2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام
آیا افزونه وردپرسی وجود داره که بشه پست‌ها و آخرین مطالب سایت رو با تفکیک و دسته‌بندی به صورت باکس‌ باکس مثل :

https://www.shahrekhabar.com/

منتشر کرد؟!

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، zahmadi54 گفته است :

با سلام
آیا افزونه وردپرسی وجود داره که بشه پست‌ها و آخرین مطالب سایت رو با تفکیک و دسته‌بندی به صورت باکس‌ باکس مثل :

https://www.shahrekhabar.com/

منتشر کرد؟!

با تشکر

وقت بخیر

باکس های مربوطه رو میتونین به راحتی با استفاده از html  و Css طراحی کنید سپس آخرین ارسالی های وبسایت رو میتونین با استفاده از کد زیر در باکس مربوطه دریافت کنید

<?php 
					while(have_posts())
					{
						the_post();
?>
cod html
<?php
}
?>

در قسمت cod html باید کدی که توسط html  و css نوشتین رو قرار بدین | حال اگر بخواهید فقط عنوان هاشو دریافت کنید از کد the_title(); استفاده کنید

ولی اگر بخواهید ورودی رو فقط از یک دسته ی خاص بگیرید میتونین از کد زیر استفاده کنید

<?php 
		$q=new WP_Query(array(category_name=>"نامک دسته را در اینجا وارد کنید"));

while ($q->have_posts()) {
		 $q->the_post();
		 ?>
cod html
<?php
		}

?>

و اگر بخواهید تعدادشو محدود کنین که فقط برای مثال 10 تا آخریو نشون بده از کد زیر میتونین استفاده کنید

<?php 
		$q=new WP_Query(array(category_name=>"نامک دسته را در اینجا وارد کنید","posts_per_page"=>تعداد آخرین ارسالی هارا در اینجا وارد کنید));

while ($q->have_posts()) {
		 $q->the_post();
		 ?>
cod html
<?php
		}

?>

اگر با html و css آشنایی ندارید خصوصی در تماس باشید

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط cherry
      سلام
      یه کد میخوام که بتونم آخرین مطالب یک دسته بندی در پست تایپی خاص رو در هر جای وبسایت نمایش بدم
      پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    • توسط mohammadjava
      با سلام و عرض خسته نباشید
      من یه تازگی به یه مشکلی برخوردم که امیدورام شما دوستان عزیز بتونید حلش کنید واسم
      چون توی سایت من لینک ها طولانیه (داخل آدرس بار مرورگر) و بنا به یه دلیلی نمیتونم از قابلیت کوتاه سازی که خود ورد پرس قرار داره استفاده کنم ، تصمیم گرفتم که پایین هر نوشته و بعد از توضیحات لینک کوتاهش رو قرار بدم (البته این یک کد هستش که توی فایل single.php گذاشتمش و خودش به صورت اتوماتیک لینک کوتاه هر نوشته رو پایین همون نوشته اضافه میکنه)  ((شکل 1 در تصویر پیوست شده))
      همونطور که میبینید شکل جالبی نداره و من میخوام که اونو مثل شکل 2 در داخل یک باکس ( کادر مانند ) بذارمش و پایین هر نوشته بیاد . هر چقدر توی سایت های مختلف گشتم همچین کدی رو پیدا نکردم . (اینم اضافه کنم که شکل شماره 2 فتوشاپه)
      خواهشم اینه که یه کدی بهم معرفی کنید که بتونم این کار رو انجام بدم باهاش
      اینم سایت من : www.parsifile.com
      بسیار بسیار ممنون و سپاسگذارم

• توسط me_r3za
      سلام دوستان عزیز 
      بنده در حال راه اندازی یک سایت هستم و میخوام بخش آخرین مطالب سایتم به صورت آخرین مطالب سایت زومیت (zoomit.ir)

یا گجت نیوز (gadgetnews.ir)باشه 

اگه ممکنه راهنماییم کنید یا اگه افزونه ای هست که این کار انجام میده بهم معرفی کنید لطفا
      ایدی تلگرامم @mr_merlin
    • توسط محسن کسایی
      سلام، قالب سایت من پست ها رو نسبت به دسته بندی هاشون در باکس های جداگانه نشون میده، به صورت زیر:

در کدهای قالب باکس امکان این وجود داره که با تغییر شماره ای تعداد عناوین مطالب آخر دسته بندی رو تغییر داد. اما این امکان برای آخرین مطلب که خلاصه متن به همراه تصویر شاخص آن نشان داده می شود وجود ندارد. متاسفانه طراح قالب همکاری لازم را با ما جهت اصلاح قالب ندارد. از دوستان آشنا به کدنویسی خواهش مندیم نسبت به فراهم آوردن این امکان یاری بفرمایند. (به مسئولیت ما)
      کد قالب باکس: box.txt
      سـی اس اس: css.txt (در صورت نیاز)
      دوستانی که توانایی کامل دارند لطفا پس از افزودن و جایگذاری کد در کد قالب باکس پاسخ ارسال کنند.
      (متاسفانه با توضیحات شما توانایی حل این مشکل رو به دلیل عدم آشنایی با با کدنویسی ندارم)
      با تشکر از دوستانی که به مشکلات دیگران اهمیت می دهند و به انسان ها کمک می کنند.
    • توسط runy
      سلام
      من می خوام مثل سایت فایل هیپو محتویات دسته هام تو یه همیچین منویی باز بشند

زمانی که مثلا روی بروزر کلیک میکنیم منویی در زیر باز میشه طبق عکس :

کسی یه همچین کدی را دارد؟؟؟؟