1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام وقت بخیر

میخواستم یک افزونه رو برام فارسی سازی و لایسنسش رو برای فروش جایگذاری کنید به نحوی که بعد از نصب افزونه بطور خودکار فعال بشه

دوستانی که میتونن فارسی سازی افزونه انجام بدن لطفا پیام خصوصی ارسال کنند

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ،من یه افزونه می خوام که به صورت مراحل پشت سر هم از کاربر ابتدا یک تصویر ، بعد متن و ابعاد را دریافت کند.
      با تشکر و سپاس
    • توسط sh_amiri48
      من وردپرس و ووکامرس فارسی را بروز کرده و پس از آن قالب سایت رو هم بروز کردم و در ابتدا مشکلی نبود و پیشخوان وردپرس و ووکامرس مثل قبل کاملا فارسی بود.
      ولی بعد از clear cash  کردن افزونه rocket همه چیز بهم ریخت و پیشخوان وردپرس بشکل نصف و نیمه فارسی شده. یعنی در بسیاری از منو ها برخی کلمات فارسی و برخی انگلیسی هستند.
      همچنین خیلی از کلمات صفحه های ثبت سفارش، سبد خرید و تسویه حساب انگلیسی شده اند و ظاهر بدی به سایت داده اند.
      ممنون میشم اگه کسی بتونه برای رفع مشکل منو راهنمایی کنه.
    • توسط ach1992
      سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز
      من با افزونه wooevents یک سایت رویداد و همایش راه انداختم خیلی هم خوب کار میکنه کار ترجمه و خیلی از  استایلهاشم انجام دادم ولی مشکلی که دارم اینه که جاوااسکریپت یاد ندارم و به همین خاطر نمتونستم تقویمی که داره رو فارسی کنم لطفا هر کی میتونه در این مورد کمکم کنه که درستش کنم 
      میتونید تقویم رو در لینک روبه رو ببینید https://zist-fan.ir/event/calendar/ همه بخش ها فارسیه ولی تقویم انگلیسی نمایش داده میشه و نمیدونم باید چیکارش کنم لطفا اگر میدونید چطور میشه فارسی سازیش کرد بهم بگین.
      لینک دانلود افزونه رو هم میذارم که بتونید سورسش رو ببینید.
      ممنون میشم راهنماییم کنید.
      با تشکر فراوان
      woo-events-v3.5.1.zip
    • توسط فرهاد حسن پور
      شاید برای شما هم پیش اومده باشه بخواهید نظرات کاربرانتون رو سریعا در تلگرام دریافت کنید. نظراتی مانند خرابی لینک دانلود، پشنهاد، انتقاد و… . خوشبختانه برای این منظور افزونه‌ای رو طراحی و آماده کردیم که بوسیله آن میتوانید در برگه‌ها یا حتی نوشته‌‌های سایت خود با قرار دادن یک تکه شورت کد؛ فرم پیغامگیر رو قرار بدید و بلافاصله پیام‌های کاربرانتون را در تلگرام دریافت کنید.
      شما می توانید افزونه پیغام گیر تلگرام را بسته به نیاز خود برای موارد مختلفی بکار ببرید.
      ویژگی‌های افزونه پیغام گیر تلگرام
      این افزونه هیچ گونه تاثیری در سرعت لود سایت شما ندارد! و با خیال راحت می‌توانید از این افزونه استفاده کنید.
      تصاویر محصول

در زیر تصویر فرم پیغامگیر را مشاهده میکنید که در یک برگه درج شده است.

در تصویر زیر پیام ارسالی کاربر را از طریق فرم موجود در سایت را مشاهده می‌کنید.

دموی آنلاین

توضیحات بیشتر و خرید افزونه از وب سایت ژاکت

• توسط freebtc220
      سلام
      من این افزونه رو نصب کردم. مشکلی ک دارم اینه پروفایل کاربرارو نمیتونم ببینم. روی لینک ی کاربر ک کلیک میکنم پروفایل مدیرو میاره درصورتی ک آدرسی که مرورگر نشون میده آدرس همون کاربره.
      همه کار کردم. افزونه های دیگه رو غیر فعال کردم. یوزرپرو رو ریست کردم . برگه هارو مجدد نصب کردم آدرس دهی رو عوض کردم ولی درست نشد.
      چیکار میتونم کنم
      ممنون