رفتن به مطلب

مشکل ابزارک ها

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت دوستان و اساتید محترم

ما چند وقتیه که یه مشکل داریم و اونم از این قراره

ما چند وقتیه که نمیتونیم به قسمت ابزارک ها در وردپرس وارد بشیم و با خطای زیر مواجه میشیم

Request TimeoutThis request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

با پشتیبانی این موضوع رو درمیون گذاشتیم و بعد از بررسی متوجه شدیم که مشکل از وردپرسه

اونا به ما گفتن که باید وردپرس را بدون از دست دادن محتوای حذف و نصب کنید و در این مورد هم توی نت زیاد راهکار وجود داشت که یکی از اونا این بود که از پوشه wp-content  بک آپ بگیریم سپس با استفاده از برون ریزی وردپرس از هر محتوایی یک برون ریزی دریافت کنیم

من اینکارهارو انجام دادم ولی چون حجم اطلاعات سایتم بالاس(دسته بندی و برگه زیاد داریم) وقتی خواستم فایل رو درون ریزی کنم با خطاهای متعددی روبرو شدم که مثلا فلان برگه درون ریزیش با خطا مواجه شد و...

بعضی از تایپک های در انجمن هم خوندم که وردپرس رو دستی بروزرسانی کنم که این مهم هم جواب نداد

حالا از دوستان تقاضا دارم بنده رو راهنمایی کنید تا بلکه مشکل رو بتونم برطرف کنم

درضمن Debug رو هم فعال کردم و بیشترین خطا واسه فایل functions.php بود مثل خطای زیر

home/niyazero/public_html/wp-includes/functions.php

ویرایش شده توسط 2raj
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، 2raj گفته است :

سلام و عرض ادب خدمت دوستان و اساتید محترم

ما چند وقتیه که یه مشکل داریم و اونم از این قراره

ما چند وقتیه که نمیتونیم به قسمت ابزارک ها در وردپرس وارد بشیم و با خطای زیر مواجه میشیم

Request TimeoutThis request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

با پشتیبانی این موضوع رو درمیون گذاشتیم و بعد از بررسی متوجه شدیم که مشکل از وردپرسه

اونا به ما گفتن که باید وردپرس را بدون از دست دادن محتوای حذف و نصب کنید و در این مورد هم توی نت زیاد راهکار وجود داشت که یکی از اونا این بود که از پوشه wp-content  بک آپ بگیریم سپس با استفاده از برون ریزی وردپرس از هر محتوایی یک برون ریزی دریافت کنیم

من اینکارهارو انجام دادم ولی چون حجم اطلاعات سایتم بالاس(دسته بندی و برگه زیاد داریم) وقتی خواستم فایل رو درون ریزی کنم با خطاهای متعددی روبرو شدم که مثلا فلان برگه درون ریزیش با خطا مواجه شد و...

بعضی از تایپک های در انجمن هم خوندم که وردپرس رو دستی بروزرسانی کنم که این مهم هم جواب نداد

حالا از دوستان تقاضا دارم بنده رو راهنمایی کنید تا بلکه مشکل رو بتونم برطرف کنم

درضمن Debug رو هم فعال کردم و بیشترین خطا واسه فایل functions.php بود مثل خطای زیر

home/niyazero/public_html/wp-includes/functions.php

وقت بخیر

محتوای فایل فانکشن رو یه جا کپی کنید سپس کلا پاکش کنین و فانکشن پیشفرض قالب رو آپلود کنین سپس بررسی کنین ببینین مشکلتون حل میشه یا ن

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، miladalizade گفته است :

وقت بخیر

محتوای فایل فانکشن رو یه جا کپی کنید سپس کلا پاکش کنین و فانکشن پیشفرض قالب رو آپلود کنین سپس بررسی کنین ببینین مشکلتون حل میشه یا ن

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

سلام تشکر

فایل فانکشن وردپرس مشکل داره نه فانکشن قالب

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، 2raj گفته است :

سلام تشکر

فایل فانکشن وردپرس مشکل داره نه فانکشن قالب

فرقی نداره 

همون مسیر که ارور میده فایلشو از فایل اصلی وردپرس جایگزین کنید بعد بررسی کنید

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

دوستان مشکل رو پیدا کردم ولی راه حلی تا الان هنوز براش پیدا نکردم

مشکل از این قراره که ما به دلیل اینکه فهرست سایتمون از تعداد زیادی دسته بندی تشکیل شده به محض اینکه فهرست رو برای فهرست عمودی سایت انتخاب میکنیم قسمت ابزارک ها بالا نمیاد

منتظر راهنماییتون هستم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...