1 پست در این موضوع قرار دارد

شاید برای شما هم پیش اومده باشه بخواهید نظرات کاربرانتون رو سریعا در تلگرام دریافت کنید. نظراتی مانند خرابی لینک دانلود، پشنهاد، انتقاد و… . خوشبختانه برای این منظور افزونه‌ای رو طراحی و آماده کردیم که بوسیله آن میتوانید در برگه‌ها یا حتی نوشته‌‌های سایت خود با قرار دادن یک تکه شورت کد؛ فرم پیغامگیر رو قرار بدید و بلافاصله پیام‌های کاربرانتون را در تلگرام دریافت کنید.

شما می توانید افزونه پیغام گیر تلگرام را بسته به نیاز خود برای موارد مختلفی بکار ببرید.

ویژگی‌های افزونه پیغام گیر تلگرام

این افزونه هیچ گونه تاثیری در سرعت لود سایت شما ندارد! و با خیال راحت می‌توانید از این افزونه استفاده کنید.

تصاویر محصول

در زیر تصویر فرم پیغامگیر را مشاهده میکنید که در یک برگه درج شده است.

tlg_01.png

در تصویر زیر پیام ارسالی کاربر را از طریق فرم موجود در سایت را مشاهده می‌کنید.

tlg_04.png

دموی آنلاین

توضیحات بیشتر و خرید افزونه از وب سایت ژاکت

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط freebtc220
      سلام
      من این افزونه رو نصب کردم. مشکلی ک دارم اینه پروفایل کاربرارو نمیتونم ببینم. روی لینک ی کاربر ک کلیک میکنم پروفایل مدیرو میاره درصورتی ک آدرسی که مرورگر نشون میده آدرس همون کاربره.
      همه کار کردم. افزونه های دیگه رو غیر فعال کردم. یوزرپرو رو ریست کردم . برگه هارو مجدد نصب کردم آدرس دهی رو عوض کردم ولی درست نشد.
      چیکار میتونم کنم
      ممنون
    • توسط sindots
      سلام وقت بخیر
      میخواستم یک افزونه رو برام فارسی سازی و لایسنسش رو برای فروش جایگذاری کنید به نحوی که بعد از نصب افزونه بطور خودکار فعال بشه
      دوستانی که میتونن فارسی سازی افزونه انجام بدن لطفا پیام خصوصی ارسال کنند
      ممنون
    • توسط Ali Brm
      با سلام خدمت دوستان
      این رو میدونم که کپی کردن مطالب دیگر سایتها در سایت خودم قطعا باعث میشه موتورهای جستجو بفهمن و سایت من Rankاش رو است دست بده.
      سوالی که دارم اینه که اگه مطالب رو از شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و واتس آپ و اینیستاگرام توی سایتم کپی و پیست کنم باز هم سایت و Rank اون رو تحت تاثیر قرار میده؟(بیشتر مد نظرم تلگرامه)
      سوال دومم هم اینه که اصلا راهی داره که مطالب دیگر سایت ها رو استفاده کرد و به مشکل در Rank برنخورد؟
    • توسط saman.nozari
      سلام به همگی
      من تقریبا تازه کار هستم در برنامه نویسی وردپرس ، قالب میتونم بنویسیم اما پلاگین ها رو نمیدونم چه جوریه
      تو گوگل هرچی اموزش دیدم برای افزونه نویسی پولی بود یعنی دوره آموزشی بود
      کسی از دوستان اینجا آموزش رایگان خوب سراغ داره ؟ من فقط میخوام بدونم افزونه نوشتن چه جوریه ، قواعدش چیه بعد خودم ادامه شو برم
      خیلی ممنون از شما
    • توسط kamran.azarniya
      سلام ، من میخام داخل سایتم مشخص کنم خرید بالای   50 هزار تومان در تهران تحویل رایگان باشه ، با افزونه Advanced Free Shipping  شد کاری کنم مثلا در دسته خاص یا ... رایگان باشه اما در این دو شرط خاص نمیشد ، اگه دوستان میدونن باید چیکار کنم یا از چه افزونه ی دیگری استفاده کنم لطفا راهنمایی کنن