارم که با کلیک روی هر یک از آیتم های اون یک صفحه لود میشه! که برای این که صفحه ها هم خوانی داشته باشن، علاوه بر محتوای مربوط به هر صفحه، منو، هدر و فوتر را فراخوانی می کنم. بنابراین برای لود هر صفحه چند ثانیه قابل توجهی طول می کشه!

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

@nars

صفحه اصلی لود میشه با چند تا تب.

تبی که به صورت پیشفرض روش هست محتواش لود میشه ولی سایر تب ها خیر لود نمیشه.

بعد از کلیک روی هر تب محتوای تب از سرور درخواست میشه و پس از دریافت و قرارگیری در تب، کاربر وارد اون تب میشه.

در مورد اینکه چطوری همچین چیزی بنویسید باید هم به وردپرس هم به AJAX آشنایی کامل داشته باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...