رفتن به مطلب

مشکل در نمایش مسیر راهنمای سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من مسیر راهنمای سایت خودم رو برای تمام صفحاتم فعال کردم. برای مثال: تماس با ما << خانه. اما مشکل اینجاست که در تمام صفحات سایت به جای کلمه خانه یا صفحه نخست، نوشته میشه، HOME. چطور می تونم تبدیلش کنم به کلمه خانه یا صفحه نخست؟! هیچ قسمتی هم تو برای ویرایش حتی تو قسمت شخصی سازی پوسته خودم هم نمی بینم تا ویرایشش کنم.

ویرایش شده توسط samaneh
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، samaneh گفته است :

سلام

من مسیر راهنمای سایت خودم رو برای تمام صفحاتم فعال کردم. برای مثال: تماس با ما << خانه. اما مشکل اینجاست که در تمام صفحات سایت به جای کلمه خانه یا صفحه نخست، نوشته میشه، HOME. چطور می تونم تبدیلش کنم به کلمه خانه یا صفحه نخست؟! هیچ قسمتی هم تو برای ویرایش حتی تو قسمت شخصی سازی پوسته خودم هم نمی بینم تا ویرایشش کنم.

وقتت بخیر دوست من

1- عنوان صفحه ی اصلی رو تغیر بدین

2- از قسمت تنظیمات عمومی عنوان سایت رو تغیر بدین

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

مرسی از راهنماییتون. عنوان صفحه اصلی رو تغییر بدم یعنی همون عنوان برگه ای که مربوط به صفحه اصلی هست؟! و اینکه عنوان سایت رو تغییر بدم هم کلا به اسم سایتم نباشه؟! راستش من چون اولین سایتمه با وردپرس یکم سوالاتم شاید ابتدایی به نظر برسن :unsure:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...