رفتن به مطلب

ایجاد سامانه ارتباطی داخلی یک شرکت

پست های پیشنهاد شده

سلام،وقت شما بخیر،دوستان من میدونم که با ورد پرس میشه فرم های خوبی ساخت،ولی میخوام بدونم میشه سامانه ای ساخت که پرسنل یک شرکت با هم از طریق فرم ها در ارتباط باشند؟مثلا کارمند یک فرم را تکمیل میکند و مدیران مختلف آن فرم را میبینند و پس از اینکه تایید کردند کارمند اجازه ادامه کار را دارد،امکان ساختش با ورد پرس هست آیا؟ممنون میشم جواب بدین

لینک به ارسال

سلام.

بله میشه ساخت اما چرا بجای ساختن یک سایت که فقط همچین وظیفه کوچکی رو انجام بده از پلاگین های  پراجکت منجر ها استفاده نمیکنید؟ یکی از پراجکت منجر های خیلی رایج و قدیمی ٌٌWP Project Manager است که بسیار بسیار گسترده تر و فراتر از اینا عمل میکنه.

البته برای اینکه سوالتون رو نادیده نگرفته باشم یک سناریو را پیشنهاد میکنم:  اول یوزر ها رو طبقه بندی میشوند مثلا همه میتونن پروژه پیشنهاد بدن اما فقط 5 نفر میتونن آن پروژه ها رو تائید کنند. بعد یا در قسمت عمومی وب سایت و یا در قسمت ادمین سایت صفحاتی درست میشود که پیشنهادات در آن وارد شود. بعد از اینکه یک پروژه وارد شد هر یک از آن پنج نفر فرضی خواهد توانست رای خودشو سابمیت کنه و به محض اینکه هر پنج نفر توافق کردند پیامی به پیشنهاد کننده داده بشه و و و الی آخر

پیشنهاد میکنم که دنبال همان پراجکت منجر باشید در غیر اینصورت باید چنین برنامه ای را برایتان درست کنند که زیاد آپشن جالبی نخواهد بود.

ویرایش شده توسط agahi1
لینک به ارسال
در در 12/16/2018 at 23:49، Lahijan گفته است :

سلام.

بله میشه ساخت اما چرا بجای ساختن یک سایت که فقط همچین وظیفه کوچکی رو انجام بده از پلاگین های  پراجکت منجر ها استفاده نمیکنید؟ یکی از پراجکت منجر های خیلی رایج و قدیمی ٌٌWP Project Manager است که بسیار بسیار گسترده تر و فراتر از اینا عمل میکنه.

البته برای اینکه سوالتون رو نادیده نگرفته باشم یک سناریو را پیشنهاد میکنم:  اول یوزر ها رو طبقه بندی میشوند مثلا همه میتونن پروژه پیشنهاد بدن اما فقط 5 نفر میتونن آن پروژه ها رو تائید کنند. بعد یا در قسمت عمومی وب سایت و یا در قسمت ادمین سایت صفحاتی درست میشود که پیشنهادات در آن وارد شود. بعد از اینکه یک پروژه وارد شد هر یک از آن پنج نفر فرضی خواهد توانست رای خودشو سابمیت کنه و به محض اینکه هر پنج نفر توافق کردند پیامی به پیشنهاد کننده داده بشه و و و الی آخر

پیشنهاد میکنم که دنبال همان پراجکت منجر باشید در غیر اینصورت باید چنین برنامه ای را برایتان درست کنند که زیاد آپشن جالبی نخواهد بود.

سلام دوست عزیزم،خیلی ممنونم از پاسختون،درباره پراجکت منیجر چیزی نمیدونستم،بررسیش میکنم،بازم ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...