رفتن به مطلب

ترجمه افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام

کسی میدونه چطوری میتونم یک افزونه رو ترجمه کنم؟

از PoEdit استفاده کردم اما فایل زبان با پسوند po در اون افزونه ی لاتینی که در اختیار دارم وجود نداره.

لطفا راهنمایی بفرمایید 

لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، hossein.sharbati گفته است :

سلام

کسی میدونه چطوری میتونم یک افزونه رو ترجمه کنم؟

از PoEdit استفاده کردم اما فایل زبان با پسوند po در اون افزونه ی لاتینی که در اختیار دارم وجود نداره.

لطفا راهنمایی بفرمایید 

سلام 

باید توسط نرم افزار poedit فایل ترجمه برای پلاگین درست کنید درصورتی که فایل pot نداره. و سپس اقدام به ترجمه عبارت ها کنید.

البته برای اینکه نرم افزار بتونه استرینگ ها رو از فایل های پلاگین بخونه و تو فایل po براتون نشون بده که بتونید ترجمه کنید باید تو تنظیمات ترجمه additional keywords ها رو هم مشخص کنید.

درصورت تمایل پلاگین رو پیوست کنید تا بررسی بشه.

لینک به ارسال
در 52 دقیقه قبل، sajad گفته است :

سلام 

باید توسط نرم افزار poedit فایل ترجمه برای پلاگین درست کنید درصورتی که فایل pot نداره. و سپس اقدام به ترجمه عبارت ها کنید.

البته برای اینکه نرم افزار بتونه استرینگ ها رو از فایل های پلاگین بخونه و تو فایل po براتون نشون بده که بتونید ترجمه کنید باید تو تنظیمات ترجمه additional keywords ها رو هم مشخص کنید.

درصورت تمایل پلاگین رو پیوست کنید تا بررسی بشه.

امکان داره پله پله توضیح بدین دقیقا باید چیکار کنم؟ چون تو سرچ نتونستم به پاسخ مشکلم برسم.فایل pot  برای این پلاگین وجود نداره.

الان اولین قدم چیه چیکار باید انجام بدم تو نرم افزار poedit?

لینک به ارسال
در 43 دقیقه قبل، hossein.sharbati گفته است :

امکان داره پله پله توضیح بدین دقیقا باید چیکار کنم؟ چون تو سرچ نتونستم به پاسخ مشکلم برسم.فایل pot  برای این پلاگین وجود نداره.

الان اولین قدم چیه چیکار باید انجام بدم تو نرم افزار poedit?

باید پوشه languages رو تو پوشه پلاگین درست کنید.

بعد توسط نرم افزار poedit یه فایل ترجمه براش درست کنید.

بعد ببینید که استرینگ های قالب با چه تکست دومینی ثبت شدن تا توسط تابع load_theme_textdomain تو فانکشن قالب فراخونی بشن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...