رفتن به مطلب

آیا امکانات این سایت قابل اجرا با وردپرس هست؟

پست های پیشنهاد شده

سلام.

یک نفر یک سایت آگهی تخصصی میخاد

مثل سایت با ما ، که آگهی خودرو گذاشته تو زمینه تخصصی برای سه موضوع این سایت ایجاد میشه.

به صورتی که آگهی قابل ثبت باید باشه (مثل ثبت خودرو دارای المان های زیر مجموعه هست)

و بعد جستجوی حرفه ای و نمایش نتایج به مختص درخور در هر صفحه سایت . 

ایا از لحاظ کارایی ،پیاده سازی امکانات(مثلا درحد سایت باما) سرعت بالا ، پاسخگویی در تعداد زیاد بازدید (200-300) هزار نفر ، سایت با وردپرس قابل پیاده سازی هست؟

بعضی ها گفته اند که نه و حتما باید کد نویسی باشه

و بعضی ها به شدت از وردپرس و پیاده سازی سایت های مهم مثل کاخ سفید با اون دفاع کردند.

لطفا من رو از نظرات تخصصی خودتون بهره مند کنید.

با تشکر.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، kimidoonekekie گفته است :

سلام.

یک نفر یک سایت آگهی تخصصی میخاد

مثل سایت با ما ، که آگهی خودرو گذاشته تو زمینه تخصصی برای سه موضوع این سایت ایجاد میشه.

به صورتی که آگهی قابل ثبت باید باشه (مثل ثبت خودرو دارای المان های زیر مجموعه هست)

و بعد جستجوی حرفه ای و نمایش نتایج به مختص درخور در هر صفحه سایت . 

ایا از لحاظ کارایی ،پیاده سازی امکانات(مثلا درحد سایت باما) سرعت بالا ، پاسخگویی در تعداد زیاد بازدید (200-300) هزار نفر ، سایت با وردپرس قابل پیاده سازی هست؟

بعضی ها گفته اند که نه و حتما باید کد نویسی باشه

و بعضی ها به شدت از وردپرس و پیاده سازی سایت های مهم مثل کاخ سفید با اون دفاع کردند.

لطفا من رو از نظرات تخصصی خودتون بهره مند کنید.

با تشکر.

وقت بخیر

اگر دانش کد نویسی داشته باشید به راحتی میتونین همه ی این امکانات رو پیاده سازی کنید

ولی توجه داشته باشید که قالب های آماده ای برای راه اندازی این نوع وبسایت ها وجود دارد که میتونین ازش استفاده کنید کافیه توی گوگل سرچش کنید

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال

من پی اچ پی کار کردم و 6 سال پیش یک پروژه ی دانشگاهیم کاملا با پی اچ پی و بدون استفاده از هیچ سی ام اسی بوده. اما افزونه نویسی کار نکردم.

1-پس اینکه بعضی ها به مشتری گفته بودند که سی ام اس دست رو می بنده و هر امکانی قابل پیاده سازی نیست اشتباهه؟

2-اینکه وردپرس سنگین میشه و نمیشه سایت های زیاد رو باهاش بالا آورد اشتباهه؟

3-اینکه حجم بالای بازدید کننده (200 هزارنفرد در روز)رو پشتیبانی نمیکنه وسایت دان میشه اشتباهه؟

4-بنظرتون با توجه به اینکه قبلا یک پروژه کار کردم با پی اچ پی میتونم در حین اجرای پروژه افزونه نویسی رو یاد بگیرم یا خیلی پیچیدست؟

5- مورد دیگه ای هست تو این پروژه ها که باید مد نظر باشه؟

با تشکر.

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، miladalizade گفته است :

وقت بخیر

اگر دانش کد نویسی داشته باشید به راحتی میتونین همه ی این امکانات رو پیاده سازی کنید

ولی توجه داشته باشید که قالب های آماده ای برای راه اندازی این نوع وبسایت ها وجود دارد که میتونین ازش استفاده کنید کافیه توی گوگل سرچش کنید

موفق باشید

ضمن اینکه یک قالب خوب هم پیدا کرده ام.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در 12/11/2018 at 16:53، miladalizade گفته است :

وقت بخیر

موفق باشید

خیلی ممنون از پاسختون.

من قالب ایساتیسبرای سایت آگهی (امکاناتش مثل سایت دیواره) یکسری امکانات حرفه ای برای خرید و فروش ماشین میخام بهش اضافه کنم.

امکانات :

1-گوش به زنگ 

2-جستجوی حرفه ای آجاکس (مثل سایت باما)

3-نمایش تعداد تبلیغ ثبت شده در هر دسته (در دسته اصلی مثل سایت با ما)

4-شخصی سازی پنل کاربری 

5- امکان ارسال ایمیل در صفحه محصول

سوال: 

1- آیا امکان پیاده سازی هر امکانی مشابه امکانات بالا روی قالب ذکر شده وجو د داره ؟

2-کسی هست که این افزونه ها رو بهم قیمت بده ؟ و زمان اجرا؟ (اگه امروز بهم قیمت بدید خیلی ممنون میشم)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...