• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
سعید شعبانی

راست چین کردن فید وردپرس

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

می خواستم مطالبی که در فید منتشر می شوند به صورت راستچین باشند و البته مطالبی که توسط فید برنر به ایمیل ها ارسال میشه هم راست چین شوند.

post-412-0-66527900-1358939579_thumb.pngpost-412-0-07203100-1358939582_thumb.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میتونید از این افزونه استفاده کنید :

http://wordpress.org/extend/plugins/rtl-feed-presian/

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی یادم رفت که بگم نمی خواهم از افزونه استفاده کنم :D

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چیزی که گفته یه کم طولانیه و اگر حال و حوصله داشته باشید می تونید ترجمه و استفاده کنید . نیاز به پیوست چندین فایل به قالب نظرات هم وجود داره ظاهرا ...

معمولا برای این کار ها از افزونه استفاده میشه و ارزش صرف وقت رو نداره . . .

(اگر از دوستان کسی وقتش رو داره لطف کنه تو بخش آموزش این رو منتشر کنه)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته rtl کردن فید اصولا اشتباه فید صحیح تره که بدون کدهای اضافی خارج بشه و در محلی که باز خوانیش می کنید در لایه ای قرار بگیره که استایل مناسب داره چون خودتون که قرار نیست از فید استفاده کنید فید خدماتیه که سایت شما قراره به مخاطبین گوناگون بده

شما با چه کدی rss را می خوانی به اون کد استایل بدید

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته rtl کردن فید اصولا اشتباه فید صحیح تره که بدون کدهای اضافی خارج بشه و در محلی که باز خوانیش می کنید در لایه ای قرار بگیره که استایل مناسب داره چون خودتون که قرار نیست از فید استفاده کنید فید خدماتیه که سایت شما قراره به مخاطبین گوناگون بده

شما با چه کدی rss را می خوانی به اون کد استایل بدید

من هم می خواهم برای راحتی کاربران این کارو کنم تا مجبور نباشند وارد سایت شوند چون زمانی که در بین نوشته های فارسی عدد یا کلمه انگلیسی نوشته میشه کلا متن بهم میریضه و دیگه نمیشه درست متن رو در فید خواند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم می خواهم برای راحتی کاربران این کارو کنم تا مجبور نباشند وارد سایت شوند چون زمانی که در بین نوشته های فارسی عدد یا کلمه انگلیسی نوشته میشه کلا متن بهم میریضه و دیگه نمیشه درست متن رو در فید خواند

معمولا هر قالب فارسی شده ای راست به چپ هم هست و فید خاصیت هایی داره که مثلا ممکنه در یک سایت یک نفر بخواد 5 فید از 5 سایت را در هم یکی کنه و توشون یک فید هم چپ به راست بود (لاتین )

در مجموع کاربر با اینکه دستش باز باشه راحت تره تا اینکه استایلی از خارج به فایلش اضافه شه

تجربه و تمام سایت هایی که تا امروز دیدم که اینگونه بودند و کاربرانشون هم راحت بودند

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط farshidaslani
      سلام و وقت بخیر 
      من نسخه انگلیسی قالب bigshop رو دارم استفاده می کنم و تمامی قسمت ها راست چین شدن ولی منوی اصلی و منوی دسته بندی به هیچ وجه راست چین نمیشه 
      لطفا راهنمایی کنید ممنون 
      www.ebadishop.com/www
    • توسط maryam300
      سلام چکار کنم تا ایمیلی که ارسال میشه راست چین باشه. حتی از افزونه email-templates هم استفاده کردم ولی همچنان چپ چین هست.
    • توسط arch
      سلام دوستان . وقت بخیر
      با افزونه ی وردپرسی mymail دارم یک قالب ایمیل طراحی می‌کنم . اما به چندتا سوال بر خوردم:
      1- نوع فونت و سایز فونت رو چطوری میشه تغییر داد؟ ( گزینه ای برای این کار نداره !)
      2- وقتی متن رو راست چین می‌کنم و بعد تراز کردن رو  میزنم دوباره عنوانا مثل متن انگلیسی میره سمت چپ( بعد از زدن دکمه تراز کردن و سیو این اتفاق می‌افته ) مشکل از کجاست و چکار باید بکنم ؟
      آیا مشکل از امکانات کم طراحی قالب ایمیل این افزونست؟ واین که راه بهتری برای طراحی قالب ایمیل و وارد کردن اون به افزونه‌ی مای میل هست یا نه ؟

پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی شما

• توسط bia2mas
       سلام خسته نباشید
      میخوام داخل فید سایتم تگ <image> رو قرار بدم که عکس اون پستو با اندازه کوجیک نشون بده 
      مثل سایت دیجیاتو:
      https://digiato.com/feed/
      <image>
      <url>https://digiato.com/wp-content/uploads/2016/09/android-nougat-nexus-6p-635x357-w600-600x337.jpg
      </url>
      </image>

هرجایی گشتم بود گزاشتم ولی نتیجه ای که میخواستمو ازش نگرفتم، حتی تو انجمنا خارحپجی گشتم و هیچکدوم عمل نکرد،چون دقیقا میخوام مثل سایت دیجیاتو نمایش بده (بدون استفاده از افزونه)
      ادرس سایتم: Asemoona.com
      اگه هم با هزینه میتونید برام درست کنید بهم بگید هزینش هر چقدر شد میدمتون
      ایدی تلگرامم: @saeedm1997
    • توسط SinaPeyk
      سلام خدمت همه.
      از عنوان تاپیک مشخصه که چی میخوام بگم.
      متاسفانه افراد سودجو و بی سواد و نالایق شدن طراح وردپرس و اون جوانان لایق و کوشا شدن خونه نشین!
      متاسفانه نبود قانون کپی رایت در ایران باعث به وجود اومدن سایت هایی مثل راست چین، مارکت وردپرس و ... شده که قالب هایی که طراح اصلی چندین ماه روش زحمت کشیده رو یک جوون نامردی میاد و یک روزه فارسی میکنه و در این مارکت ها به فروش میرسونه.
      طی صحبت هایی که با envato داشتم، هیچ کس حتی با لایسنس extended هم حق فروش قالب های وردپرس و ... رو نداره.
      به نظر شما این کار درسته؟ اگر با شما این کار رو بکنن شما چکار میکنید؟ اگر شما 6 ماه برای طراحی یک قالب وردپرس زحمت بکشید و یکی بیاد قالب شما رو عین آب خورد در جای دیگه بفروشه، شما چکار میکنید؟
      متاسفانه چندین تا از همین قالب هایی که تو مارکت های وردپرس ایران به فروش میرسه، طراحشون ایرانی بوده که قالب رو برای تم فارست آماده کرده!
      ای کسی که قالب رو از سایت های نال دانلود میکنی (حتی اگه خریده باشی) و تو مارکت میفروشی:
      حیا کن، شرم کن، به جای اینکارا برو خودت طراح بشو و حتی خیلی پول بیشتری هم میتونی در بیاری!
      حالا به حروم بودن این کار و زیر پا گذاشتن زحمت طراح بیچاره هم کاری ندارم!
      بابا تو داری خودمون رو بدبخت میکنی! هم خودتون و هم بقیه رو
      چرا خودتو؟ چون باعث میشه تلاشت رو برای یک کار حروم بزاری! اگر تلاش کنی به مولا خودت میتونی یک طراح واقعی بشی نه فارسی ساز قالب های نال شده ی دیگران!
      چرا بقیه رو؟ چون داری مملکت رو بیچاره میکنی! اون کسی که چند سال تلاش کرده تا به تسلط در طراحی برسه، وقتی که تو قالب های نال شده رو با 30 تومن تو مارکت میزاری، معلومه کسی از اون خرید نمیکنه!
      معلومه که با این کار، رشد علمی ایران سقوط میکنه چون انگیزه ی افراد لایق رو از بین میبری! همون نفراتی هم که اهل تلاش هستند با این کار شما انگیزه ی خوشون رو از دست دادن به خداااا
      چرا پلیس فتا جلوی این مارک های وردپرس رو نمیگیره؟!!!!!!!!
      بابا داریم جوانان مملکت خودمون رو بی انگیزه میکنیم!
      بابا داریم رشد و ترقی خودمون رو از بین میبریم!
      نبود قانون = سوء استفاده ی افراد سودجو = بی انگیزه شدن افراد لایق = کاهش رشد و ترقی کشور = هزاران عواقب ناشی از اون
      امیدواریم تیم وردپرس در همایش ها این موضوع رو مطرح کنه و چاره اندیشی کنه.
      از پلیس فتا میخوایم که به خاطر رشد و ترقی ایران جلوی این سایت ها رو بگیره و لااقل فیلترشون کنه.