3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام . وقتون بخیر 

میخوام یک فروشگاه لایسنس و کارت شارژ با ووکامرس ایجاد کنم . کمی تو نت سرچ زدم اما با دیدن افزونه های مختلف کمی در شک و ظن گیر  کردم . ضمن انکه میخوام سیستم این قابلیت را داشته باشه تا برخی از اعضا کسب درامد کنند . 

یعنی یک سیستم همکاری در فروش هم ایجاد شود . از اساتید محترم تقاضا می کنم افزونه های مورد تایید خود را معرفی کنند . 

با تشکر 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا راهنمایی کنید .... ممنونم 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام . نمی دونم چرا باید تو انجمن تخصصی وردپرس پرسشم بی پاسخ بمونه . 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Erfan.H
      با سلام و احترام وقت بخیر دوستان یه سوالی داشتم بنده ووکامرس فارسی رو نصب کردم فعال میکنم اصلا تو قسمت پیشخوان وردپرس اثری از ووکامرس نمیبینم که بخوام برم ثبت نام کنم کلا وقتی ووکامرس نصب و فعال میکنم هیچیتو پیشخوان وردپرس نمیاد ولی وقتی افزونه دیگه نصب میکنم میاد مشکل از چیه
    • توسط mhdy06333
      سلام خدمت دوستان گرامی مشکل نصب نشدن ووکامرس در وردپرس و ارور دادن  چیه {{{نصب شکست خورد: این بسته نمی‌تواند نصب شود. PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature}}}منظورم این ارور هستش دلیلش چیه 

• توسط alirezashoiee@gmail.com
      سلام. در صفحه پرداخت محصول وقتی کار بر اطلاعات خود را وارد میکند مانند نام و ادرس و..... در هنگام کلیک بر روی دکمه ثبت نمایش خطای خالی بودن فیلدها نمایان میشود.  لطفا اگر راه حلی برای این موضوع دارید بگید. با تشکر

• توسط alizolfaghary3@gmail.com
      سلام افزونه ای برای سایتم نیاز دارم که اگر موجود دارید پیشنهاد بدید اگر نه امکان نوشتن رو دارید ؟
      سوال 1 )
      به این صورت هست که سایت طراحی عکس موزاییکی دارم و نیاز دارم به هنگام سفارش از مشتری یک عکس بزرگ و تعدادی عکس کوچیک دریافت کنم ، افزونه yith woccommerce upload  تا حدودی این امکان رو برام فراهم میکنه اما من نیاز دارم همزمان تعداد 50 تا 200 عکس از کاربر دریافت کنم و نمیشه با این افزونه ( من دوتا فیلد اپلود میخوام یکی برا یک عکس بزرگ و دومی برای اون تعداد عکس بعدی ) شما افزونه ای رو سراغ دارید پیشنهاد کنید ؟

سوال 2 ) 
      نیازمند افزونه ای هستم که صفحه لیست سفارش ها رو مثل سایت دی جی کالا یا سایت های مشابه نشون بده یک عکس آپلود میکنم و مشتری بعد از اینکه ثبت سفارش کرد بتونه رهگیری محصولش رو این شکلی انجام بده ( تصویر آپلود شده)

سوالات بالا اگر افزونه اماده هست پیشنهاد بدید 

اگر نه که نیاز دارم افزونه ای برام بنویسید که کاربر بعد از خرید از سایتم به یه فرم مثل عکس زیر بره و عکس ها رو ارسال کنه و ما بهش پیشنمایشی بدیم و اگر تایید کرد براش ارسال کنیم

• توسط ehamidr
      سلام دوستان
      من تازه کارم
      3 تا سوال دارم

1) عنوان "یادداشت سفارش (اختیاری)" رو چطور حذف کنم؟

2)اون عبارت داخل کادر یادداشت رو چطور تغییر بدم؟

3)ارتفاع صفحه پرداخت رو چطور افزایش بدم؟ (فیلدها خیلی توی هم هستن و به هم نزدیکن)
      سپاسگزارم