2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام میخواستم بدونم این ارور ها در بعضی از قسمت های سایت مربط به چه هستند ؟ 

عکس 1

عکس 2

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بایگانی شد...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط shobeir.solooki
      سلام.من مشکل عجیبی دارم.قالب آوادا فارسی نصب کردم.فقط در قالب هر تغییری میدم اعمال نمیشه.مشکل از سایت نیست چون هاست و فروشنده قالب میتونن تغییر بدن.مشکل از براوزر هم نیست چون کش رو پاک کردم و در براوزرای دیگه هم همین مشکل رو دارم.چند بار سایت رو نصب کردم ولی مشکل حل نمیشه.بعدم سایت جدیده چیزی روش نصب نیست.خاموش کردن افزونه ها هم جواب نمیده.دیگه نمیدونم چکار کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
    • توسط Mehdi256
      درود
      تو ادیتور بلوکی من یه بلوک "رسانه و متن" قرار میدم و متنو مینویسم و عکسم کنارش میزارم ولی وقتی نمایش پست میزنم عکسه نشون داده نمیشه ! 
      درصورتی که عکس کاملا قرار گرفته و مشکلی نیست تو نمایش نشون نمیده ... 
      ممنون میشم راهنمایی کنید پستمو نتونستم انتشار بدم بخاطرش 
    • توسط nasisco
      با سلام
      ااز پشتیبانی هاستم گفتن که اختلال افزونه ای دارم برای حل و فهمیدن اینکه کدوم افزونه مشکل داره و چجوری میشه حلش کرد  چه راه حلی پیشنهاد میدید؟
    • توسط MiMCH
      این افزونه و میخواااام کسی داره ایاا؟

https://codecanyon.net/item/cost-calculator-for-wordpress/21709867?ref=QuanticaLabs

• توسط Erfan.H
      با سلام و احترام وقت بخیر دوستان یه سوالی داشتم بنده ووکامرس فارسی رو نصب کردم فعال میکنم اصلا تو قسمت پیشخوان وردپرس اثری از ووکامرس نمیبینم که بخوام برم ثبت نام کنم کلا وقتی ووکامرس نصب و فعال میکنم هیچیتو پیشخوان وردپرس نمیاد ولی وقتی افزونه دیگه نصب میکنم میاد مشکل از چیه