رفتن به مطلب

سرعت بسیار پایین در پیشخوان وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز

مدتی پیش بخاطر مشکلات امنیتی که سایتم داشت مجددا سایتم رو بزنویسی کردم.و  خیلی اصولی تر از دفعه قبل سایت وردپرسیم رو اوردم بالا

الان سرعت سایتم خوبه اما یهو کم میاره و سرعت افت میکنه . مخصوصا بخش پیشخوانم که کلا کند هستش و اصلا نمیتونم کار کنم...

پشتیبان هاست گفت که چون هاستت اشتراکیه وقتی بازدید کننده هات زیاد میشن منابع کم میاری... و باید از هاست مجازی و اختصاصی استفاده کنی. در صورتیکه بازدید کننده های من اونقدری زیاد نیستن که این مشکل پیش بیاد

دوستانی که در زمینه سرعت اطلاعاتی دارن میشه به من کمک کنن؟

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، parsasecurity گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

مدتی پیش بخاطر مشکلات امنیتی که سایتم داشت مجددا سایتم رو بزنویسی کردم.و  خیلی اصولی تر از دفعه قبل سایت وردپرسیم رو اوردم بالا

الان سرعت سایتم خوبه اما یهو کم میاره و سرعت افت میکنه . مخصوصا بخش پیشخوانم که کلا کند هستش و اصلا نمیتونم کار کنم...

پشتیبان هاست گفت که چون هاستت اشتراکیه وقتی بازدید کننده هات زیاد میشن منابع کم میاری... و باید از هاست مجازی و اختصاصی استفاده کنی. در صورتیکه بازدید کننده های من اونقدری زیاد نیستن که این مشکل پیش بیاد

دوستانی که در زمینه سرعت اطلاعاتی دارن میشه به من کمک کنن؟

وقت بخیر دوست من

ببینید وقتی از هاست اشتراکی استفاده می کنید حتی اگه سایت شما بازدیدش کم باشه، سایت دیگری که روی اون سرور میزبانی میشه اگر بازدیدش زیاد باشه بازم سرعت سایت شما افت پیدا میکنه چون از یک سرور مشتریک با منابع مشترک استفاده می کنید

در این مواقع بهتره که از منابع اختصاصی استفاده کنید که فشار سایت دیگری بر سایت شما تاثیری نزاره

ولی به اینم توجه داشته باشید که بعضی از افراد هاست اشتراکی رو با نام هاست اختصاصی به فروش می رسونن و مشتریم اصلا متوجه نمیشه

در صورتی که نیاز به توضیحات بیشتر داشتید خصوصی در تماس باشید تا کاملا راهنماییتون کنم

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، miladalizade گفته است :

وقت بخیر دوست من

ببینید وقتی از هاست اشتراکی استفاده می کنید حتی اگه سایت شما بازدیدش کم باشه، سایت دیگری که روی اون سرور میزبانی میشه اگر بازدیدش زیاد باشه بازم سرعت سایت شما افت پیدا میکنه چون از یک سرور مشتریک با منابع مشترک استفاده می کنید

در این مواقع بهتره که از منابع اختصاصی استفاده کنید که فشار سایت دیگری بر سایت شما تاثیری نزاره

ولی به اینم توجه داشته باشید که بعضی از افراد هاست اشتراکی رو با نام هاست اختصاصی به فروش می رسونن و مشتریم اصلا متوجه نمیشه

در صورتی که نیاز به توضیحات بیشتر داشتید خصوصی در تماس باشید تا کاملا راهنماییتون کنم

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

بله درسته. هنوز یه سال دیگه از هاستم مونده تا تموم بشه تازه براش آی پی اختصاصی و ssl  خریدم. اگر بخام هاست اختصاصی بخرم باید قید این یه سال هزینه رو بزنم. بهترین راه چیه؟

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، parsasecurity گفته است :

درود بر شما

https://parsasecurity.com

سایت برای من با سرعت بسیار خوبی لود شد.

که قطعا به مدد افزونه WP-Rocket به دست اومده این سرعت :)

تنها موردی که از دید من جالب نیست اینه که نسخه PHP هاست شما 5.6 هست که به نظر من باید 7 به بالا باشه.

