رفتن به مطلب

خراب شدن سایت مپ پس از تغییر دامنه

پست های پیشنهاد شده

سلام من بعد از اینکه دامنه سایت رو عوض کردم سایت مپ خراب شده و با همون دامنه قبلی کار می کنه ری بیلد رو هم زدم بدرد نخورد هی ارورو میده

از افزونه Google XML Sitemaps استفاده می کنم

لینک به ارسال

سلام من بعد از اینکه دامنه سایت رو عوض کردم سایت مپ خراب شده و با همون دامنه قبلی کار می کنه ری بیلد رو هم زدم بدرد نخورد هی ارورو میده

از افزونه Google XML Sitemaps استفاده می کنم

سلام عزیزم

منم همین مشکلو داشتم اما نمیدونم چیکار کردم دیدم اوکی شد:دی

تنها کاری که کردم Update options رو زدم چک کردم دیدم با آدرس جدید اومد و اوکی شد:دی

لینک به ارسال

هویت هر سایتی دامنه آن است تغییر هر چیزی غیر از دامنه اصلاح می شود ولی دامنه نه باید منتظر ایندکس شدن مطالب در آدرس جدید باشید ضمن اینکه امتیاز و استیتس از دامنه قبی به دامنه جدید ارجاع نمی شود مگر اینکه دامنه قبلی از درجه اعتبار ساقط نشده باشد و هنوز در اختیارتان باشد که در اینصورت می توانید از طریق کنترل پنل پارکش کنید روی دامنه فعلی تا تاریخچه آن نیز به مرور به این دامنه منتقل شود

لینک به ارسال

درستش کردم

اگر کسی این مشکل رو داشت مراحل زیر رو انجام بده

1- از قسمت تنضیمات >>همگانی ادرس دامنه جدید رو در هر دو قسمت وارد کنه

2- افزونه رو غیر فعال کنه

3- افزونه دو تا فایل توی publicهاست می سازه که فقط همون دو تا فایل تو اسم شون sitemap داره اونها رو از هاست پاک کنید

4- افزونه رو فعال کنید خودش دوباره اون فایل هایی رو که از هاست پاک کردید میس ازه

موفق باشید

مرد مرده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...