رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میگم این قالب های رایگان که فارسی سازی شدن چقدر قابل اعتمادند؟

چند وقت پیش یه قالب خریدنی برا سایت جوملایی ام خریدم قفل بود و کد هاش کلا رمز نگاری شده بودند و بعد دوسالی که کار کرد چند وقت پیش مشکل به هم زد نیاز به  دسترسی کدهاش داشتم دسترسی نداشتم رفتم سایت فروشنده دیدم کلا سایته رو جمع کردن!!!!!!!

و سر من هم بی کلاه موند اومدم سمت وردپرس

حالا نمیدونم چیکار کنم؟!

قالب خریدنی ورد پرس بگیرم یا رایگان؟ و اینکه قالب های خریدنی وردپرس هم مثل جوملا رمز نگاری شده هستند؟!

البته من قالب رایگانم رو از سایت همیار وردپرس دانلود کردم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

قالب های پولی اگر جای معتبری بگیرید مسلماً کارشون تمیز تره در راستچین کردن

همون قالب را شاید از یک سایت رایگان بگیرید هیچ فرقی با نسخه پولی نداشته باشه

خیر قالب های وردپرس عموماً کدگذاری نشدن

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، ra.moh گفته است :

سلام دوستان

چند وقت پیش یه قالب خریدنی برا سایت جوملایی ام خریدم قفل بود و کد هاش کلا رمز نگاری شده بودند و بعد دوسالی که کار کرد چند وقت پیش مشکل به هم زد نیاز به  دسترسی کدهاش داشتم دسترسی نداشتم رفتم سایت فروشنده دیدم کلا سایته رو جمع کردن!!!!!!!

حالا نمیدونم چیکار کنم؟!

قالب خریدنی ورد پرس بگیرم یا رایگان؟ و اینکه قالب های خریدنی وردپرس هم مثل جوملا رمز نگاری شده هستند؟!

وقت بخیر دوست من

ببینین ارائه دهندگان قالب های وردپرس هر کدوم سلیقه ای کار میکنن

بعضی از وبسایت ها هستن که اعتبار بالایی دارن ولی برای تمامی محصولاتشون لایسنس قرار میدن و فایل functios.php رو کد گزاری میکنن و بعدا شما نمیتونین کد های داخل این قالب ها و در فایل مربوطه تغیراتی ایجاد کنید

ولی بعضی ها هستن اعتبارم دارن ولی برای محصولاتشون هیج لایسنسی قرار نمیدن

از بابت پشتیبانی باید از وبسایتی خریداری کنید که معتبر هستش (هستند وبسایت هایی که توسط افراد کم تجربه و با سن کم راه اندازی میشن و بعد از کمی فعالیت سایتشونو جمع میکنن)

هنگام خرید قالب توجه داشته باشید که فایل functions.php به هیچ وجه کد گزاریش شده نباشه 

اگرم قالب یا افزونه نیاز داشتید پ.خ (خصوصی) در تماس باشید تا ادرس وبسایتمون رو (وبسایت فروش قالب و افزونه وردپرس) بهتون معرفی کنم

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

وقت بخیر دوست من

ببینین ارائه دهندگان قالب های وردپرس هر کدوم سلیقه ای کار میکنن

بعضی از وبسایت ها هستن که اعتبار بالایی دارن ولی برای تمامی محصولاتشون لایسنس قرار میدن و فایل functios.php رو کد گزاری میکنن و بعدا شما نمیتونین کد های داخل این قالب ها و در فایل مربوطه تغیراتی ایجاد کنید

ولی بعضی ها هستن اعتبارم دارن ولی برای محصولاتشون هیج لایسنسی قرار نمیدن

از بابت پشتیبانی باید از وبسایتی خریداری کنید که معتبر هستش (هستند وبسایت هایی که توسط افراد کم تجربه و با سن کم راه اندازی میشن و بعد از کمی فعالیت سایتشونو جمع میکنن)

هنگام خرید قالب توجه داشته باشید که فایل functions.php به هیچ وجه کد گزاریش شده نباشه 

