رفتن به مطلب

برون ریزی تنظیمات قالب از لوکال به هاست

پست های پیشنهاد شده

یک قالب روی لوکال کاملا تنظیم شده و تمامی موارد اون مانند دمو ست شده حال می خوام این قالب به صورت یک بسته نصبی ( فقط خود قالب نه پست ها) همراه با جزئیات و تنظیمات روی هاست پیاده سازی کنم 

خود قالب هم بخش برون ریزی تنظیمات نداره

بهترین راه حل چیه دوستان

با تشکر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، chem گفته است :

یک قالب روی لوکال کاملا تنظیم شده و تمامی موارد اون مانند دمو ست شده حال می خوام این قالب به صورت یک بسته نصبی ( فقط خود قالب نه پست ها) همراه با جزئیات و تنظیمات روی هاست پیاده سازی کنم 

خود قالب هم بخش برون ریزی تنظیمات نداره

بهترین راه حل چیه دوستان

با تشکر

وقت بخیر

بهترین و راحت ترین حالت، استفاده از افزونه ی duplicator هستش که براتون بسته ی نصبی ایجاد میکنه

اگه سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، miladalizade گفته است :

وقت بخیر

بهترین و راحت ترین حالت، استفاده از افزونه ی duplicator هستش که براتون بسته ی نصبی ایجاد میکنه

اگه سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

درود

آیا بسته نصبی فقط از قالب ایجاد می کنه یا کل محتوا شامل خود وردپرس و پلاگین ها و...

چون من روی هاست کلی پست دارم و وردپرس و... نصب هست

لینک به ارسال

سلام وقت شما بخیر

اگه فقط قالب رو میخوایین باید پوشه قالب زیپ کنید و توی هاست آپلود کنید و از زیپ خارج کنید.

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، yotawp گفته است :

سلام وقت شما بخیر

اگه فقط قالب رو میخوایین باید پوشه قالب زیپ کنید و توی هاست آپلود کنید و از زیپ خارج کنید.

منظورم شاید درست متوجه نشدید

من روی لوکال تمامی تنظیمات قالب رو به خوبی انجام دادم صفحه اصلی و برگه ها و .... حال می خوام دقیقا عین همون تنظیمات روی هاست پیاده بشه 

این جور که می دونم زیپ کرد اما باز دوباره باید کلی تنظیمات رو انجام داد تا شبیه دمو لوکال بشه

چون من روی هاست کلی پست دارم

لینک به ارسال

همانطور که دوست عزیزمون گفت شما باید از افزونه Duplicator استفاده کنید با این افزونه میتوانید همه محتویاتی که ساخته اید را انتقال دهید : پلاگین ها، برگه ها، نوشته ها، محصولات و ...

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، yotawp گفته است :

همانطور که دوست عزیزمون گفت شما باید از افزونه Duplicator استفاده کنید با این افزونه میتوانید همه محتویاتی که ساخته اید را انتقال دهید : پلاگین ها، برگه ها، نوشته ها، محصولات و ...

افزونه Duplicator رو می شناسم

سوالم اینه که با این افزونه تنها و فقط میشه قالب و تنظیمات اون رو انتقال داد؟ چون نمی خواهم هیچ گونه نوشته و... انتقال داده بشه

اگه جواب اری هست چگونه؟

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، chem گفته است :

افزونه Duplicator رو می شناسم

سوالم اینه که با این افزونه تنها و فقط میشه قالب و تنظیمات اون رو انتقال داد؟ چون نمی خواهم هیچ گونه نوشته و... انتقال داده بشه

اگه جواب اری هست چگونه؟

وقت بخیر

توسط این افزونه کل دیتا ها منتقل میشه هم نوشته هم برگه و هم ....

