رفتن به مطلب

عدم ویرایش صفحات

پست های پیشنهاد شده

با سلام چند وقتی است که امکان ویرایش سایت وجود ندارد! یعنی وقتی ویرایش یک برگه رو انتخاب می کنم، صفحه سفید ظاهر می شه، این حالت در زمانی که می خوام یه برگه جدید هم بخوام ایجاد بکنم هست، یعنی اصلا برگه جدید و امکان ویرایش نیست.
 این خطا رو زمانی که می خوام یه برگه جدید ایجاد کنم می ده، کسی می تونه کمک کنه؟

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Unknown column 'type' in 'where clause']
select * from wp_revslider_sliders where `type` != 'template' OR `type` IS NULL order by id ASC

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'fetch - <b>Unknown column 'type' in 'where clause'</b><br>---<br> Query: select * from wp_revslider_sliders where `type` != &#039;template&#039; OR `type` IS NULL order by id ASC' in /home/avinschl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions.class.php:14 Stack trace: #0 /home/avinschl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/db.class.php(26): RevSliderFunctions::throwError('fetch - <b>Unkn...', -1) #1 /home/avinschl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/db.class.php(41): RevSliderDB->throwError('fetch - <b>Unkn...') #2 /home/avinschl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/db.class.php(145): RevSliderDB->checkForErrors('fetch') #3 /home/avinschl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/slider.class.php(2809): RevSliderDB->fetch('wp_revslider_sl...', '`type` != 'temp...', 'id', '', 'ASC') #4 /home/avinschl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/vendors in /home/avinschl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions.class.php on line 

لینک به ارسال

افزونه هات باهم تداخل دارند و یا اینکه یه افزونه ی شما با وردپرس نسخه جدید سازگار نیست و بروزرسانی نشده.

فکر کنم پلاگین revslider باشه. غیرفعال و چک بکنید.

اگر درست نشد باید همه پلاگین ها را غیرفعال و یک به یک فعال و چک کنید تا پلاگین مشکل دارد را پیدا کنید. 

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

سلام

سایتم با المنتور طراحی کردم و ووکامرس هم نصب دارم

افزونه sabai discass  رو نصب کردم خطای زیر رو میده.. 

آیا راهی برای رفع این خطا وجود داره؟؟

خطا در  بخش قالب المنتور:

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Unknown column 'sp.elementor_library_id' in 'where clause']
SELECT COUNT(DISTINCT sp.mobile) as mobiles FROM wp_smsnews_posts sp WHERE sp.elementor_library_id=16746

خطا در بخش سفارشات ووکامرس:

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Unknown column 'sp.shop_order_id' in 'where clause']
SELECT COUNT(DISTINCT sp.mobile) as mobiles FROM wp_smsnews_posts sp WHERE sp.shop_order_id=17804

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...