رفتن به مطلب

درخواست افزونه دانلود پیشرفته

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای یک سایت دانلود نرم افزار نیاز به یک افزونه دارم با مشخصات زیر

من فایل های هر پست را در سه جا آپلود می کنم و می خواهم این افزونه طوری باشد که من هر سه آدرس دانلود نرم افزار را به آنها بدهم و موقعی که یکی از آپلود سنتر ها مشکل خورد بتوانم با کمک این افزونه به صورت خودکار مثلا لینک دومی را از پایین تمام پست ها برای مدتی بردارم و هر موقع خواستم برگردانم

با تشکر

لینک به ارسال

البته اگر با برنامه نویسی آشنا هستید

میتوانید با زمینه دلخواه و Metabox کار کنید

چون کاری که شما میخواهید تشخیص خرابی لینک دانلود رو افزونه نیمتونه بده و فقط یک کاربر میتونه چنین تشخیصی بده و متاباکس این امکان رو به شما میده که لینکها را مدیریت کنید

(در انجمن هم توضیح داده شده ، جستجو)

لینک به ارسال

البته اگر با برنامه نویسی آشنا هستید

میتوانید با زمینه دلخواه و Metabox کار کنید

چون کاری که شما میخواهید تشخیص خرابی لینک دانلود رو افزونه نیمتونه بده و فقط یک کاربر میتونه چنین تشخیصی بده و متاباکس این امکان رو به شما میده که لینکها را مدیریت کنید

(در انجمن هم توضیح داده شده ، جستجو)

ممنون از هر دو بزرگوار

من هم توقع ندارم که افزونه خرابی لینک را تشخیص دهد خودم به محض خرابی بتوانم خودکار با افزونه لینک دوم را از زیر تمامی پست ها بردارم و مثلا 24 ساعت بعد دوباره لینک را برگردانم

منظورم این است که برای هر فایل سه لینک آپلود بدهم

به ترتیب لینک اول در آپلود سنتر 1

لینک دوم در آپلود سنتر 2

لینک سوم درآپلود سنتر سوم

حالا می خواهم با افزونه تمامی لینک هایی که متعلق به آپلود سنتر دومی هستند را از زیر تمام پست ها بردارم

راه حل چیست؟

لینک به ارسال

فکر نمیکنم این افزونه همچین کاری انجام بده.

برای این مورد باید از زمینه آدرس ها رو وارد کنید و بعد براساس یک تابعی همه آدرس های موردنظر رو غیرفعال کنید. کدنویسی نیاز داره.

لینک به ارسال

شاید باشه. باید دید دوستان دیگه همچین افزونه ایی میشناسن یا خیر.

لینک به ارسال

بهترین راه همون زمینه های دلخواه هستش

اون تشخیص خرابی لینک رو هم افزونه نمیتونه انجام بده اما این افزونه تا حدودی کار شمارو راحت میکنه و به هدفتون نزدیکه :

ک قابلیت جالب دیگه هم اینکه ، اگه مثلاً شما برای یک فایل 5 تا لینک کمکی بذارید ، و بعد از چند مدت یکی از لینک‌های کمکی رو پاک کنید ، در صورتیکه به همون آدرس برید ، اگر سرورهای دیگه وجود داشته باشه بطور تصادفی کاربر رو به یکی از سرورها هدایت میکنه ، پس نگران نباشید .

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-download-mirror-counter/

http://www.rezaonline.net/blog/wp-download-mirror-counter-plugin.html

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...