رفتن به مطلب

عدم نمایش محتویات افزونه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من افزونه Amelia Booking رو روی قالب 5c31cac7401ee_ameliaproblem.thumb.JPG.4bdca039818a658c4171b52949128756.JPGوردپرسی خودم که با Betheme از نسخه 20 رو وردپرس 5.0.2 هست نصب کردم. نصب موفق انجام شد، بعد از نصب اسم افزونه به داشبورد اضافه شد ولی هرچی میزنم رو گزینه های افزونه در داشبورد، تمامی پنجره سمت راست متاسفانه سفید سفیده مثل کف دست :(

آخرین ورژنش یعنی 1.4 رو نصب کردم همین آش و همین کاسه

ورژن 1.3 نصب کردم همین آش و همین کاسه

رفتم PHP سی پنلم رو از 7 به 7.1 و 7.2 و 7.3 و حتی 5.6 تغییر دادم ولی همین آش و همین کاسه

روی وردپرس ورژن پایین تست کردم کلا نصب نشد.

تو گوگل سرچ کردم چیزی در این مورد نبود.

بنظرتون چیکار کنم من؟ :(:( خیلی گشتم تا این افزونه رو که به دلم نشست و دقیقا کاری که میخوام رو انجام بده پیدا کردم. ممنون میشم راهنماییم کنید 

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، shahrambd گفته است :

با سلام

دوستان من افزونه Amelia Booking رو روی قالب 5c31cac7401ee_ameliaproblem.thumb.JPG.4bdca039818a658c4171b52949128756.JPGوردپرسی خودم که با Betheme از نسخه 20 رو وردپرس 5.0.2 هست نصب کردم. نصب موفق انجام شد، بعد از نصب اسم افزونه به داشبورد اضافه شد ولی هرچی میزنم رو گزینه های افزونه در داشبورد، تمامی پنجره سمت راست متاسفانه سفید سفیده مثل کف دست :(

رفتم PHP سی پنلم رو از 7 به 7.1 و 7.2 و 7.3 و حتی 5.6 تغییر دادم ولی همین آش و همین کاسه

بنظرتون چیکار کنم من؟ :(:( خیلی گشتم تا این افزونه رو که به دلم نشست و دقیقا کاری که میخوام رو انجام بده پیدا کردم. ممنون میشم راهنماییم کنید 

ورژن 1.0 این افزونه که از مخزن وردپرس قابل دانلود هست بدون مشکل کار میکنه ولی همه گزینه هاش متاسفانه محدود هست. در نصب ورژن 1.4 و 1.3 که 1.4 آخرین ورژن این افزونه اس متاسفانه ارور میده :(

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، shahrambd گفته است :

با سلام

ورژن 1.0 این افزونه که از مخزن وردپرس قابل دانلود هست بدون مشکل کار میکنه ولی همه گزینه هاش متاسفانه محدود هست. در نصب ورژن 1.4 و 1.3 که 1.4 آخرین ورژن این افزونه اس متاسفانه ارور میده :(

لینک به ارسال

گذینه دیباگ را روشن کنید ببینید مشکلی مشاهده میشه یا نه شاید با یک افزونه دیگر تداخل داشته باشد

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، neda411 گفته است :

گذینه دیباگ را روشن کنید ببینید مشکلی مشاهده میشه یا نه شاید با یک افزونه دیگر تداخل داشته باشد

ممنون از پاسخ ارسالیت، دیباگ رو فعال کردم، هیچ اروری نشون نداد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...