رفتن به مطلب

قراردادن نقشه در نوشته

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

می خواستم بدونم چطوری می تونم توسط گوگل مپ قسمتیش رو مشخص کنم و توی نوشته سایتم بزارم تا کاربر بتونه توی سایت من اون قسمت از نقشه که مشخص شده رو بزرگ و کوچیک و یا حتی پیمایش توش انجام بده؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

افزونه زیر رو تست کنید

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-geo-big-map/

*خودم باهاش کار نکردم ولی فکر کنم همونیه که میخواید.....

لینک به ارسال

افزونه های google map رو تست کنید - اما چون اکثر این ها از api گوگل استفاده می کنن یه مقدار دسترسی ها برای ما ایرانیا سخته

این یکی تقریباً‌ بین سایرین کامل تره - فکر کنم فارسی هم شده - اگر فارسیشو پیدا نکردید و مایل به استفاده بویدید اعلام کنید تا بدم

دمو فارسی

لینک به ارسال

سلام دوستان

می خواستم بدونم چطوری می تونم توسط گوگل مپ قسمتیش رو مشخص کنم و توی نوشته سایتم بزارم تا کاربر بتونه توی سایت من اون قسمت از نقشه که مشخص شده رو بزرگ و کوچیک و یا حتی پیمایش توش انجام بده؟

ممنون

اول میرید به آدرس maps.google.com بعد از پیدا کردن محل مورد نظرتون در گوشه سمت چپ یک گزینه به شگل زنجیر وجود دارد. آنرا بزنید کد اچ تی ام ال به شما می دهد. اگر آنرا در سایتتان بزارید نقشه آنلاین با همان موقعیت به نمایش د

ر می آید. کاربر می تواند آنرا بزرگ و کوچک نماید. در عکس پیوست می توانید ببینید.

post-139-0-30081200-1359002180_thumb.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...