6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان،

من در حال حاضر یک وب سایت دارم که روی اون فعلا فقط 3 تا محصول قرار گرفته. 

چند وقته فکرم مشغول شده که آیا از EDD که در حال حاضر روی سایتم فعاله به ووکامرس مهاجرت بکنم یا نه؟

یکی از دلایلم هم اینه که برای ووکامرس افزونه های بسیار بیشتری وجود داره و با اکثر افزونه های موجود هماهنگ هست.

به نظرتون از EDD به ووکامرس مهاجرت کنم؟

تعداد محوصلات سایتم هم در آینده خیلی بشه، میشه 20 تا ...

به نظر شما عاقلانس یا با EDD ادامه بدم؟

در ضمن در مورد انتقال دستی این تعداد محصولات هم ممنون میشم راهنمایی کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، sabig گفته است :

سلام دوستان،

من در حال حاضر یک وب سایت دارم که روی اون فعلا فقط 3 تا محصول قرار گرفته. 

چند وقته فکرم مشغول شده که آیا از EDD که در حال حاضر روی سایتم فعاله به ووکامرس مهاجرت بکنم یا نه؟

یکی از دلایلم هم اینه که برای ووکامرس افزونه های بسیار بیشتری وجود داره و با اکثر افزونه های موجود هماهنگ هست.

به نظرتون از EDD به ووکامرس مهاجرت کنم؟

تعداد محوصلات سایتم هم در آینده خیلی بشه، میشه 20 تا ...

به نظر شما عاقلانس یا با EDD ادامه بدم؟

در ضمن در مورد انتقال دستی این تعداد محصولات هم ممنون میشم راهنمایی کنید.

وقت بخیر دوست من

اگه محصولتون فیزیکی هستش بهتره از ووکامرس استفاده کنید ولی اگ محصولاتون فروش فایل باشه همون edd عالیه 

در مورد انتقالشم بهتره به صورت دستی بزنین چون تعداد محصولاتونم زیاد نیست

در ضمن اینم باید بررسی کنین ببینین آیا قالبتون با ووکامرس سازگار هستش یا نه

سوالی بود حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق و پرانرژی باشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 12/4/2018 at 23:27، miladalizade گفته است :

وقت بخیر دوست من

اگه محصولتون فیزیکی هستش بهتره از ووکامرس استفاده کنید ولی اگ محصولاتون فروش فایل باشه همون edd عالیه 

در مورد انتقالشم بهتره به صورت دستی بزنین چون تعداد محصولاتونم زیاد نیست

در ضمن اینم باید بررسی کنین ببینین آیا قالبتون با ووکامرس سازگار هستش یا نه

سوالی بود حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق و پرانرژی باشید

ممنون از پاسختون. محصول من قابل دانلود هست، ولی اکثر سایت های مطرح که فروش بالایی دارند از ووکامرس برای محصولات دیجیتالیشون استفاده کردند.

قالب سایتم هم با ووکامرس سازگاره

یک سوال دیگه هم در مورد ووکامرس دارم:

در ووکارمرس اگر بخواهیم محصولات قابل دانلود به فروش برسونیم و بعدا برای این محصولات آپدیت هایی اضافه کنیم. آیا مثل ایزی دیجیتال دانلود میشه لینک جدید رو اضافه کرد و کاربران از پنل کاربریشون بهش دسترسی داشته باشند؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، sabig گفته است :

ممنون از پاسختون. محصول من قابل دانلود هست، ولی اکثر سایت های مطرح که فروش بالایی دارند از ووکامرس برای محصولات دیجیتالیشون استفاده کردند.

قالب سایتم هم با ووکامرس سازگاره

یک سوال دیگه هم در مورد ووکامرس دارم:

در ووکارمرس اگر بخواهیم محصولات قابل دانلود به فروش برسونیم و بعدا برای این محصولات آپدیت هایی اضافه کنیم. آیا مثل ایزی دیجیتال دانلود میشه لینک جدید رو اضافه کرد و کاربران از پنل کاربریشون بهش دسترسی داشته باشند؟

وقت بخیر دوست من

همون طور که عرض کردم این یه بحث سلیقه ایه

برای مثال من خودم برای فروش فایل از whmcs استفاده میکنم

در مورد سوالتونم عرض کنم که بله توی ووکامرسم این قابلیت وجود داره که جایگزین قبلی بشه و هم تمامی ورژن ها در دسترس کاربران باشه

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه لطفا روند کلی انتقال محصولات از EDD به ووکامرس رو بگین.

