2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان.من اومدم به قول خودم سایتم رو با استفاده از دستور های media query در css ریسپانسیو کردم.سایتم اینه:namavaz.ir.اومدم برای سایز های مختلف device سایت رو تعریف کردم.ولی الان وقتی سایت رو باز میکنید اصلا کاری به مدیاکوئری ها نداره.همون صفحه ای که روی لپتاپم میاره رو روی موبایل میاد زوم بک میکنه.اگه سایز مرورگر رو توی لپتاپ تغییر بدم مدیاکوئری ها کار میکنن ولی روی موبایل مشکل داره.ممنون میشم راهنمائیم کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، jistili1 گفته است :

سلام دوستان.من اومدم به قول خودم سایتم رو با استفاده از دستور های media query در css ریسپانسیو کردم.سایتم اینه:namavaz.ir.اومدم برای سایز های مختلف device سایت رو تعریف کردم.ولی الان وقتی سایت رو باز میکنید اصلا کاری به مدیاکوئری ها نداره.همون صفحه ای که روی لپتاپم میاره رو روی موبایل میاد زوم بک میکنه.اگه سایز مرورگر رو توی لپتاپ تغییر بدم مدیاکوئری ها کار میکنن ولی روی موبایل مشکل داره.ممنون میشم راهنمائیم کنید.

سلام

این مشکل به خاطر اینه که شما متای ویوپورت رو داخل هدر نگذاشتید که سیستم بتونه سایز نمایشگر دستگاه‌ها رو تشخیص بده، برای حلش کافیه کد زیر رو داخل هدرتون بین تگ head بگذارید:

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1, maximum-scale=1">

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mahdisarlak
      سلام دوستان من میخوام صفحه ایران مال سایتم رو ایندکس کنم ، اما میگه که این صفحه Mobile-friendly نیست  ، ادرس این صفحه از سایتم https://pastor22.com/wp-content/uploads/cache/2018/12/photo_2018-12-06_08-51-37-1/?MA
      چطور میتونم ارور رو رفع کنم؟

• توسط irani91
      سلام وقت بخیر دوستان.
      راستش هنوز نمیفهمم چرا دوستان تمایل به همکاری با ما رو ندارن. با چند شرکت برای انجام پروژه مون صحبت کردیم و الان بیشتر از 2 هفته ست که به قول خودشون دارن بررسی میکنن (حتی انقدر ارزش برای مشتری قائل نیستن که رک و راست بگن آقا ما نمی تونم ، تواناییشو نداریم) . وبسیما ، آی وحید و چندشرکت دیگه که همگی به شکلی پیچوندن مارو. بعضی از دوستان هم اعلام آمادگی کردن ، پروژه رو که بهشون معرفی کردیم ، دیگه حتی جواب پیام هم نمیدن (حداقل بگین نمیخوام انجام بدم ، تواناییشو ندارم که ما تکلیفمونو بدونیم.) همینطوری چند ماه زمان از دست دادیم . نمیدونیم آیا در ایران جایی هست که بتونه کار مارو انجام بده یانه. خواهش میکنم اگر مرجعی میشناسید معرفی کنید. مرجع معتبری که حداقل اگر توانایی کار رو نداره جسارت داشته باشه و به مشتری اعلام کنه ، نه شرکت هایی مثل وبسیما که با چندین بار تماس تلفنی و .... و اینکه اعلام کردن باهاتون تماس میگیرم و بعد از مدتها ، حتی با یک ایمیل کوچیک عدم همکاریشون رو اعلام نمیکنن.
      پروژه ی ما خیلی پیچیده نیست واقعا. یه قالب html هست که میخوایم به وردپرس تبدیل بشه و یک سری امکانات بهش اضافه بشه ، همین. تا 30 میلیون تومان هم براش درنظر گرفتیم.
    • توسط irani91
      سلام. یک قالب html حرفه ای داریم که باید به وردپرس تبدیل بشه . بعد از تبدیل به وردپرس ، نیاز به توسعه و طراحی اختصاصی در بخش هایی خواهیم داشت...
      دوستانی که تجربه دارن و حرفه ای هستن و تمایل به همکاری دارن ، لطفا پیام خصوصی بدن. هزینه انجام پروژه ، توافقی
    • توسط irani91
      سلام خدمت دوستان . 
      ما یه قالب html مطابق نیازمون پیدا کردیم. این قالب یک قالب حرفه ایه. هزینه تبدیل این قالب به وردپرس رو میشه تخمین زد؟ اگر این قالب پنل تنظیمات نداشته باشه، آیا میشه براش پنلی مطابق نیازمون طراحی کنیم ؟ پنلی که به بخش هایی که نیاز داریم دسترسی بده. اصلا ممکنه که یک قالب پنل تنظیمات نداشته باشه؟
    • توسط madidi
      سلام یه تگ i frame دارم که لینک یه صفحه سایت داره و محتوا اون سایت پخش میکنه حالا اگه بخوام توی صفحه اصلی که تگ ای فریم داره به محتوا تگم استایل بدم آیا میتونم یا باید حتما از توی خود لینک هدف استایل تعیین بشه ؟

امیدوارم بتونم متوجه تون کرده باشم که چی شده