اگرم قالب یا افزونه نیاز داشتید پ.خ (خصوصی) در تماس باشید تا ادرس وبسایتمون رو (وبسایت فروش قالب و افزونه وردپرس) بهتون معرفی کنم

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

تشکر میکنم از وقتی که گذاشتید

مساله ای که ذهنمو درگیر کرده اینه که آیا قالب های رایگان ممکنه کد های مخرب رو تو خودشون داشته باشند؟

الان قالبی من دانلود کردم اسمش mag-lite-yekan هست که همه چی هم خوبه و کلی هم ابزارک داره فقط تمپلیت هاش برای هر صفحه کمه که اونم برام زیاد اهمیتی نداره

اینم لینک صفحه ای که من ازش دانلود کردم:

https://hamyarwp.com/mag-lite

ویرایش شده توسط ra.moh
لینک به ارسال
در در 11/26/2018 at 12:09، ra.moh گفته است :

سلام دوستان

حالا نمیدونم چیکار کنم؟!

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید دوست عزیز

اگر از نظر بودجه مشکلی ندارید صد درصد توصیه می‌کنم از مرجع اصلی (یعنی تم‌فارست) قالب‌هاتون رو تهیه کنید و به هیچ وجه به این قالب فروشای ایرانی اعتماد نکنید، اینا اکثرا قالب‌های نال شده رو برمیدارن ادیت می‌کنن و میندازن به ملت.

شما از مرجع اصلی که خرید کنید، 6 ماه پشتیبانی رایگان دارید، آپدیت‌های مادام‌العمر میگیرید و خیالتون راحته که قرار نیس کد مخرب داشته باشه یا پس‌فردا جمع کنن برن، کلا از من میشنوین زیاد به ایرانی جماعت دل‌خوش نکنید...

فقط توجه داشته باشید که تم‌فارست تحریمه، با وی‌پی‌ان وصل بشید و ضمنا برای پرداخت هم از شرکت‌های واسطه مثل پیمنت24 کمک بگیرید.

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، ra.moh گفته است :

تشکر میکنم از وقتی که گذاشتید

مساله ای که ذهنمو درگیر کرده اینه که آیا قالب های رایگان ممکنه کد های مخرب رو تو خودشون داشته باشند؟

الان قالبی من دانلود کردم اسمش mag-lite-yekan هست که همه چی هم خوبه و کلی هم ابزارک داره فقط تمپلیت هاش برای هر صفحه کمه که اونم برام زیاد اهمیتی نداره

اینم لینک صفحه ای که من ازش دانلود کردم:

https://hamyarwp.com/mag-lite

وقتت بخیر دوست من

اینکه بگیم توی قالب رایگان کد مخرب قرار میدن یا نمیدن بحثش جداست ولی اگه قالبی پولی باشه و یه سایتی اونو به صورت رایگان ارائه بده نمیگم همشون ولی اکثرشون با قصد و قرضی این کارو انجام میدن که شاید خودشم رایگان به دستش رسیده ک رایگان هم پابلیکش میکنه یا هم کد مخربی توش قرار داده ک میخواد بعدا توسط همون کد مخرب افراد رو اذیت کنه

حتی قالب های رایگان رو هم از وبسایت های معتبری دانلود کنید که بعدا به مشکل نخورین

بازم سوالی داشتید بفرمایید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، miladalizadeh گفته است :

وقتت بخیر دوست من

اینکه بگیم توی قالب رایگان کد مخرب قرار میدن یا نمیدن بحثش جداست ولی اگه قالبی پولی باشه و یه سایتی اونو به صورت رایگان ارائه بده نمیگم همشون ولی اکثرشون با قصد و قرضی این کارو انجام میدن که شاید خودشم رایگان به دستش رسیده ک رایگان هم پابلیکش میکنه یا هم کد مخربی توش قرار داده ک میخواد بعدا توسط همون کد مخرب افراد رو اذیت کنه

حتی قالب های رایگان رو هم از وبسایت های معتبری دانلود کنید که بعدا به مشکل نخورین

بازم سوالی داشتید بفرمایید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

تشکر میکنم از اینکه پیام من رو خوندید

میشه چند سایتی که به نظر خودتون معتبره برای خرید قالب ورد پرس معرفی کنید

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...