رفتن به مطلب

مشکل در افزودن قابلیت ابزارک به پوسته

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من با توجه به این اموزش http://forum.wp-pars...بزارک-به-پوسته/خواستم این کارو بکنم اما ارور زیر و میده

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home2/esfahan2/public_html/wp-content/themes/Patoghu-WP/functions.php on line 732

ممنون میشم اگر کمکم بکنید اینم کد

functions

http://pastebin.ca/2305465

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

از خط 732 حذف کنید از پایین بشمرید سه خط

سلام

ممنون دوست عزیز بایت راهنماییت اون کد و حذف کردم اما صفحه میریزه بهم همه حروفا میریزه بهم اینا رو بالای صفحه نمایش میده

http://pastebin.ca/2305871

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

از این فایل استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه :

fun.txt

سلام

ممنون از جوابتون ولی درست نشد ارور زیرو میده

Parse error: syntax error, unexpected T_FUNCTION in /home2/esfahan2/public_html/wp-content/themes/Patoghu-WP/functions.php on line 491

بعد الان هرتغییری تو functions میدم باز همین ارورو میده حتی بعد ازین که کدای قبل از تغییرات بود و دوباره گذاشتم باز همین ارورو داد مجبور شدم فایل notepad functionsکه قبل از تغییرات از تو ftp ورداشته بودم دوباره انتقال بدم جایگزین کنم اینطوری ارور نداد دیگه

ممنون میشم کمک کنی مشکل حل بشه بتونم ابزارک اضافه کنم

ویرایش شده توسط hmt51379
لینک به ارسال

fun.txt

این فایل را بگذارید و تست کنید تغییرات زیادی در فایل هست که حز تست کردن راهی نمی ماند

در ضمن قبل از هر تغییری در functions.php از نسخه اصلی بک آپ بگیرید

فایل را در نوت پد باز کنید و در فرمت ANSI تغییر نام دهید به functions.php

بعد از آپلود دسترسی فایل را روی 444 قرار دهید و در مواقعی که نیاز به تغییری بود یا افزونه ای ارور داد دسترسیش را پس از اطمینان از سلامت افزونه به 666 تغییر داده و دوباره بعد از نصب به 444 برگردانید

اگر افزونه ای برای نمایش مطالب منتخب دارید احتمال دارد کار نکند این افزونه مشکلی دارد که قبلا در اینمورد بحث شده اما بهتر است غیر فعال و حذفش کنید

بعد الان هرتغییری تو functions میدم باز همین ارورو میده حتی بعد ازین که کدای قبل از تغییرات بود و دوباره گذاشتم باز همین ارورو داد مجبور شدم فایل notepad functionsکه قبل از تغییرات از تو ftp ورداشته بودم دوباره انتقال بدم جایگزین کنم اینطوری ارور نداد دیگه

کش را غیر فعال کنید تا بعد از نهایی شدن سایت هم از کش استفاده نکنید

لینک به ارسال

fun.txt

این فایل را بگذارید و تست کنید تغییرات زیادی در فایل هست که حز تست کردن راهی نمی ماند

در ضمن قبل از هر تغییری در functions.php از نسخه اصلی بک آپ بگیرید

فایل را در نوت پد باز کنید و در فرمت ANSI تغییر نام دهید به functions.php

بعد از آپلود دسترسی فایل را روی 444 قرار دهید و در مواقعی که نیاز به تغییری بود یا افزونه ای ارور داد دسترسیش را پس از اطمینان از سلامت افزونه به 666 تغییر داده و دوباره بعد از نصب به 444 برگردانید

اگر افزونه ای برای نمایش مطالب منتخب دارید احتمال دارد کار نکند این افزونه مشکلی دارد که قبلا در اینمورد بحث شده اما بهتر است غیر فعال و حذفش کنید