تعداد محصولات کم هست و میشه دستی انجامش داد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 دقیقه قبل، sabig گفته است :

میشه لطفا روند کلی انتقال محصولات از EDD به ووکامرس رو بگین.

تعداد محصولات کم هست و میشه دستی انجامش داد

درود

همون بهتره به صورت دستی منتقلش کنین

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mhdy06333
      سلام خدمت دوستان گرامی مشکل نصب نشدن ووکامرس در وردپرس و ارور دادن  چیه {{{نصب شکست خورد: این بسته نمی‌تواند نصب شود. PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature}}}منظورم این ارور هستش دلیلش چیه 

• توسط alirezashoiee@gmail.com
      سلام. در صفحه پرداخت محصول وقتی کار بر اطلاعات خود را وارد میکند مانند نام و ادرس و..... در هنگام کلیک بر روی دکمه ثبت نمایش خطای خالی بودن فیلدها نمایان میشود.  لطفا اگر راه حلی برای این موضوع دارید بگید. با تشکر

• توسط alizolfaghary3@gmail.com
      سلام افزونه ای برای سایتم نیاز دارم که اگر موجود دارید پیشنهاد بدید اگر نه امکان نوشتن رو دارید ؟
      سوال 1 )
      به این صورت هست که سایت طراحی عکس موزاییکی دارم و نیاز دارم به هنگام سفارش از مشتری یک عکس بزرگ و تعدادی عکس کوچیک دریافت کنم ، افزونه yith woccommerce upload  تا حدودی این امکان رو برام فراهم میکنه اما من نیاز دارم همزمان تعداد 50 تا 200 عکس از کاربر دریافت کنم و نمیشه با این افزونه ( من دوتا فیلد اپلود میخوام یکی برا یک عکس بزرگ و دومی برای اون تعداد عکس بعدی ) شما افزونه ای رو سراغ دارید پیشنهاد کنید ؟

سوال 2 ) 
      نیازمند افزونه ای هستم که صفحه لیست سفارش ها رو مثل سایت دی جی کالا یا سایت های مشابه نشون بده یک عکس آپلود میکنم و مشتری بعد از اینکه ثبت سفارش کرد بتونه رهگیری محصولش رو این شکلی انجام بده ( تصویر آپلود شده)

سوالات بالا اگر افزونه اماده هست پیشنهاد بدید 

اگر نه که نیاز دارم افزونه ای برام بنویسید که کاربر بعد از خرید از سایتم به یه فرم مثل عکس زیر بره و عکس ها رو ارسال کنه و ما بهش پیشنمایشی بدیم و اگر تایید کرد براش ارسال کنیم

• توسط ehamidr
      سلام دوستان
      من تازه کارم
      3 تا سوال دارم

1) عنوان "یادداشت سفارش (اختیاری)" رو چطور حذف کنم؟

2)اون عبارت داخل کادر یادداشت رو چطور تغییر بدم؟

3)ارتفاع صفحه پرداخت رو چطور افزایش بدم؟ (فیلدها خیلی توی هم هستن و به هم نزدیکن)
      سپاسگزارم

• توسط kamalwp
      سلام 
      دوستان من دارم یک قالب وردپرس طراحی میکنم که تو بخش محصولات ووکامرس به مشکل برخوردم 
      میخوام توی صفحه آرشیو داخل باکس محصولات یسری اطلاعات محصول مثل قیمت ، امتیاز یا مقایسه محصول رو نشون بدم اما نمیدونم چجوری 
      ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید خیلی برام ضروریه 

و اینکه اگر یه منبعی هم برای این مورد هست که معرفی کنید بازم ممنون میشم