NESTED

استخدام برنامه نویس و طراح سایت

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

جهت تکمیل کادر فنی شرکت به برنامه نویس و طراح سایت نیازمنیدم :

برنامه نویس مسلط و آشنا به PHP ( آشنا با فریم ورک codeigniter )

طراح و توسعه دهنده حداقل آشنا به سیستم وردپرس WORDPRESS و سیستم های فروشگاهی کد باز

محدوده کار تهران گیشا

ارسال رزومه به :

info@nikan.ir

hostmizban@yahoo.com

mortezarocky@yahoo.com

تلفن تماس : 88258053

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mihan123
      سلام به همه. من برنامه نویسی سایت بلدم اما خیلی با وردپرس کار نکردم و اونقدر آشنایی ندارم اما بعضا ازم می پرسن که فلان سایت رو ببین چیه وردپرسه یا نه؟! منم دقیق نمیدونم چطور باید این کار رو انجام بدم. تو اینترنت چند تا روش بود که مثلا فایل لایسنس وردپرس و یا صفحه لاگینش که اینها رو ممکنه تغیر بدن.
      به نظر شما چطور میشه به طور قطعی بفهمیم که یه سایت وردپرس است یا نه؟ ممنون میشم اگر کمکم کنید.
    • توسط farza2535
      باسلام
      من روی کامپیوترم وردپرس را روی لوکال هاست ومپ نصب کرده بودم و یک سایت با محتویات و افزونه ای مختلف طراحی کرده بودم. متاسفانه کامپیوترم مشکلدار شد و مجبور به تعویض ویندوز شدم.(ویندوز7) فقط یک فایل به نام ومپ روی درایو کپی دارم که  فایلهای سایتم هست. راهی هست بتونم سایت رو بازیابی کنم؟ دوباره روی لوکال جدید؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    • توسط nazanin123
      باسلام ، ی select option دارم
      من میخوام با jQuery ترجیحا ajax بتونم طبق انتخاب کاربر بخش مربوطه رو نمایش بدم
      کدهای منو ببینید 
      // صفحه اصلی index.php <script> jQuery(document).ready(function($) { jQuery('#select123').change(function() { jQuery('.content123').hide(); jQuery('#' + jQuery(this).val()).show(); }).trigger("change"); }); </script> <select id="select123">  <option value="content1" selected>content1</option> <option value="content2">content2</option> <option value="content3">content3</option> <option value="content4">content4</option> </select> * توجه: میخوام وقتی صفحه بالا ران میشه text defult show بطور پیش فرض نمایش داده بشه
      صفحه my-page.php
      //my-page.php <div id="content1" class="content123"> text defult show </div> <div id="content2" class="content123"> contentttttttt </div> <div id="content3" class="content123"> content3 </div> <div id="content4" class="content123"> content4 </div>  
    • توسط logomaster
      سلام 
      دوستان ؛
      بنده و مدیر وبسایت گاها پست منتشر میکنیم ، اما به یک نویسنده ثابت که حداقل در روز یک پست منتشر کنه نیاز داریم . (درحال حاضر برای دریافت بازخورد ، فقط یک نویسنده)
      حقوق نویسنده :
      به صورت ماهانه پرداخت میشود و به ازای هر پست با شرایط زیر (3000 تومان)
      شرایط نویسنده :
      1- فعالیت وبسایت در زمینه طراحی برند ، هویت بصری و گرافیک هست ، بنابراین برای کیفیت پست های ارسالی قاعدتا باید به طراحی و گرافیک تا حدودی تسلط داشته باشید
      2- آشنایی کافی با نرم افزار فتوشاپ . (جهت ویرایش ساده و جزئی تصاویر پست ها) .
      3- تسلط کافی به زبان انگلیسی (جهت ترجمه مطالب از وبسایت ها خارجی)
      شرایط پست های ارسالی :
      1- تعداد کلمات بین 350 تا 500 یا بیشتر . (از ، با ، در ، به ، جز کلمات محسوب نمی شود)
      2- هرگز از بیان محاوره ای استفاده نشود . به عنوان مثال به جای (نظرتون در مورد این مطلب چیه ؟) از (نظر شما درمورد این مطلب چیست؟) استفاده شود.
