• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
MoReNu

قراردادن نقشه در نوشته

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

می خواستم بدونم چطوری می تونم توسط گوگل مپ قسمتیش رو مشخص کنم و توی نوشته سایتم بزارم تا کاربر بتونه توی سایت من اون قسمت از نقشه که مشخص شده رو بزرگ و کوچیک و یا حتی پیمایش توش انجام بده؟

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من متوجه خواسته شما نشدم. نمونه ایی دارید؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

افزونه زیر رو تست کنید

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-geo-big-map/

*خودم باهاش کار نکردم ولی فکر کنم همونیه که میخواید.....

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه های google map رو تست کنید - اما چون اکثر این ها از api گوگل استفاده می کنن یه مقدار دسترسی ها برای ما ایرانیا سخته

این یکی تقریباً‌ بین سایرین کامل تره - فکر کنم فارسی هم شده - اگر فارسیشو پیدا نکردید و مایل به استفاده بویدید اعلام کنید تا بدم

دمو فارسی

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

می خواستم بدونم چطوری می تونم توسط گوگل مپ قسمتیش رو مشخص کنم و توی نوشته سایتم بزارم تا کاربر بتونه توی سایت من اون قسمت از نقشه که مشخص شده رو بزرگ و کوچیک و یا حتی پیمایش توش انجام بده؟

ممنون

اول میرید به آدرس maps.google.com بعد از پیدا کردن محل مورد نظرتون در گوشه سمت چپ یک گزینه به شگل زنجیر وجود دارد. آنرا بزنید کد اچ تی ام ال به شما می دهد. اگر آنرا در سایتتان بزارید نقشه آنلاین با همان موقعیت به نمایش د

ر می آید. کاربر می تواند آنرا بزرگ و کوچک نماید. در عکس پیوست می توانید ببینید.

post-139-0-30081200-1359002180_thumb.jpg

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری