رفتن به مطلب

کند شدن یکدفعه سایت

پست های پیشنهاد شده

با درود

دوستان گرامی

سایت بنده از دیروز عصر بسیار کند شده است. بصورتی که حتی یک صفحه را نمی توان باز کرد. من کارهای زیر رو انجام دادم:

- تو چند وقت گذشته هیچ گونه تغییری در سایت اعمال نشده است. فقط دو افزونه سئو رو آپدیت کردم که بعد از آپدیت سایت مشکل نداشت.

- با پشتیبانی هاست تماس گرفتم که گفتند " مصرف منابع اکانت شما بالا می باشد ". (در صورتی که سایت من بازدید بالایی نداشت و فایلی برای دانلود قرار نداده بودم)

- از CDN استفاده می کنم به نام CloudFlare که در گزارش 24 قبل این سرویس به نکات جالبی برخورد کردم که بصورت عکس ضمیمه قرار دادم.

- رتبه الکسا سایتم بسیار افتضاح شده و نزدیک به 3 میلیون رتبه پایین اومدم ( از نزدیک به رتبه 2 میلیون به 5 میلیون رتبه از دست دادم).

- به گوگل آنالیز مراجعه کردم که اصلا هیچ گزارشی مبنی به بازدید بالا به من نداد.

- یه نکته دیگه اینکه سایت با وی پی ان براحتی بالا میاد و هیچ کندی مشاهده نمیشه.

دوستان گرامی کسی میتونه بگه این اتفاق که بصورت یکدفعه رخ داده برای چی هست؟

ممنون

2018-12-03_095123.png

لینک به ارسال

ممکنه دو افزونه بعد از آبدیت با هم تداخل پیدا کرده باشند یا بعد از نصب تداخل پیدا کنند علت های زیادی وجود دارد منابع شما اگر بالا باشه میتونه باعث ساسپند شدن همیشگی هاست شما بشه . شاید هم اسکریپتی رو نصب کردید که از منابع بالایی استفاده میکنه و باعث شده سایت شما کند بشه یک مورد دیگه هم هست فکر می کنم 2روزی هست که بیشتر هاست ها به مشکل بر خوردند و با خطای 504مواجه میشن و مشکلشون این هست که باگی در آبدیت جدید سی پنل وجود دارد و حدود 2الی 3روز دیگه بعد از آبدیت جدید مشکل رفع خواهد شد ممکن هست که مشکل از اینجا باشه موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...