بخواهید اون موارد منتقل نشن باید از لوکال هم پاکش کنید

موفق باشید

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، miladalizade گفته است :

وقت بخیر

موفق باشید

از توجه و راهنمایی شما دوست عزیزم تشکر می کنم

من اگه پست های لوکال رو کامل حذف کنم و بعد با همین افزونه یه نسخه کپی بگیرم

چطور روی هاست منتقل کنم که نوشته ها و پست های سایت از بین نره

با تشکر

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، miladalizade گفته است :

وقت بخیر

موفق باشید

درود

اگه روی هاست بیام از نوشته ها و پست ها خروجی بگیرم و بعد نسخه ای که از Duplicator روی لوکال ساختم اجرا و نصب کنم مشکلی در لینک ها و تگ ها و دسته بندی های سایت به وجود میاد؟

لینک به ارسال
در 31 دقیقه قبل، chem گفته است :

درود

اگه روی هاست بیام از نوشته ها و پست ها خروجی بگیرم و بعد نسخه ای که از Duplicator روی لوکال ساختم اجرا و نصب کنم مشکلی در لینک ها و تگ ها و دسته بندی های سایت به وجود میاد؟

وقت بخیر دوست من

نخیر مشکلی پیش نمیاد فقط بعد آنلاین شدن سایت توجه داشته باشید که هیچ لینکی، محصولی، نوشته ای رو حذف نکنید (منظور مواقعی هستش که لینک های موجود هم داخل گوگل ایندکس شده باشن)

سوالی داشتید بفرمایید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، miladalizade گفته است :

وقت بخیر دوست من

نخیر مشکلی پیش نمیاد فقط بعد آنلاین شدن سایت توجه داشته باشید که هیچ لینکی، محصولی، نوشته ای رو حذف نکنید (منظور مواقعی هستش که لینک های موجود هم داخل گوگل ایندکس شده باشن)

سوالی داشتید بفرمایید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

اکی

پس من الان باید بیام از وردپرس لوکال با تنظیمات قالب و بدون هیچ نوشته ای یک بک اپ بگیرم

بعدش بیام از بخش برون ریزی تمام محتواها رو انتخاب کنم و سپس خروجی بگیرم

بعد آیا باید دیتابیسی که در هاست ساخته شده هم حذف کنم؟

و موقع نصب بسته نصبی دوباره دیتابیس بسازم؟

و همین طور موقع نصب بسته نصبی باید یوزر مانند یوزر قبلی باشه که خروجی گرفتم؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، chem گفته است :

اکی

پس من الان باید بیام از وردپرس لوکال با تنظیمات قالب و بدون هیچ نوشته ای یک بک اپ بگیرم

بعدش بیام از بخش برون ریزی تمام محتواها رو انتخاب کنم و سپس خروجی بگیرم

بعد آیا باید دیتابیسی که در هاست ساخته شده هم حذف کنم؟

و موقع نصب بسته نصبی دوباره دیتابیس بسازم؟

و همین طور موقع نصب بسته نصبی باید یوزر مانند یوزر قبلی باشه که خروجی گرفتم؟

شما یه کپی از دیتابیس و محتوای فایل های لوکالتون بگیرین

سپس از فایل کپی شده تمامی نوشته ها و آنچه که نمیخواین در بسته ی نصبی وجود داشته باشه رو حذف کنید سپس بسته ی نصبی رو بگیرین و به هاستتون منتقل کنید

سپس از فایل های اصلی هم توی لوکالتون استفاده کنید

به همین راحتی :)

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، miladalizade گفته است :

شما یه کپی از دیتابیس و محتوای فایل های لوکالتون بگیرین

سپس از فایل کپی شده تمامی نوشته ها و آنچه که نمیخواین در بسته ی نصبی وجود داشته باشه رو حذف کنید سپس بسته ی نصبی رو بگیرین و به هاستتون منتقل کنید

سپس از فایل های اصلی هم توی لوکالتون استفاده کنید

به همین راحتی :)

موفق باشید

فکر کنم شما با افزونه Duplicator درست کار نکرده اید

این افزونه اصلا موقع بک آپ دو فایل می سازه یکی installer و دیگری یه فایل zip

و اصلا دیتابیس و ... اینا در کار نیست کلا کپی می کنه

حالا شما چطور می فرمایید از فایل های کپی شده تمامی نوشته ها و انچه نمی خواهید حذف کنید؟

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، chem گفته است :

