رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

ببخشید در مشخصات یواست برگه فروشگاه من نشون میده که پست به حالت noindex تنظیم شد. ولی من کاری انجام ندادم نمیدونم برای چی اینو نشون میده.

شما میتونید راهنمایی کنید که مشکل از چی هس و چطوری میتونم حلش کنم؟

باتشکر 

wt54_212.jpg

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، h.javad1995 گفته است :

با سلام و خسته نباشید

ببخشید در مشخصات یواست برگه فروشگاه من نشون میده که پست به حالت noindex تنظیم شد. ولی من کاری انجام ندادم نمیدونم برای چی اینو نشون میده.

شما میتونید راهنمایی کنید که مشکل از چی هس و چطوری میتونم حلش کنم؟

باتشکر 

wt54_212.jpg

وقتت بخیر دوست من

امید وارم حالت خوب باشه

نوشته ای که نو ایندکس هستش رو ویرایش کن

سپس در پایین صفحه در بخش تنظیمات یاست سئو یه بخش با عنوان "پیشرفته" و با ایکون چرخ دنده وجود داره

روی اون کلیک کن سپس مقدار "به موتورهای جستجو اجازه نمایش این نوشته را می دهید؟" رو روی "پیشفرض برای نوشته ها، کنونی : بله" تنظیم کن تا مشکلت بر طرف بشه

در بخش تنظیمات افزونه هم تنظیم کن که به صورت پیشفرض ایندکس باشه 

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، miladalizade گفته است :

وقتت بخیر دوست من

امید وارم حالت خوب باشه

نوشته ای که نو ایندکس هستش رو ویرایش کن

سپس در پایین صفحه در بخش تنظیمات یاست سئو یه بخش با عنوان "پیشرفته" و با ایکون چرخ دنده وجود داره

روی اون کلیک کن سپس مقدار "به موتورهای جستجو اجازه نمایش این نوشته را می دهید؟" رو روی "پیشفرض برای نوشته ها، کنونی : بله" تنظیم کن تا مشکلت بر طرف بشه

در بخش تنظیمات افزونه هم تنظیم کن که به صورت پیشفرض ایندکس باشه 

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

خیلی ممنون بابت پاسخی که دادید

من راهنمایی شما رو چک کردم و به صورت پیشفرض گفته شما تنظیم بود. الان نمیدونم مشکل از چی هست؟

Untitled.jpg.ff30d83d0136d4b0f73b1be7ce2d53ed.jpg

لینک به ارسال
در 53 دقیقه قبل، h.javad1995 گفته است :

خیلی ممنون بابت پاسخی که دادید

من راهنمایی شما رو چک کردم و به صورت پیشفرض گفته شما تنظیم بود. الان نمیدونم مشکل از چی هست؟

Untitled.jpg.ff30d83d0136d4b0f73b1be7ce2d53ed.jpg

خصوصی در تماس باشید تا مشکلتون رو بررسی کنم

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام من از افزونه رایگان سئو یاست استفاده میکنم و دامنه سایتم هم ir هست. حالا میخوام به نسخه پرمیوم تغییر بدم.
اما یک مشکلی با افزونه برای سایتم ایجاد شده. توی صفحات پرداخت سایت مثل cart , chekout این اخطار رو از کنسول گوگل دریافت کردم:
<meta name='robots' content='noindex,follow
که باعث شد صفحاتم از صفحات گوگل حذف بشه. وقتی افزونه رو غیر فعال می کنم این اخطار از بین میره. برای رفع این خطا به قسمت متا و ایندکس یاست که مراجعه کردم گزینه خاصی برای تغییر وجود نداشت. من سایت رو از طریق فایل html که در هاست بارگذاری کردم در گوگل وبمستر تایید کردم چون موقع پیکربندی افزونه یاست ، پیام : مشخصات پیدا نشد داد.
۱- به نظرتون مشکل از دامنه ir  یا هاست ایرانی هست که گزینه متا و نقشه سایت برای افزونه سئو یاست فعال نشده؟( در حالی که توی وبمسترتولز ثبت کردم سایتو و فقط کد رو توی تنظیمات سئو یاست قبول نمیکنه)
۲- با خرید افزونه پرمیوم ممکنه مشکل حل بشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...