hassan.0152

فالو یا نوفالو کردن تگ ها و دسته بندی های وردپرس

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من اتفاقای دیروز به مطلبی برخوردم در رابطه سئو و مطالب تکراری در سایت های وردپرس به این صورت که وقتی برای یک مطلبی ما دسته بندی و تگ اضافه میکنیم ، این مطالب در تمام صفحات سایت تکرار میشه و گوگل به عنوان مطلب تکراری در نظر میگیره

بعد از یکمی تحقیق تو اینترنت خیلیا میگفتن که باید تگ ها حالت فالو داشته باشند ولی نوایندکس باشند همین طور دسته بندی البته اینا در ورژن های قدیمی افزونه Yoast توضیح میدادن الان این افزونه به این شکل هست که مثلا در زیرمنو افزونه سئو : ظاهر جستجو -> طبقه بندی -> دسته ها : نمایش دسته‌ها در نتایج جستجو؟ بلی یا خیر ( دیگه این شکل نیست که ما بگیم فالو بشه ولی نوایندکس بشه )

الان دقیقا باید چیکار کنم ؟ سایت من بیشتر تو ضمینه فیلم و سریال و موزیک هست .

من از تگ ها بیشتر برای دسته بندی اضافه میکنم مثلا فیلم های سال 2018 یا مثلا ژانر فیلم ها : اکشن ، درام و... حالا در کنارش تگ هایی راجع به فیلم یا موزیک هم اضافه میکنم مثلا فیلم ایکس 2018 ، دانلود رایگان فیلم ایکس و... از این قبیل تگ ها

از دسته بندی اصلی وردپرس فقط در خصوص این که فیلم ایرانی هست یا خارجی استفاده میکنم .

حالا یکی بهم کامل توضیح میده که دقیقا به چه صورت باید باشند و دقیقا باید چی فالو باشه و چی نوفالو یا چی ایندکس بشه چی نوایندکس و به چه صورتی باید این تغییرات و اعمال کنم ممنون میشم .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، اطلاعیه پایین در افزونه یوئست چه معنی داره؟
      با تشکر و سپاس
    • توسط irmmr
      سلام
      من به یه مشکلی بر خوردم . می خواستم بدونم چطور میتونم در یک پست در حال نمایش دسته بندی رو تشخیص بدم . برای مثال در بخشی که داره پست نمایش داده میشه ، بگم اگه پست شامل دسته بندی "بازی" بود ، چاپ کن : Game و .....
      منظورم همون شامل بودن یه دسته هست که اگر پست شامل دسته خاصی بود ، کاری که من میگم انجام بشه .
      <?php //این کد نیست ، فقط خواستم منظورمو برسونم ! if (دسته بندی شامل موضوع بازی بود) { echo "game !"; } else { echo "other !"; } ?> ممنون میشم کمک کنید !
    • توسط maryam1
      بسم الله الرحمن الرحیم
      با سلام و خسته نباشید خدمت همه شما عزیزان
      دوستان بعد از خرید هاست و دامنه اولین کارهایی که برای سئو یک سایت باید انجام داد چه کارهایی هستند؟ منظورم اینه که کارهایی که مربوط به سئو میشه رو انجام داد و با خیال راحت شروع به نویسندگی سایت کرد. ممنون میشم راهنمایی کنید
      با تشکر از همه شما عزیزان
      موفق باشید در پناه الله
      یا علی مدد
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی می خواستم بدونم که اگر برای یک کلمه کلیدی مثلا جارو شارژی که در افزونه یوئست به عنوان کلمه کلیدی درج شده کلمات مشابهی مانند جارو های شارژی ، خانه تان را جارو کنید ، جارو کردن ، شارژ ، شارژ کردن جارو . میتونه نمونه ای برای تکرار کلمات کلیدی باشه یا صرفا اگه کلمه کلیدی جارو شارژی به تعداد زیاد در یک پست تکرار بشه اثر منفی بر روی سئو میزاره؟
      دوم اینکه من مدتی هست که از افزونه siteorigin استفاده می کنم. احساس میکنم که بعد از استفاده از این افزونه رتبه سایت در کلمات کلیدی سایت پایین اومده. میتونه درست باشه؟
      سپاس و تشکر
    • توسط محمد پارسا

سلام امروز افزونه پیشنهاد کلمه کلیدی گوگل رو بهتون معرفی میکنم این افزونه خودکار کلمات کلیدی پر کاربرد گوگل رو برای شما در بخش افزودن نوشته نشون میده و با فروشگاه های ووکامرس و EDD کاملا سازگار هست ، به یکی از بهترین امکانات افزونه پیشنهاد کلمه کلیدی گوگل میشه به درج خودکار کلمه کلیدی به برچسب ها و بررسی چگالی کلمات کلیدی اشاره کرد با ما همراه باشید.
      برای مطالعه بیشتر در مورد امکانات به خرید و دانلود مراجعه بفرمائید
      قیمت این محصول : 17.000 تومان
      خرید و دانلود