1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان،

یه قالب میخواستم شبیه به این سایت http://www.ikaprocess.com

لطفا اگر کسی در جریان هست راهنمایی کنه؟

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط wordpresschi
      سلام دوستان این مرجع خرید قالب و افزونه وردپرس که آدرس اش رو زیر براتون نوشتم قالب ها و افزونه های وردپرس تا 70 درصد تخفیف به فروش گذاشته . اگه خواستید یه سری بزنید

http://wordpresschi.ir/
    • توسط poutav
      سلام دوستان من سایت دانلود فیلم و سریال دارم و این قالبی که الان دارم ازش استفاده میکنم طراحش از آذرماه سال 97 تا الان دیگه جوابم رو نمیده و قالب لایسنس داره و الان لایسنسش منقضی شده و بعضی از بخش های سایت غیر فعال شده و گوگل خیلی بهم پیام میده که ایراد داره سایتت و برطرفش کن و سایتم خیلی بازدیدش اومده پایین. اگر کسی میتونه زمینه های دلخواه single post ها و باکس دانلود رو به قالب جدید انتقال بده لطفا قیمت رو پیشنهاد بدین.

آدرس سایتم
    • توسط sedajavan
      سلام من میخوام یک دکمه اشتراک گذاری به سایتم اضافه کنم چطور میتونم اونو به تایتل بار طبق تصویر اضافه کنم ممنونم
      ادرس سایتم ادرس سایتم

• توسط comp90
      سلام و عرض ادب:
      بنده قصد دارم تا کپچای گوگل را در صفحاتی چون ورود و ثبت نام و صفحات دلخواه دیگر فعال کنم.
      برای امتحان افزونه Advanced noCaptcha را از منبع وردپرس دانلود و نصب نمودم، حتی تنظیمات هم به درستی انجام شد اما وقتی تیک نمایش در صفحه عضویت را می زنم، کپچا در قالب نمایش داده نمی شود.

ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط daghighi
      با سلام.
      بنده یک قالب خبری به صورت نیمه خصوصی، خریداری کرده ام. این قالب ترجمه شده از نسخه ای خارجی است. من قصد داشتم جهت امنیت، کاملا شخصی بودن و برخی تغییرات، قالب را کاملا شخصی سازی کنم. به این صورت که همه کدها، پی اچ پی ها و اسکریپ ها و ... و حتی افزونه های لازم، به طور کامل در سرور خودمان، نوشته شده و بارگزاری شود.
      1. آیا این کار شدنی است؟
      2. می توانم به چه کسی مراجعه کنم؟
      3. چه مقدار هزینه و زمان باید صرف شود؟
      تشکر فراوان