رفتن به مطلب

مشکل با filter در جی کوئری

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان گرامی ، من یه گالری از تصاویر نمونه کارها رو با استفاده از filter در جی کوئری ساختم. ولی دو تا مشکل دارم.

مشکل اول ** : من نمیخوام با لود شدن صفحه تمام تصاویر نمونه کارها نمایش داده بشن چون سرعت سایت رو میگیره.

مشکل دوم: وقتی روی هر کدام از دکمه های فیلتر کلیک میکنم تصاویری که میاد یه مقدار از بالا padding یا margin می گیره.

لطفا راهنمایی کنید.

$(document).ready(function() {
  $(".btn-filter").click(function() {
    var x = $(this).attr('data-filter');
    if(x == "all") {
      $(".filter").show("500");
    }else {
      $(".filter").not("." + x).hide("500");
      $(".filter").filter("." + x).show("500");
    }
    $(".btn-filter").click(function() {
      $(this).addClass('active').siblings().removeClass('active');
    });
  });
});

با سپاس و تشکر

لینک به ارسال

مشکل دوم حل شد. فقط مشکل اول خیلی مهمه. می خوام با لود شدن صفحه سایت فقط 3 تا از تصاویر نمایش داده بشن.

لینک به ارسال

یک راه حل برای افزایش سرعت صفحه هایی که ایمیج یا ویدئو سنگین دارند استفاده از پلاگین های Lazy Load  است که اساسا برای همین منظور آمده اند. یکی از سرراست ترینشون که دیدم: https://wordpress.org/plugins/bj-lazy-load/ است. 

اگر نخواهید از پلاگین استفاده کنید پیشنهاد من استفاده از جاوا اسکریپت با یا بدون Ajax است. مثل استفاده از setInterval. مثلا در موقع لود صفحه به همه تصاویر یک آی دی بدید که یا شماره اختصاصی داشته باشه و یا ای دی آنها array باشد و همچنین همه آدرس های ایمیجها را در multidimentional array قرار بدید و الی آخر ....

آپدیت: این ویدئو به طور خیلی خلاصه نشون میده که BJ Lazy Load چجوری کار میکنه. https://www.youtube.com/watch?v=YOdF1FWXKdY 

ویرایش شده توسط Lahijan
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...