رفتن به مطلب

حجم عکس های بهینه شده برای یک محتوا باید چقدر باشد

unid_user

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان گرامی ، لطفا راهنمایی کنید که در یک مطلب حجم تمام تصاویر روی هم رفته باید چقدر باشه که بگیم تصاویر در این مطلب یا محتوا سئو شده اند؟

با تشکر و سپاس

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

سلام و درود

دوستان گرامی ، لطفا راهنمایی کنید که در یک مطلب حجم تمام تصاویر روی هم رفته باید چقدر باشه که بگیم تصاویر در این مطلب یا محتوا سئو شده اند؟

با تشکر و سپاس

وقت بخیر دوست من

حجم ثابتی نداره ولی باید توسط افزونه هایی بدون افت کیفیت حجمشو کم کنید و حتما از حالت alt توی تصاویرتون استفاده کنید

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 12/6/2018 at 12:32، miladalizade گفته است :

وقت بخیر دوست من

حجم ثابتی نداره ولی باید توسط افزونه هایی بدون افت کیفیت حجمشو کم کنید و حتما از حالت alt توی تصاویرتون استفاده کنید

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

ممنون میشم بهترین افزونه در این زمینه معرفی کنید

در فوتوشاپ از قسمت save for web کیفیت میزارم روی 20 و سایز عکس میشه حدود 19 کیلو بایت ولی باز هم سایت جی تی متریکس پیام میده حجم عکس زیاده و جالبه دوباره همون عکس 20 کیلوبایتی رو کاهش میده به 8 کیلوبایت!!

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، chem گفته است :

ممنون میشم بهترین افزونه در این زمینه معرفی کنید

در فوتوشاپ از قسمت save for web کیفیت میزارم روی 20 و سایز عکس میشه حدود 19 کیلو بایت ولی باز هم سایت جی تی متریکس پیام میده حجم عکس زیاده و جالبه دوباره همون عکس 20 کیلوبایتی رو کاهش میده به 8 کیلوبایت!!

از وب سایت tinypng.com استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...