فکر کنم شما با افزونه Duplicator درست کار نکرده اید

حالا شما چطور می فرمایید از فایل های کپی شده تمامی نوشته ها و انچه نمی خواهید حذف کنید؟

بعضی از موارد هستند که در حالت تایپی قابل فهم و درک نیستند :)

شمایی که توی زمپ روی لوکال سیستمتون کد نویسی انجام دادین از تمامی پوشه هاش یه کپی برداری کنید

سپس دیتابیسشم برون ریزی کنید، سپس دوباره یک دیتایس جدید بسازید و همون دیتابیس رو داخلش ایمپورت کنید

اینطوری شما توی کد های فایل های اصلی هیچ دستکاری نمی کنید و تنها کد ها فایل کپی رو ادیت می کنید (اینو برای این گفتم که سدمه ای به فایل اصلیتون نرسه دوست من :) )

سپس داخل دیتابیس کپیتون هر نوشته ای ایجاد کردین و نمیخواین توی بسته ی نصبی وجود داشته باشه رو حذف کنید (این مورد رو می تونین از پنلتونم حذف کنید)

سپس توسط افزونه ی مذکور بسته ی نصبیتونو بسازید و به هاستتون منتقل کنید

در 12 دقیقه قبل، chem گفته است :

اگه اون فایل زیپ رو بازش کنین میبینید که یه فایل sql هم وجود داره دوست من

موفق باشید

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، miladalizade گفته است :

بعضی از موارد هستند که در حالت تایپی قابل فهم و درک نیستند :)

شمایی که توی زمپ روی لوکال سیستمتون کد نویسی انجام دادین از تمامی پوشه هاش یه کپی برداری کنید

سپس دیتابیسشم برون ریزی کنید، سپس دوباره یک دیتایس جدید بسازید و همون دیتابیس رو داخلش ایمپورت کنید

اینطوری شما توی کد های فایل های اصلی هیچ دستکاری نمی کنید و تنها کد ها فایل کپی رو ادیت می کنید (اینو برای این گفتم که سدمه ای به فایل اصلیتون نرسه دوست من :) )

سپس داخل دیتابیس کپیتون هر نوشته ای ایجاد کردین و نمیخواین توی بسته ی نصبی وجود داشته باشه رو حذف کنید (این مورد رو می تونین از پنلتونم حذف کنید)

سپس توسط افزونه ی مذکور بسته ی نصبیتونو بسازید و به هاستتون منتقل کنید

اگه اون فایل زیپ رو بازش کنین میبینید که یه فایل sql هم وجود داره دوست من

موفق باشید

ممنون از شما

پس در کل اگه در همون حالت در لوکال از پیشخوان هم نوشته ها حذف کنم و پوشه های مورد نیاز و پلاگین ها بزارم هم مشکلی پیش نمیاد بعد از ساخت بسته نصبی

اینو نفرمودید که قبل از نصب بسته نصبی در هاست

آیا باید دیتابیس قبلی هم حذف کنم و مشابه نام اون یکی دیگه بسازم؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، chem گفته است :

ممنون از شما

پس در کل اگه در همون حالت در لوکال از پیشخوان هم نوشته ها حذف کنم و پوشه های مورد نیاز و پلاگین ها بزارم هم مشکلی پیش نمیاد بعد از ساخت بسته نصبی

اینو نفرمودید که قبل از نصب بسته نصبی در هاست

آیا باید دیتابیس قبلی هم حذف کنم و مشابه نام اون یکی دیگه بسازم؟

بعد از نصب بر روی هاست بهتره از دیتابیس قبلی استفاده نکنید و همین جدیدو ایمپورت کنید و هر اطلاعاتی که نیاز دارین از دیتابیس قبلی برش دارین از طریق برون زیری و درون ریزی اینکارو انجام بدین

برای این کار هم بهتره برای یک روز از کسی هاستی بگیرین که این تغیراتو بدین و سپس به دومین اصلی منتقل کنید

اگرم هاست یک روزه نیاز داشتین خصوصی در تماس باشید بهتون ارائه بدم تا مشکلتون حل بشه دوست من

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...