رفتن به مطلب

طراحی قالب وردپرس ( از مبتدی تا پیشرفته )

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک فرد تقریبا مبتدی هستم.

میخام یک قالب وردپرس طراحی کنم !

با توجه به سرچ هایی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که اولین قدمی که باید بردارم آموزش طراحی سایت در فتوشاپه یعنی اول باید سایت رو در فتوشاپ ایجاد کنم بعد اونو تبدیل به اچ تی ام ال کنم.

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

لینک به ارسال

سلام.

خیر میتونه طراحی تو ذهن شما باشه. میتونید مشابه یک سایت دیگر درست کنید. طراحی میتونه روی صفحه کاغذ باشه یا روی ورد باشه.

البته دونستن فتوشاپ ضرر نمیزنه اما برای قالب درست کردن لزومی به اون نیست. 

البته ممکنه شما بخواهید ایمیجی در سایت بزارید که نیاز به فوتو شاب داره که بحث دیگری است. 

یکی از مهمترین دلایلی که بعضی ها از فوتوشاپ استفاده میکنند برای کارهای تیمی و یا شرکتی است. فرض کنید شخصی از شرکتی میخواهد که یک قالب برایش درست  کنند برای اینکه بعدها با هم اختلاف پیدا نکنند یک طرح با فوتوشاپ درست میکنند و وقتی که دو طرف روی آن طرف توافق کردند براساس آن طرح شروع به ساخت سایت میکنند.

از این شروع کنید: https://www.youtube.com/watch?v=k7olvEeBM2I

ویرایش شده توسط Lahijan
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Lahijan گفته است :

سلام.

خیر میتونه طراحی تو ذهن شما باشه. میتونید مشابه یک سایت دیگر درست کنید. طراحی میتونه روی صفحه کاغذ باشه یا روی ورد باشه.

البته دونستن فتوشاپ ضرر نمیزنه اما برای قالب درست کردن لزومی به اون نیست. 

البته ممکنه شما بخواهید ایمیجی در سایت بزارید که نیاز به فوتو شاب داره که بحث دیگری است. 

یکی از مهمترین دلایلی که بعضی ها از فوتوشاپ استفاده میکنند برای کارهای تیمی و یا شرکتی است. فرض کنید شخصی از شرکتی میخواهد که یک قالب برایش درست  کنند برای اینکه بعدها با هم اختلاف پیدا نکنند یک طرح با فوتوشاپ درست میکنند و وقتی که دو طرف روی آن طرف توافق کردند براساس آن طرح شروع به ساخت سایت میکنند.

از این شروع کنید: https://www.youtube.com/watch?v=k7olvEeBM2I

یوتیوب نمیتونم باز کنم.

بنظرتون الان از کجا باید شروع کنم با چه نرم افزاری؟

بنظرتون Bootstrap گزینه ی خوبیه؟ بهترین فریمورک چی میتونه باشه؟

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...
در در 12/21/2018 at 14:16، hossein.sharbati گفته است :

سلام

من یک فرد تقریبا مبتدی هستم.

میخام یک قالب وردپرس طراحی کنم !

با توجه به سرچ هایی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که اولین قدمی که باید بردارم آموزش طراحی سایت در فتوشاپه یعنی اول باید سایت رو در فتوشاپ ایجاد کنم بعد اونو تبدیل به اچ تی ام ال کنم.

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

سلام

یک راه بهتر و سریع تر هم برای طراحی سایت وردپرس وجود داره اما در آخر نیاز به جایگذاری توابع وردپرس دارید

از طریق نرم افزار adobe muse می تونید قالب رو طراحی کنید و بعد از طریق افزونه wpmu اون رو تبدیل به قالب وردپرس کنید

اما اگر می خوهید حرفه ای قالب طراحی کنید می تونید از فریم ورک های وردپرس استفاده کنید که الان گروه های سایت سازی های بزرگ از این روش استفاده می کنند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...