رفتن به مطلب

نمایش پوسته جداگانه روی ووکامرس و وبلاگ سایت

پست های پیشنهاد شده

با درود

دوستان من یک تارنما  ( سایت ) وردپرسی دارم که روی پوسته ی صحیفه نصب هست. روی این تارنما یک بخش فروشگاهی ووکامرس هم وجود داره که تصاویر و گالری و .. وقتی با پوسته صحیفه بالا میاد خیلی زشت و غیرحرفه ای هست. امکانش هست که بخش فروشگاهی با یک پوسته فروشگاهی جداگانه بالا بیاد>؟

راه حل چیه؟

با سپاس

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، nasimparsi گفته است :

با درود

دوستان من یک تارنما  ( سایت ) وردپرسی دارم که روی پوسته ی صحیفه نصب هست. روی این تارنما یک بخش فروشگاهی ووکامرس هم وجود داره که تصاویر و گالری و .. وقتی با پوسته صحیفه بالا میاد خیلی زشت و غیرحرفه ای هست. امکانش هست که بخش فروشگاهی با یک پوسته فروشگاهی جداگانه بالا بیاد>؟

راه حل چیه؟

با سپاس

وقتت بخیر دوست من

به نظر من بهتره کد نویسی بخش فروشگاهشو تغیر بدین و با سلیقه ی خودتون کد نویسی کنین

بازم سوالی بود بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال

یک راهکار اینه که از فروشگاه تون توی ساب دامین باشه

یک راهکار هم استفاده از یک قالب همه منظوره یا قالب فروشگاهی هست که بخش بلاگ مناسبی داشته باشه

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۷/۹/۶ at 21:41، miladalizadeh گفته است :

وقتت بخیر دوست من

به نظر من بهتره کد نویسی بخش فروشگاهشو تغیر بدین و با سلیقه ی خودتون کد نویسی کنین

بازم سوالی بود بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

والا مشکل این هست که من کاربر عادی هستم و با برنامه نویسی  و... آشنایی ندارم

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، WPRangi گفته است :

یک راهکار اینه که از فروشگاه تون توی ساب دامین باشه

یک راهکار هم استفاده از یک قالب همه منظوره یا قالب فروشگاهی هست که بخش بلاگ مناسبی داشته باشه

ممکنه چند تا پوسته ی چندمنظوره که وضعیت مناسبی داشته باشند ( از نظر سئو و ظاهر و وو) معرفی کنید؟

با سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...