رفتن به مطلب

استایل دادن به دسته ساید بار با تصویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

من از پلاگین category-posts برای نمایش دسته ها در ساید بار استفاده می کنم. همانطور که در سایت زیر می بینید در دسته مقالات سایدبار که همراه با تصویر شاخص ارائه شده است تیتر بالای تصویر شاخص هست . من می خوام مثل سایت تابناک تیتر کنار تصویر شاخص نوشته شود تا منظم تر و زیباتر دیده شود.

http://fa.ibforums.net

لینک به ارسال

این رو تست کنید:

.cat-post-item img{ float: right;}

البته احتمال میدم کمی بهم بریزه فعلا تست کنید.

لینک به ارسال
این رو تست کنید:

البته احتمال میدم کمی بهم بریزه فعلا تست کنید.

آقا مرتضی بهم ریخته شد . با کد زیر بهش استایل دادم الان عکسها کاملا منظمه. فقط با متن پستها از هم بازتر بشه تا جلوی عکسها قرار بگیره .

li.cat-post-item img {
float: right;
margin-right: 13px;
height: 50px;
width: 60px;
margin-top: -10px;
margin-right: 8px;
margin-bottom: 10px;
margin-left: 20px;
}

لینک به ارسال

برای المان li مقدار زیر رو ست کنید. :

list-style: none;

بعد باید مقادیر padding و margin رو تنظیم کنید.

لینک به ارسال

برای المان li مقدار زیر رو ست کنید. :

list-style: none;

بعد باید مقادیر padding و margin رو تنظیم کنید.

آقا مرتضی نتونستم درست کنم. آیتم اول مثب بقیه نمیاد کنار نوشته. بالای عکس هست.

لینک به ارسال

برای اینکه آیتم اول بیاد کنار نوشته باید عکس که float شده قبل از نوشته اش قرار بگیره یعنی در کد افزونه از آخر هرli به اولش بیاد برای منظم شدن لایه ها هم به li خاصیت clear:both بدهید

اگر در کدهای افزونه عکس را خارج از li تعریف کرده بود آنرا به ترتیبی که عرض شد به داخل li منتقل کنید

لینک به ارسال

دوستان من از طریق افزونه نتونستم به نتیجه برسم. در انجمن یک کد برای نمایش مطالب یک دسته با تصویر شاخص ارائه شده بود که دوباره از اون استفاده کردم.

حال باز هم به هم ریختگی را دارم. عرض و ارتفاع هم دادم درست نشد. لطفا کد پایینی را کاملتر کنید تا مشکل ما و شاید خیلی از دوستان حل بشه.

<?php
query_posts('cat=1&showpoats=10');
while ( have_posts() ) : the_post(); ?>
<div class="gn_static_1">
<center>
<a href="<?php the_permalink(); ?>" alt="<?php the_title(); ?>" title="<?php the_title(); ?>">
<div style="float:right;margin:2px;border:solid; border-width:1px; padding: 0px;" alt="تصویر">
<?php the_post_thumbnail(array(45,55)); ?>
</div></a>
</center>
<a target="_blank" href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a>
</div>
<?php endwhile;
wp_reset_query();
?>

لینک به ارسال

الان سایتتونو دیدم - سایدبار مورد نظر یه دایو داره که به جای اینکه از gn_static_1 (احتمالاً استایل افزونه) تبعیت کنه، از استایل قالب تبعیت می کنه

خودتون دستکاریش کردید؟

به هرحال تصویر زیر براتون مناسبه؟

post-865-0-06982000-1359229948_thumb.png

لینک به ارسال

الان سایتتونو دیدم - سایدبار مورد نظر یه دایو داره که به جای اینکه از gn_static_1 (احتمالاً استایل افزونه) تبعیت کنه، از استایل قالب تبعیت می کنه

خودتون دستکاریش کردید؟

به هرحال تصویر زیر براتون مناسبه؟

post-865-0-06982000-1359229948_thumb.png

بله. عالی میشه اینجوری بشه :wub: . بعضی جاهای قالب را دست زدم اما خودم هم بعضی ها وقتها یادم میره چیکار کردم و کدها را گذاشتم بدون اینکه از نقش کامل آنها باخبر بشوم

لینک به ارسال

لینک افزونه رو در سایت اصلی وردپرس بدید

http://wordpress.org/extend/plugins/category-posts/

البته من الان از کد بالا استفاده می کنم. چون نتونستم در افزونه تغییرات ایجاد کنم. اما اگر افزونه ویرایش بشه خوب بهتره.

لینک به ارسال

افزونه زیر رو نصب کنید - بعد در استایلتون برای li مقدار vertical-align رو top قرار بدید (البته اگر از قبل نبود)

advanced-most-recent-posts-mod.zip

لینک به ارسال

افزونه زیر رو نصب کنید - بعد در استایلتون برای li مقدار vertical-align رو top قرار بدید (البته اگر از قبل نبود)

advanced-most-recent-posts-mod.zip

عجب افزونه توپی هستش. :wub: الان از این افزونه استفاده کردم و در فوتر سایت دسته تصاویر را قرار دادم. اونجوری که شما در تصویر نشون دادین نشد. من از پوسته twentyten استفاده می کنم. دو جا vertical-align داشت که مقادیر آن را به top تغییر دادم. فقط خط اول را بالا برد و بقیه همان پایین موند. مثل تصویر زیر

post-139-0-45647900-1359268656_thumb.png

لینک به ارسال

بله - حالا کد زیر رو در rtl.css قرار دهید

ul.advanced-recent-posts { list-style:none; line-height:1.35em; margin:0;}
ul.advanced-recent-posts li { clear:both;width:100%;margin: 0 0 15px;}
ul.advanced-recent-posts a { font-weight:bold; }
ul.advanced-recent-posts img { float:right; margin:0 10px 10px 10px; padding:2px;border:none; }

لینک به ارسال

بله - حالا کد زیر رو در rtl.css قرار دهید

ul.advanced-recent-posts { list-style:none; line-height:1.35em; margin:0;}
ul.advanced-recent-posts li { clear:both;width:100%;margin: 0 0 15px;}
ul.advanced-recent-posts a { font-weight:bold; }
ul.advanced-recent-posts img { float:right; margin:0 10px 10px 10px; padding:2px;border:none; }

ممنون . درست شد دوست عزیز. :wub: :wub: :wub:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...