1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام وقت بخیر 

دوستان لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم 

من میخوام تو سایت وردپرسی خبری ، امکانی ایجاد کنم که کاربران تو پنل کاربری شون بتونن چند تا کلمات کلیدی بنویسند 

و  لینک هر خبری که هر کدوم از اون کلمات کلیدی داخل متنش بود رو برای کاربر ارسال کنه 

مثلا کاربر1 کلمه کلیدی علی دایی رو ثبت میکنه و هر پستی با کلمه علی دایی منتشر شد بهش اطلاع داده میشه 

مثلا سریعا بعد از انتشار از طریق پیامک به کاربر اطلاع بده 

آیا افزونه ای هست که بشه ازش استفاده کرد و به این اهداف رسید ؟

پیشنهاد شما چیه در این باره؟

ویرایش شده در توسط vazizi69@yahoo.com
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amirhosein-wp
      با سلام خدمت اساتید محترم و دوستان گرامی
      بنده در حال طراحی قالب وردپرس هستم. مشکل بنده اینجاست که هنگام جستجوی ajax، فرایند بدین شکل است که صفحه تیره شده و نتایج به صورت باکس نمایش داده شوند. اما هنگام اسرول نتایج کانتنت صفحه اصلی که پشت نتایج قرار میگیره هم اسرول میشه، میخوام این اسکرول تا پایین فوتر بیاد و فووتر بعدش بچسبه به صفحه و دیگه اسکرول نشه. اگه انیمیشن بهتری هم سراغ دارید بگید بی زحمت تا پیاده سازیش کنم. کد های صفحه زیاده و لینک آنلاین پروژه رو براتون قرار دادم. سپاس فراوان.
      برای شروع عدد 3 را در فرم جستجوی هدر سرچ کنید.
      نامی کنترل
    • توسط zed-max
      سلام وقت بخیر
      من برای سایتم میخوام خبرنامه درست کنم و ایمیل هایی رو به صورت اتوماتیک به اعضا ارسال کنم . میدونم که برای این کار باید از سرویس هایی مانند mailchimp یا mailerlite و ... غیره استفاده کنم . 
      خبرنامه رو هم ایجاد میکنم و توی سایت قرار میدم و کار هم میکند . اما مشکل من این است که وقتی کاربر ایمیلشو ثبت میکنه 1 صفحه از سایت mailchimp باز میشه و به عنوان تائید نشان میده که شما عضو شدید اما در برخی از سایت ها روند به این شکل نیست و زمانی که من خودم ایمیلم رو ثبت میکنم فقط 1 پیغام میاد که عضویت شما انجام شد ( بدون باز شدن هیچ گونه پنجره ای و... ) 
      من اگر بخوام همچین خبرنامه ای داشته باشم چیکار باید بکنم  ؟
    • توسط sydvza
      سلام من دوتا لینک دارم میخوام در htaccess ساده کنم چطور باید این کار انجام بدم؟
      و چکار کنم که بعد تغییر ارور 404 ندهد.
      my-account/dashboard?pagename=upload&type=554
      products/woocommerce-theme/?tab=discussion
    • توسط amirgooneh
      سلام 
      اگر کسی میدونه باید چیکار کنم راهنمایی کنه 
      بدجور گیج شدم
      یه template کامل htm l css js دارم میخوام تبدیلش کنم به تم وردپرس هرکار میکنم درست کار نمیکنه همه بخشاش 
      دستی فایلاشو ساختم کد های php نوشتم
      از طریق برنامه pinegrow امتحان کردم نمیشه که نمیشه
      عاجزانه مبخوام اگر میدونید کمکم کنید
    • توسط mrkarami937
      سلام
      وب سایت من این هستش : setashedesign.ir
      در زمینه طراحی لوگو فعالیت دارم یوآست سئو رو نصب کردم و تا جایی که میتونستم تنظیم کردم
      اما در سایت هایی مثل tools.hostiran.net که سایت خودم رو چک میکنم میبینم که کلمه کلیدی زده که ندارم
      کسی میدونه چجوری باید کلمه کلیدی به وبسایت اضافه کنم؟
      از کجا باید ادیت کنم کلمات کلیدیمو