رفتن به مطلب

نقش Customer در ووکامرس!

samirhm

پست های پیشنهاد شده

باسلام

دوستان بنده یک فروشگاه دارم راه اندازی میکنم، میخواستم بدونم که آیا باید نقش پیش فرض کاربران رو Customer قرار بدم و اینکه آیا توضیخ مختصری درباره این نقش میتونید بدید :rolleyes:

باتشکر

لینک به ارسال

@samirhm

سلام 

نقش customer زمانی که یک کاربر از سایت خرید میکنه بهش اختصاص داده میشه.

کاربری که این نقش بهش اختصاص داده میشه. میتونه حساب کاربری خودشو داشته باشه. میتونه سفارشاتشو ببینه و میتونه اطلاعات پروفایلشو تغییر بده.

شما پیش فرض ثبت نام ها رو روی همون نقش مشترک تنظیم کنید.

لینک به ارسال

@sajad

سلام مجدد

ممنون، اما خب از تعریفی که شما کردید انتظار میره که برای یک فروشگاه نوع پیش فرض customer باشه!؟؟ یکذره ای گیج شدم :huh:

ویرایش شده توسط samirhm
لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، samirhm گفته است :

@sajad

سلام مجدد

ممنون، اما خب از تعریفی که شما کردید انتظار میره که برای یک فروشگاه نوع پیش فرض customer باشه!؟؟ یکذره ای گیج شدم :huh:

منظور دقیقتون رو نمیتونم متوجه بشم.

ولی تمامی سفارش هایی که تو ووکامرس ثبت میشه و کاربر خرید میکنه به این یوزر ها نقش Customer داده میشه.

پیش فرض وردپرس رو هم باید روی مشترک بزارید.

درواقع سطح دسترسی این دو تا نقش تقریبا مثل هم هست زیاد تفاوتی نداره.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، sajad گفته است :

منظور دقیقتون رو نمیتونم متوجه بشم.

ولی تمامی سفارش هایی که تو ووکامرس ثبت میشه و کاربر خرید میکنه به این یوزر ها نقش Customer داده میشه.

پیش فرض وردپرس رو هم باید روی مشترک بزارید.

درواقع سطح دسترسی این دو تا نقش تقریبا مثل هم هست زیاد تفاوتی نداره.

منظورم من اینه که وبسایت من که فروشگاهی هستش (منطقا هر کسی که ثبت نام میکنه خریداره) باید نقش پیش فرض رو «مشترک» بزارم یا «Customer» ؟ که طبق چیزی که شما گفتید باید Customer باشه فکر کنم! درسته ؟؟

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، samirhm گفته است :

منظورم من اینه که وبسایت من که فروشگاهی هستش (منطقا هر کسی که ثبت نام میکنه خریداره) باید نقش پیش فرض رو «مشترک» بزارم یا «Customer» ؟ که طبق چیزی که شما گفتید باید Customer باشه فکر کنم! درسته ؟؟

شما نیاز نیست تغییری تو تنظیمات پیش فرض اعمال کنید.

پیش فرض ووکامرس هر کی خرید کنه نقش کاستومر رو بهش میده. تو خود پیکربندی ووکامرس هم من ندیدم جای باشه که بتونید role پیش فرض رو شما تغییر بدید.

اون بخشی هم که تو تنظیمات وردپرس بخش همگانی میبینید ربطی به ووکامرس نداره و ثبت نامی های خود وردپرس هست نه ووکامرس. اگه تغییری هم بدید باز هم روی تنظیمات ووکامرس اعمال نمیشه.

این دو تا بحثشون جداست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...