رفتن به مطلب

چطور قالب وردپرس رو ویرایش کنم

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه قالب وردپرس نصب کردم می خواهم نوشته های داخلشو تغییر بدم منظورم داخل قالب چندتا تبلغات داره باید بردارم و درباره نویسنده امکانش هست چگونه پی اچ پی هم متوسط می دونم

لینک به ارسال

شما باید با کدهای html اشنایی داشته باشید و با فایل های قالب (index و sidebar و single و . . . ) آشنایی داشته باشید تا بدونید کدوم قسمت رو میخواید ویرایش کنید و در نهایت میتونید اون فایل رو دانلود کنید و در سیستمتون تغییرات بدید یا از طریق خود وردپرس فایل رو ویرایش کنید . میتونید هم از داخل فایل منیجر هاستتون این کار رو انجام بدید

لینک به ارسال

تو پیشخوان وردپرس قیمت نمایش > ویرایش میتونید کد های قالب خودتون رو کامل ویرایش کنید

لینک به ارسال

درود

آدرس

سلام ممنون این هم آدرس هاست جدید

http://www.m369.ir

ببخشید یه خورده بیشتر توضیح بدهید من آشنایی دارم با کد پی ا پی و اچ تی ام ال ولی وقتی روی ویرایش صفحات هدر و بقیه میزنم همه اش کده و جایی فارسی ننوشته که بخواهم عوضش کنم

لینک به ارسال

در قالب به طور مستقیم فارسی وارد نمی کنند برای حذف بخش درباره نویسنده باید از فایل single.php بخش about author را ویرایش کنید و برای حذف تبلیغات فایل sidebar.php البته این شکل طبیعی و ابتدایی است و ممکنه هر قالبی شکلی مختلف داشته باشد اگر اینطور بود نیازه کدهای قالب بررسی بشه

لینک به ارسال

درود

برای حذف تبلیغات فایل ad250x250.php رو ویرایش کن

برای ویرایش نویسنده فایل sidebar.php خط 6 عکس نویسنده هم همون خط قابل تغییر بوده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...