      3- تصویر شاخص پست ها رو خود ما بعد از انتشار اضافه میکنیم (ما بروزرسانی میکنیم). اما در ابتدای هر پست قبل از شروع مطلب ، باید از تصاویر مرتبط با موضوع پست استفاده کنید (تصاویر هرگز کپی نباشد و در زیر هر تصویر ترجیحا نام logomaster.ir قرار داده شود) . همچنین در بین پاراگراف ها در صورت امکان و ترجیحا از تصاویر مرتبط استفاده شود. یک نمونه از پست با کیفیت قابل قبول از نظر تصاویر و نگارش goo.gl/KteWjA
      4- مطالب باید کاملا اختصاصی ، دارای محتوای خوب و مناسب باشد . حتی یک خط کپی برداری (پایان همکاری) .  
      5- مطالب یا کاملا اختصاصی و از دانش شخصی شما باشد و یا ترجمه از وبسایت های خارجی
      6- بیان روان و قابل فهم. (جمله بندی صحیح)
      7- پاراگراف بندی مناسب که باعث خستگی چشم نشود 
      8- حدود 70 پست در سایت منتشر شده که تقریبا 20 پست آن آموزشی ست . پست های ارسالی شما نباید مشابه پست های قبل باشد
      9- برچسب ها باید کاملا مرتبط و حداکثر 7 برچسب برای هر پست باشد.
      10- عناوین باید بصورت بولد (ضخیم) و با تگ h3 باشد
      تصاویری که در پست ها استفاده میکنید نیاز به هیچ افکت و تغییر خاصی ندارد و فقط به یک تغییرات ساده و جزئی نیاز داره (مانند لینکی که در بالا میبینید) بنابراین کار سختی پیش رو ندارید و انتشار "یک پست" در روز نیز برای ما قابل پذیرش خواهد بود.
      لطفا جهت همکاری فقط و فقط با اطلاعات تماس زیر در ارتباط باشید (نه پاسخ به این تیکت و ارسال پیام خصوصی)
    • توسط yaali
      سلام
      من با این کد، محتویات 2 دسته رو فیلتر میکنم.
      دسته اول و دسته دوم. وقتی دسته اول رو انتخاب میکنید، زبانه ای در زیر اون باز میشه و گزینه های مربوط به اون دسته رو نشون میده.
      دسته دوم هم همینطور.
      ولی مشکلم اینه که وقتی دسته ها خالی هم هستن و اصلا گزینه ای برای انتخاب ندارن، باز زبانه ی بازشو به نمایش در میاد.
      من میخوام به جای اینکه زبانه ی بازشو زیرش ظاهر بشه ولی چیزی توش نباشه، اصلا به کلی نمایش داده نشه.
      امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم.
      <option selected="" value="prepaid-list">دسته 1</option> <option value="none-paid-list">دسته 2</option> </select> </div> <select name="wc_elemanha_payment_plan" id="wc-d-se" style="width: 98%;margin:6px 1% "> <?php $pl_counter=0;$user_m_flag=0; foreach( WC_elemanhas_Plans_Manager::get_plans_for_product( $post->ID ) as $key => $plan ) : $check_user_m = $plan->get_user_m(); $plan_pre_paid_value = $plan->get_plan_pre_paid(); if($plan_pre_paid_value!='prepaid'){ $plan_pre_paid_value='noneprepaid'; } if($check_user_m==1){ $user_m_active = 'on'; $user_m_flag= 'on'; $user_m_min=$plan->get_user_m_min(); $user_m_max=$plan->get_user_m_max(); if($user_m_min !='' && is_numeric($user_m_min)){ $totalp=get_post_meta($post->ID,"_regular_price",TRUE); $user_m_min = ($user_m_min * $totalp) / 100; $user_m_max = ($user_m_max * $totalp) / 100; } }else{ $user_m_active= 'off'; } $pl_counter++; ?> <option class="wc-elemanhas-payment-plan" data-target="<?php print $plan_pre_paid_value; ?>" data-id="<?php print $user_m_active; ?>" <?php selected( $key, 0 ); ?> value="<?php echo esc_attr( $plan->get_id() ); ?>" id="wc-elemanhas-payment-plan-<?php echo esc_attr( $plan->get_id() ); ?>"> <?php echo esc_html( $plan->get_name() ); ?> </option> <?php endforeach; ?> </select> <?php if($pl_counter>1){ $dep_m_style="display: none"; }else{ $dep_m_style="display: block"; } if($user_m_flag=="on"): ?>