رفتن به مطلب

استفاده از چند پوسته

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان من می خوام یک بخش اختصاصی در سایتم بزنم.به همین منظور می خوام از یک قالب دیگه استفاده کنم.چطور می تونم از این قالب در کنار قالب فعلی استفاده کنم.

با تشکر.

لینک به ارسال

سلام

حتما احتیاج نیست که قالب جدا داشته باشید ، شما میتونید برای هر دسته یه استایل جدا و همچنین برای هر ادامه مطلب یا (single.php ) یه استایل جدا داشته باشید . تاپیک و آموزش زیر میتونه کمکتون کنه .

استایل جدا برای هر دسته

استایل جدا برای ادامه ی مطلب

لینک به ارسال

مرسی.

من الان یک پوشه به صورت example.com/tutorial درست کردم بعد من این رو به صورت لینک در ناوبار قرار می دم.

حالا در این پوشه وردپرس جدید نصب کنم! یا...

نظر شما رو می خواستم.

لینک به ارسال

سلام

نه احتیاج به وردپرس جدید نیست !! خود وردپرس جوری طراحی شده که شما وقتی مثلا اسم یه دسته ی مطلبت باشه test ، مطالب این دسته با لینک example.com/category/test باز میشه . حالا اگه میخوایید category حذف بشه و مطالب اون دسته فقط با لینک example.com/test باز بشه ، باید این افزونه رو نصب کنید تا category/ از لینک حذف بشه .

لینک به ارسال

نه فکر کنم شما منظورم رو بد متوجه شدید.

من کارهایی رو که در پست بالا انجام دادم به منظور ساخت یک بخش آموزش هست که می خواهم متفاوت باشه از نظر پوسته و... حالا هرچی.

به همین دلیل گفتم که وردپرس جدید نصب کنم.

با تشکر.

لینک به ارسال

خب وقتی میخوایید از نظر پوسته متفاوت باشه ، باید استایل جدیدی براش طراحی بشه که توی دو لینکی که دادم آموزش داده شده .

لینک به ارسال

اون دو مطلب رو مطالعه کردم اما اون چیزی رو که می خوام با اون مطالب نمی توان پیاده کرد.

کلا من یک بخش ویژه می خوام بسازم که قالب جدید روش باشه، همین!

با تشکر.

لینک به ارسال

شما میتونید براساس دست-آی دی پست-تاکسونومی و کاربر یک پوسته دلخواه رو به نمایش دربیارید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...