2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

میخواستم ببینم چطوری میشه یه صفحه بسازم که یک تکس باکس داشته باشه و مشتری کد محصول رو وارد کنه و نمایش بده ک آیا این جنس متعلق به ما هست یا خیر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 12/30/2018 at 23:02، mrkarami937 گفته است :

سلام

میخواستم ببینم چطوری میشه یه صفحه بسازم که یک تکس باکس داشته باشه و مشتری کد محصول رو وارد کنه و نمایش بده ک آیا این جنس متعلق به ما هست یا خیر

سلام

افزونه شناسه یاب

http://ghalamsoft.ir/downloads/شناسه-یاب/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط madidi
      سلام دوستان ما یه سیستمی داریم که کاربرا میان ثبت نام میکنند و ایمیل خودشونو وارد میکنند 
      حالا میخوایم ایمیل این افراد از دیتابیس استخراج کنیم و توی اکسل بریزیم 

از دیتابیس اکسپورت گرفت و الان یه افیل sql دارم اما نمی دونم چطوزی این ایمیل هارو استخراج کنم و یا به کسل تبدیلش کنم ؟ 
    • توسط 2raj
      سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
      من یه پلاگین میخوام که وقتی عکس هارو روی سایت آپلود میکنم خودکار نام عکسهارو به عدد تغییر بده لطفا اگر افزونه ای با این مشخصات میشناسید و ازش استفاده کردید لطفا راهنمایی بفرمائید
      سپاس
    • توسط foojiteam
      سلام دوستان
      من وردپرس رو دوباره نصب کردم بدون پاک کردن فایل wp-content و دیتابیس.
      اطلاعات دیتابیس رو در wp-config وارد کردم وردپرس رو بالا اوردم اما هیچ کدوم از نوشته های نمایش داده نمیشه دیتا بیس درست به وردپرس متصل شده چون میشه آپلود کرد و همینطور رفت داخل سرور و در پوشه آپلود اونها رو مشاهده کرد
      حجم دیتابیس هم 400 مگ بود تغییری نکرده ولی هیچ کدوم از نوشته های در وردپرس نمایش داده نمیشه
      لطفا هرکی میتونه کمک کنه 3000 تا پست داشتم کلی زحمت کشیده بودم روش
      ممنون
    • توسط foojiteam
      سلام دوستان
      من وردپرس رو دوباره نصب کردم بدون پاک کردن فایل wp-content و دیتابیس.
      اطلاعات دیتابیس رو در wp-config وارد کردم وردپرس رو بالا اوردم اما هیچ کدوم از نوشته های نمایش داده نمیشه دیتا بیس درست به وردپرس متصل شده چون میشه آپلود کرد و همینطور رفت داخل سرور و در پوشه آپلود اونها رو مشاهده کرد
      حجم دیتابیس هم 400 مگ بود تغییری نکرده ولی هیچ کدوم از نوشته های در وردپرس نمایش داده نمیشه
      لطفا هرکی میتونه کمک کنه 3000 تا پست داشتم کلی زحمت کشیده بودم روش
      ممنون
    • توسط mrkarami937
      سلام به دوستان
      میخواستم برای فروش فرش وبسایتی طراحی کنم اما این سوال برام پیش اومده
      میشه نسبت به متراژ مشتری انتخاب کنه و قیمت تغییر کنه؟؟
      مثلا یک طرحو انتخاب کنه و در قسمت خرید که متراز انتخاب میکنه قیمت های فرق بکنه؟؟؟
      ممکنه؟؟/