کش را غیر فعال کنید تا بعد از نهایی شدن سایت هم از کش استفاده نکنید

ممنون استاد این کد جدیدی که

گزاشتین جایگزین کردم درست شد ممنون

فقط ببخشید من زیاد وارد نیستم میشه راجب این نوع دسترسی 444 و 666 توضیح مختری بدین ممنون میشم

لینک به ارسال

از کنترل پنل سایت یا ftp وارد بشید پرمیشن های هر بخش مشخصه روش کلیک کنید تا قابل ویرایش بشه یا روی فایل راست کلیک کنید و پرمیشن را انتخاب کنید و اعداد را به ترتیبی که گفته شد جایگزین کنید

0444 هم.ان 444 است و 0666 همان 666

دسترسی 444 اجازه هیچ تغییری به فایل نمی دهد و فقط به سیستم اجازه خواندنش را می دهد

666 اجازه اعمال تغییرات توسط سیستم را به فایل می دهد

لینک به ارسال

از کنترل پنل سایت یا ftp وارد بشید پرمیشن های هر بخش مشخصه روش کلیک کنید تا قابل ویرایش بشه یا روی فایل راست کلیک کنید و پرمیشن را انتخاب کنید و اعداد را به ترتیبی که گفته شد جایگزین کنید

0444 هم.ان 444 است و 0666 همان 666

دسترسی 444 اجازه هیچ تغییری به فایل نمی دهد و فقط به سیستم اجازه خواندنش را می دهد

666 اجازه اعمال تغییرات توسط سیستم را به فایل می دهد

ممنون دوست عزیز پیداش کردم خیلی لطف کردید

من الان با اموزشی که بود http://forum.wp-pars...بزارک-به-پوسته/

کارهارو انجام دادم ابزارک های در دسترسم داخل سیدبار گذاشتم ولی توی سایت نشون داده نمیشه ممنون میشم راهنماییم کنید چطور میتونم این تغییرات تو صفحه سایت ببینم و ابزارکایی که تو سیدبار گزاشتم تو سایت اجرا بشه

لینک به ارسال

اصلا داخل سایت کد فراخوانی هم برایش گذاشتید یا خیر

اگر یک ابزارک بود و نام خاصی رویش نگذاشته بودید باید در محلی که قرار است دیده شود کد

<?php if ( function_exists('dynamic_sidebar') && dynamic_sidebar() ) : else : ?>
<?php endif; ?>

قرار دهید

لینک به ارسال

سلام

کدی که آقا ایمان دادن رو نباید در فانکشن بزارید

باید در پوسته سایتتون در مکانی که میخواید ابزارک نمایش داده بشه بزارید

لینک به ارسال

اگر یک ابزارک بود و نام خاصی رویش نگذاشته بودید باید در محلی که قرار است دیده شود کد

<?php if ( function_exists('dynamic_sidebar') && dynamic_sidebar() ) : else : ?>
<?php endif; ?>

قرار دهید

<?php endif; ?>

قرار دهید

ممنون دوست عزیز

درست شد دسته همه دوستان درد نکنه فقط اگه بخوام چندتا ابزارک استفاده کنم چکار باید کرد؟

بعئ من کلا می خوام به انتهای ستون سمت چپه صفحه یه قسمت دیگه اضافه کنم مثلا زیره قسمت دانلود اسان چکار باید کرد

اینم ادرس سایته http://esfahanpatogh.com

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز

درست شد دسته همه دوستان درد نکنه فقط اگه بخوام چندتا ابزارک استفاده کنم چکار باید کرد؟

بعئ من کلا می خوام به انتهای ستون سمت چپه صفحه یه قسمت دیگه اضافه کنم مثلا زیره قسمت دانلود اسان چکار باید کرد

اینم ادرس سایته http://esfahanpatogh.com

باید بجز خواندن مطالبی که جناب پارسا دادند با php و html و css هم بیشتر آشنا بشید

در بخش آموزش مطالب خوبی می یابید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...