مرتضی نظری

جداول دلخواه برای کاربران و اطلاعات جانبی آن‌ها

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام،

ببخشید من در مورد اینکه یک جدول دیگه از کاربران رو در وردپرس استفاده کنیم یک سوالی داشتم...اول از همه بگم که میشه در مورد این ها یکم بیشتر توضیح بدید؟مثال هم بزنید...

define('CUSTOM_USER_TABLE', $table_prefix.'my_users');

define('CUSTOM_USER_META_TABLE', $table_prefix.'my_usermeta');

میشه از یک ابزار مدیریت کاربر بجای قسمت ثبت نام وردپرس ازش استفاده کرد؟

هر دو باید در یک دیتا بیس باشن؟

اگه جدا باشن باید به چه شکلی وارد کرد؟میشه توی مولتی یزر هم ازش استفاده کرد؟

ممنون میشم یکی خیلی ساده برام توضیح بده..

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوال برای من کمی گنگ هست!

الان برای چه کاری میخوای جداول جدا باشن؟

کمی مسئله رو باز کنی بهتر میشه جواب داد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوال برای من کمی گنگ هست!

الان برای چه کاری میخوای جداول جدا باشن؟

کمی مسئله رو باز کنی بهتر میشه جواب داد.

مرتضی جان من میخوام با استفاده از یک اسکریپت مدیریت کاربر کاربران رو توی وردپرس مدیریت کنم...همین!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب نیازی به کد بالایی نیست.

اول اسکریپت رو کامل باید تبدیل به افزونه کنی.

اگر sql داره هم باید ایجاد sql رو در افزونه وارد کنید.

مثلا:

global $wpdb;

function user_limit_install() {
$table_premium = $table_prefix."user_premium";

$create_premium_table = ("CREATE TABLE ".$table_premium."
(`id` bigint(20) unsigned NOT NULL auto_increment,
`user_id` varchar(60) NOT NULL,
`user_type` varchar(60) NOT NULL,
`start_date` varchar(60) NOT NULL,
`end_date` varchar(60) NOT NULL,
PRIMARY KEY (`id`)) CHARSET=utf8");

dbDelta($create_premium_table);
}

البته کد خیلی ناقص هست. یک بخش از پروژه ایی بود که قبلا نوشته بودیم.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس باید کلا بیخیالش بشم! چون چیزی از برنامه نویسی بلد نیستم...(اسکریپت افزونه به خیلی سخته؟)

میگم مرتضی جان در مورد این کدی که من هم دادم هعم توضیح میدی؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر برنامه نویسی خیلی نمیدونی کار کمی برات سخت میشه.

در مورد کد هم ، تابعی هست که میاد یک جدول رو در دیتابیس در حین فعالسازی افزونه ایجاد میکنه (با اسم دلخواه)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای من پس تغریبا غیر ممکن هست :D

اخه توی مستندات وردپرس فارسی این نوشته بود من فکر کردم که میشه از همین راه یک جدول دیگه رو لود کرد و بشه از یک جدول دیگه برای کاربران استفاده کرد...

ممنونم مرتضی جان از پیگیریت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط saradani
      سلام . من سایتم رو همیشه خودکار به آخرین نسخه وردپرس بروزرسانی میکنم . از پوسته و افزونه خاصی هم استفاده نمیکنم . از دیروز با مشکلی مواجه شدم . اینکه وقتی میخوام با یوزر ادمین سایت مطلبی منتشر یا پیش نویس ذخیره کنم با باکس قرمز " ذخیره سازی ناموفق " روبرو میشم و اما این مشکل رو با یوزرهای (کاربری) دیگه ندارم و میتونم مطالب رو ارسال کنم . تصمیم گرفتم از بکاپ دیتابیس که چند رو پیش تهیه کردم بودم استفاده کنم . 
      سوال اصلیم اینه که اگر بکاپ دیتابیس رو که دقیقا قبل از بروزرسانی به نگارش 5.1.1 گرفته بودم ، دوباره ایمپورت و استفاده کنم آیا مشکلی در آینده با نگارشهای جدید وردپرس پیش نمیاد ؟ سپاس 
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، چطوری میشه کدهای جاوا اسکریپت و جی کوئری در فایل js رو به وسیله php یا توابع وردپرس داینامیک کنیم.
      مثلا یه متغیر در فایل js دارم که میخوام از طریق php یا توابع وردپرس هر بار که خواستم یک مقدار رو اختصاص بدم.
      با تشکر و سپاس
    • توسط shayan.m
      سلام
      دوستان عزیز من کد نویسی بلد نیستم و می خواهم مشابه لینک ارسالی جدول در سایتم بزارم لطفا راهنمایی کنید
      https://www.melipayamak.com/ در سایت اسکرول کنید به پایین و قمت جدول ها را مشاهده کنید
      مرسی
    • توسط Selno
      سلام دوستان به یه مشکلی برخوردم که هیچ جوره حل نمیشه 
      یه پلاگین به اسم تایتان فریمورک دارم که برای قالب اپشن پنل میسازه ولی تو بخش داینامیک سازی استایل ها گیر کردم برای مثال میخوام کاربر رنگ سایت رو انتخاب کنه اما چجوری میتونم متغیر php  رو داخل استایل قرار بدم که اجرا بشه ؟ اگه میشه با مثال توضیح بدید چون چنتا راه حل دیدم اما مشکلم رو حل نکرد
    • توسط soma
      سلام دوستان و اساتید 
      من خیلی تازه کارم توی php و برای بخش های زیادی نیاز به راهنمایی واضح تر از تمام آموزشهایی که وجود داره دارم  لطفا دریغ نکنید و راهنمایی کنید 
      اول از همه درباره تابع is_array و in_array سوال دارم ، چطور از این توابع برای دریافت و ارسال اطلاعات برای یک چک باکس استفاده کنم 
      به عنوان مثال تفسیر کد زیر به چه صورت هست
      <?php $name_check_box = isset($name_is_mohem) ? $my_code_name_is_mohem : ''; $name_check_box = ' <div class="checkbox-class">' $my_code_opt_array = array( 'std' => $name_check_box, 'cust_id' => 'mycodeId', 'cust_name' => 'my_code_name_is_mohem[]', 'cust_type' => 'checkbox', 'classes' => '', 'return' => true, 'extra_atr' => (is_array($my_code_name_is_mohem) && in_array($name_check_box , $my_code_name_is_mohem) ? ' checked="checked"' : ''), ); $name_check_box .= $my_code_form_fields->my_code_form($my_code_opt_array); $name_check_box .= '<label class="mycodclass">' . my_code_srt('my_code_name_is_mohem') . '</label> </div>'; ?>