نسخه PHP از 7 به بالا تاثیر زیادی روی مصرف منابع سرور و پرفورمنس سایت داره.

لینک به ارسال
در هم اکنون، parsasecurity گفته است :

بله درسته. هنوز یه سال دیگه از هاستم مونده تا تموم بشه تازه براش آی پی اختصاصی و ssl  خریدم. اگر بخام هاست اختصاصی بخرم باید قید این یه سال هزینه رو بزنم. بهترین راه چیه؟

نه نیازی نیست که بیخیال هزینه ها بشین

ببینید سرویس اختصاصی دارن؟

اگرم بخواهین ادرس وبسایت میزبانتونو بفرمایید تا بررسی کنم و نتیجه رو بگم خدمتتون

لینک به ارسال
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

سایت برای من با سرعت بسیار خوبی لود شد.

که قطعا به مدد افزونه WP-Rocket به دست اومده این سرعت :)

تنها موردی که از دید من جالب نیست اینه که نسخه PHP هاست شما 5.6 هست که به نظر من باید 7 به بالا باشه.

نسخه PHP از 7 به بالا تاثیر زیادی روی مصرف منابع سرور و پرفورمنس سایت داره.

بله سرعت سایتم خوبه و بخاطر همون راکته. ولی پیشخوان متاسفانه خیلی سرعتش پایینه

اگه نسخه php رو تغییر بدم مشکلی پیش نمیاد؟

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، miladalizade گفته است :

نه نیازی نیست که بیخیال هزینه ها بشین

ببینید سرویس اختصاصی دارن؟

اگرم بخواهین ادرس وبسایت میزبانتونو بفرمایید تا بررسی کنم و نتیجه رو بگم خدمتتون

https://hostiran.net/

سرویس اختصاصی هم دارن ولی میخام بدونم که بدون ارتقا مشکلم حل نمیشه؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، parsasecurity گفته است :

اگه نسخه php رو تغییر بدم مشکلی پیش نمیاد؟

وردپرس که سازگاری کامل داره.

افزونه های شما هم در صورتی که بروز باشند قطعا سازگاری خواهند داشت.

ارتقا نسخه PHP میتونه روی سرعت لود پیشخوان تاثیر بذاره البته اگر مشکل از چیز دیگه ای نباشه.

لینک به ارسال
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

ارتقا نسخه PHP میتونه روی سرعت لود پیشخوان تاثیر بذاره البته اگر مشکل از چیز دیگه ای نباشه.

اوکی . من نسخه php رو تغییر میدم و نتیجه رو اعلام می کنم

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

آقای مهران نسخه php رو به چه نسخه ای تغییر بدم؟

نسخه های موجود :

7.0

7.1 

7.2  

7.3 

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

7.2 رو تست کنید.

سلام مجدد

من نسخه php رو تغییر دادم. سرعت پیشخوانم از قبل بهتر شد . دستتون درد  نکنه. آیا روشهای دیگری هم هست که سرعت رو بهبود ببخشه؟

لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، parsasecurity گفته است :

من نسخه php رو تغییر دادم. سرعت پیشخوانم از قبل بهتر شد . دستتون درد  نکنه.

خدا رو شکر

در 51 دقیقه قبل، parsasecurity گفته است :

آیا روشهای دیگری هم هست که سرعت رو بهبود ببخشه؟

سرعت ارسال صفحه به شما کمه یا سرعت لود صفحه؟

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

خدا رو شکر

سرعت ارسال صفحه به شما کمه یا سرعت لود صفحه؟

سرعت لود صفحه کمه

من از قالب آماده استفاده میکنم که توش صفحه ساز هم هستش. وقتی میخام برگه باز کنم یا نمونه کار و زمانی که داخل برگه یا نمونه کارم و میخام از طریق صفحه ساز ادیت کنم سرعت پایینه

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، parsasecurity گفته است :

سرعت لود صفحه کمه

من از قالب آماده استفاده میکنم که توش صفحه ساز هم هستش. وقتی میخام برگه باز کنم یا نمونه کار و زمانی که داخل برگه یا نمونه کارم و میخام از طریق صفحه ساز ادیت کنم سرعت پایینه

پس بخشی از صفحه میاد و کامل شدن لود زمان میبره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...