رفتن به مطلب

هر پوسته ای که نصب میکنم فاتال ارور میده

پست های پیشنهاد شده

هر پوسته ای که نصب میکنم این ارور رو میده یکی از پوسته هایی که امتحان کردم رو پیوست کردم

Fatal error: Can't use function return value in write context in /home3/gozinesa/domains/gozinesabz.ir/public_html/wp-content/themes/arouse-mitra/functions.php on line 8

arouse-yekan.zip

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، shadow-man گفته است :

هر پوسته ای که نصب میکنم این ارور رو میده یکی از پوسته هایی که امتحان کردم رو پیوست کردم

Fatal error: Can't use function return value in write context in /home3/gozinesa/domains/gozinesabz.ir/public_html/wp-content/themes/arouse-mitra/functions.php on line 8

arouse-yekan.zip

راه حلشو پیدا کردم :وارد پوشه public_html سپس به پوشه wp-content بروید و در پوشه themes قالب مورد نظر را حذف نمایید

برا من درست شد .موفق باشین

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، zohreh20 گفته است :

راه حلشو پیدا کردم :وارد پوشه public_html سپس به پوشه wp-content بروید و در پوشه themes قالب مورد نظر را حذف نمایید

برا من درست شد .موفق باشین

خیلی ممنون که راه حل رو به اشتراک گذاشتید ولی قصد من اینه که اون پوسته کذایی رو نصب و استفاده کنم

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، shadow-man گفته است :

خیلی ممنون که راه حل رو به اشتراک گذاشتید ولی قصد من اینه که اون پوسته کذایی رو نصب و استفاده کنم

arouse-yekan.zip

خطاش رو رفع کردم میتونید استفاده کنید.

لینک به ارسال

خیلی ممنون ولی مشکلش چی بود چطور قالبای دیگه رو درست کنم. چون با همه قالبا مشکل داره مگه این که از داشبورد ورد پرس نصب کنم.

ویرایش: با مقایسه فایل functions.php فهمیدم ایراد از کجاست و قالبهای دیگه هم تونستم درست کنم.

if( empty(has_action( 'wordpress_theme_initialize',  'wp_generate_theme_initialize')) ) {

عبارت empty تو دو خط وجود داشت که جفتش رو پاک کردم.

ویرایش شده توسط shadow-man
لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، shadow-man گفته است :

خیلی ممنون

خواهش میکنم.

در 29 دقیقه قبل، shadow-man گفته است :

عبارت empty تو دو خط وجود داشت که جفتش رو پاک کردم.

بله درسته.

لینک به ارسال
در در ‏۲۰۱۸‏/‏۱۱‏/‏۲۹ at 18:01، shadow-man گفته است :

انوقت اول باید مموری داخلی ورد پرس رو افزایش بدین   تو نت سرچ کنید راهش هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...