رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من یک قالب html رو دارم به وردپرس تبدیل میکنم و برای اینکه در زیر پستها بتونم از دیدگاه استفاده کنم از کد comments_template() استفاده میکنم ... اما مشکل اینجاست که فقط دیدگاه یکی از نوشته هام رو نمایش میده یعنی توی همه ی پستام یه دیدگاه رو مینویسه و انگار استاتیکه ... امیدوارم منظورم رو رسونده باشم .. ممنون اگه کمکم کنید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، hoseinzr گفته است :

دوستان سلام

من یک قالب html رو دارم به وردپرس تبدیل میکنم و برای اینکه در زیر پستها بتونم از دیدگاه استفاده کنم از کد comments_template() استفاده میکنم ... اما مشکل اینجاست که فقط دیدگاه یکی از نوشته هام رو نمایش میده یعنی توی همه ی پستام یه دیدگاه رو مینویسه و انگار استاتیکه ... امیدوارم منظورم رو رسونده باشم .. ممنون اگه کمکم کنید

وقت بخیر

میتونین از کد زیر استفاده کنید

<?php echo $comment->comment_author ?>

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، hoseinzr گفته است :

دوستان سلام

تا اینجا که من دیدم وقتی شما وردپرس رو اینستال میکنید بدون هیچ تنظیم بخصوصی همه کامنت ها رو در زیر هر پست نشون میده. حتی میتوانید گزینه نام و ایمیل اجباری رو هم حذف کنید که نیازی هم به وارد کردن اینها نباشد. 

احتمالا شما صفحه ای رو که پستهای تکی رو نشون میده تعقیر دادید. در قالبهای خیلی ساده این صفحه single.php است. صفحه رو دوباره به صورت اوریجینال برگردانید و با آن امتحان کنید ببینید که کامنت ها درست میشوند. اگر مشکلی نبود معلوم میشود که جایی در همان صفحه چیزی را تعقیر داده اید که اوضاع را تعقیر داده اما اگر باز هم همانطور باقی ماند چند حالت دارد:

• یا تنظیماتی را در ادمین تعقیر داده اید که فقط اجازه میدهد که یک کامنت نمایش داده شود. شخصا اطلاع ندارم همچین تنظیمی وجود داشته باشد مگر اینکه یک قالب به طور اختصاصی این را اضافه کرده باشد.
  • مشکل از جای دیگری است که شما تعقیراتی در آن داده اید مثلا در صفحه هدر و فانکشن.
  • گاهی مشکل ساده است مثلا ممکن است فراموش کرده باشید و در پستهای جداگانه کامنت گذاشته باشید و اصلا در یک پست دو کامنت وجود نداشته باشد

حتما احتمالات دیگری هم هست و من نمیدونم.

نتیجه رو اطلاع بدید که ما هم یاد بگیریم که موضوع چی بوده.:)

لینک به ارسال

سلام دوست من

من دارم یک قالب اختصاصی طراحی میکنم و اصلا قبلا صفحه single.php وجود نداشته که بخوام به حالت قبل برگردونمش بلکه تازه همین صفحه رو طراحی کردم حالاهم نمیدونم چرا این کد که برای نمایش دیدگاه هست درست عمل نمیکنه ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...