رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما کاربران عزیز و مدیران محترم .

برام یک مشکل فنی پیش اومد من خودم مدیر سایتم اما اشتباه کنم 3 بار ورود ناموفق داشتم و سایت منو محدود کرد یا همون ممنوع الورود و نمی دونم هم در 10 دقیقه بازمیشم یا ساعت اما به هر حال باید وارد بشم .

و نمی دونم از افزونه امنیتی هست که همون فایر وال هست یا خود بادی پرس .

لیست ای پی سفید وارد نکردم متاسفانه . اگه راه حلی دارید بفرماید از این مشکل رد بشم .

لینک به ارسال
در 27 دقیقه قبل، t-51 گفته است :

برام یک مشکل فنی پیش اومد من خودم مدیر سایتم اما اشتباه کنم 3 بار ورود ناموفق داشتم و سایت منو محدود کرد یا همون ممنوع الورود و نمی دونم هم در 10 دقیقه بازمیشم یا ساعت اما به هر حال باید وارد بشم .

لیست ای پی سفید وارد نکردم متاسفانه . اگه راه حلی دارید بفرماید از این مشکل رد بشم .

سلام

پوشه plugins رو از هاست تغییر نام بدید تا همشون از کار بیوفتن. بعد عمل لاگین کردن رو انجام بدید و در نهایت مجدد به هاست برگردید و اسم پوشه پلاگین ها رو به حالت قبل برگردونید.

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، t-51 گفته است :

دوست عزیز اگر اشتباه نکنم شما میتونید مودم یا اینترنت خود را یک بار خاموش و روشن کرده تا آیپی شما تغیر کنید یا از فیلتر شکن استفاده کنید ممکنه بتونیدوارد بشید

لینک به ارسال
در در 12/3/2018 at 18:53، arian051 گفته است :

دوست عزیز اگر اشتباه نکنم شما میتونید مودم یا اینترنت خود را یک بار خاموش و روشن کرده تا آیپی شما تغیر کنید یا از فیلتر شکن استفاده کنید ممکنه بتونیدوارد بشید

خوب بنا بر سیاست های امنیتی سایت که بر روی آن نصب شده است تا از نفوذ جلوگیری کند ادس هاس مشکوک را 5 دقیقه لاک میکند و بعد باز اگر بعد از باز کردن دست به اقدام خطر ناک بزن برای همیشه لاک میشود و به مدیریت اعلام البته لازم به ذکر است با کمی تغییرات تونستم وارد بشم . ممنون .

لینک به ارسال
در در 12/3/2018 at 09:51، sajad گفته است :

سلام

پوشه plugins رو از هاست تغییر نام بدید تا همشون از کار بیوفتن. بعد عمل لاگین کردن رو انجام بدید و در نهایت مجدد به هاست برگردید و اسم پوشه پلاگین ها رو به حالت قبل برگردونید.

حل شد آخر خاموش کردم اما بعد از روشن کردن باز هم لاک بودم یه چند دقیق صبر کردم تا باز بشم و براش ای سفید تعریف کردم بنا بر اینکه من چندید ای دی وارد میشم سایت به من شک میکنه البته حق داره گوگل هم منو ول کن نیست 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...