NESTED

استخدام برنامه نویس و طراح سایت

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

جهت تکمیل کادر فنی شرکت به برنامه نویس و طراح سایت نیازمنیدم :

برنامه نویس مسلط و آشنا به PHP ( آشنا با فریم ورک codeigniter )

طراح و توسعه دهنده حداقل آشنا به سیستم وردپرس WORDPRESS و سیستم های فروشگاهی کد باز

محدوده کار تهران گیشا

ارسال رزومه به :

info@nikan.ir

hostmizban@yahoo.com

mortezarocky@yahoo.com

تلفن تماس : 88258053

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shahram.arian
      سلام 
      In root directory of the site create the file yandex_132d009f655f1611.html with the following content:   <html> <head> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8"> </head> <body>Verification: 132d009f655f1611</body> </html> این کد html رو کجای ورد پرس قرار بدم داخل سایت ممنون می‌شم کمک کنید؟
    • توسط Siaavash
      برای یک سایت داخل مطلب های ارسالی متن به صورت فارسی و انگلیسی همزمان وجود داره و برای این قسمت یک باکس در نظر گرفته شده که در سمت چپ متن یا کلمه انگلیسی و در سمت راست متن یا کلمه فارسی قرار بگیره. (تصویر پیوست).
      برای اینکار به صورت زیر عمل شده:
      <div class="sample"> <span class="en">English</span> <span class="fa">فارسی</span> <div> که  CSS این قسمت هم به شکل زیر هست:
      .sample { width: 93%; font-size: 1em; margin: 10px auto; padding: 5px 10px; border: none; border-radius: 2px; clear: both; } span.de{ float: left } .de { direction: ltr; } .fa { direction: rtl; } وقتی کاربر بخواد پست بنویسه درگیر نوشتن کد های html می شه.

حالا سوال اینه که آیا راهی وجود داره برای کاربری که به کدهای HTML آشنایی نداره این پروسه رو به صورتی تعریف کرد که درگیر کد های HTML نشه؟
      اولین راه حلی که به ذهنم رسید تعریف این کد ها داخل ادیتور وردپرس هست، که کاربر معمولی (نا آشنا با HTML) با استفاده از اون و زدن دکمه (برای مثال) Sample-Box، باکس (کد div به همراه کلاس مربوطه) رو داخل متن قرار بده و بعد از نوشتن متن انگلیسی و فارسی داخل باکس با استفاده از دکمه های En و Fa کد span به همراه کلاس های مربوطه رو به هر کدوم اختصاص بده (شبیه به کاری که در حال حاضر برای Bold و ... در نوشته و یا انتخاب H از طریق Drop-Box تیترها انجام می شه)
      آیا راه حل دیگه ای غیر از این وجود داره؟
      در صورتی که بهترین راه حل همین راه حل بالاست، به چه طریق می شه این کار رو عملی کرد؟

• توسط Ali Coder
      با سلام

من سایتم رو روی یک برگه خانه پیشفرض کردم بعد از اینکه افزونه yoast seo رو نصب کردم ، عنوان هدر به ( خانه - Sitename ) تغییر کرد. درحالی که قبل از نصب افزونه با اینکه سایتم رو روی صفحه "خانه" پیشفرض کرده بودم اما عنوان به صورت (Sitename) نمایش داده می شد.
      در حقیقت قبلا به صورت : " رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " بود
      و الان به صورت : "خانه - رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " هست!

برای اینکه دوباره بتونم عنوان سایت رو مثل قبل به Sitename تغییر بدم باید چی کار کنم؟
    • توسط mpi
      سلام دوستان
      لطفا یک افزونه حمل و نقل به من معرفی کنید که بتونم وزن رو به قیمت ها در سه پست سفارشی ، تیپاکس و پیشتاز اختصاص بدهم .
      با تشکر
    • توسط mpi
      با سلام دوستان
      من از افزونه Persian-Woocommerce-Shipping برای حمل و نقل استفاده میکنم و دو سوال دارم : 
      1. چطور میتونم قیمت را براساس وزن محصول برای پست پیشتاز و پست سفارشی و تیپاکس اضافه کنم ؟ 
      2. چطور میتونم برای از یک قیمتی به بالاتر ، حمل و نقل رایگان برای یک شهر در نظر بگیرم ؟ 
      متاسفانه توضیحی درباره این دو مورد نیست . لطفا راهنمایی کنید .
      با تشکر