• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
سعید شعبانی

نمایش صفحه پلاس سایت در کنار ایمیل های ارسال شده

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوباره

من دیدم زمانی که ایمیلی از بعضی از سایت ها ارسال میشه در سمت راست (برای جیمیل فارسی) صفحه پلاس اون سایت نشون داده میشه و میشه سریعا به حلقه اضافش کرد حالا من می خواهم همین کارو انجام بدم. این رو هم بگم که من صفحه ای رو که برای سایتم ساختم با همون ایمیلی است که پروفایل پلاسم رو باهاش ساختم ولی چند باری که اون ایمیل رو وارد می کردم تا در ایمیل ها نشون بده پروفایل خودم رو نشون میداد نه اینکه صفحه پلاس رو راه حلی برای نشون دادن صفحه پلاس در کنار ایمیل وجود دارده؟

post-412-0-67851700-1358941647_thumb.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی ایمیل شما (ایمیل فرستنده) با ایمیل جی پلاس یکی باشه خودش در کنار ایمیل دریافتی کاربر ظاهر میشه. نیاز به کار اضافه نیست.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی ایمیل شما (ایمیل فرستنده) با ایمیل جی پلاس یکی باشه خودش در کنار ایمیل دریافتی کاربر ظاهر میشه. نیاز به کار اضافه نیست.

خوب وقتی این کارو می کنم به دلیل اینکه من با آدرس ایمیلم یعنی saeedsh0101@gmail.com یک پروفایل پلاس دارم که شخصی هست و بعد با همین ایمیل من سه تا صفحه پلاس هم دارم که یک از اونها برای دنوج است فقط پروفایل خودم رو اونجا نشون میده و تشخیص نمیده که این مربوط به اون صفحه پلاس میشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس بهتره با یک ایمیل مجزا اینکار رو انجام بدید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرتضی جان ایمیل مجزا هم دارم که این هست dnojad@gmail.com ولی چون این ایمیل شخصی نیست و فقط برای سایت ازش استفاده می کنم باید ابتدا یک پروفایل پلاس ثبت کنم تا بعد بتونم یک صفحه جدید توی پلاس درست کنم یک بار هم مدیر همون صفحه که با ایمیل قبلی ساخته ام را به این ایمیل منتقل کردم و وقتی از همین همین ایمیل استفاده کردم باز هم صفحه رو نشون نداد :unsure:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب باید پروفایل جدید ثبت کنید. مشکل کجاست؟ بازهم نشون نمیده؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

پروفایل رو ثبت نکردم ولی فکر کنم جواب بده مشکل اینجاست که من می خواهم صفحه بیاد کنار ایمیل نه پروفایل یعنی نمی خواهم که از پروفایل پلاس برای سایت استفاده کنم

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      با جستجوی این کلید واژه ها خصوصا تو وب فارسی، تقریبا همه راهنمایی ها به نصب همزمان سه افزونه Email Before Download و WordPress Download Monitor و Contact form 7 ختم می شه. من این شیوه رو تا انتها اجرا کردم اما جدا از اینکه نصب سه افزونه برای چنین کاری یه مقدار زیاده کاری به حساب میاد، موضوع اصلی اینه که افزونه Email Before Download  همه ایمیل های وارد شده تو باکس ایمیل رو در بانک اطلاعاتی ثبت می کنه اما برای همه فایل دانلودی رو ارسال نمی کنه، مثلا برای جیمیل می کنه و برای آوتلوک یا ایمیل های شخصی مثل info خیر. از طرف دیگه این افزونه از مخزن وردپرس حذف شده و خیلی وقته برای آپدیتی هم نیومده.
      می خواستم بپرسم آیا شما افزونه یا افزونه های دیگه ای در این زمینه که بتونه نام و ایمیل کاربر رو بگیره و در ازای اون بهش لینک دانلود بده رو می شناسید؟ اگه بله ممنون می شم معرفی کنید.
      با سپاس
    • توسط succes
      با سلام خدمت کاربران گرامی
      من تقریبا یک سال پیش یه وردپرس با یک پوسته معتبر خود وردپرس و چند افزونه سبک برای تغییر زبان و ... نصب کرده و تحویل کاربر دادم،
      از اونجایی که هاستینگش هم خودم هستم ، الان چند ماه هست از این یوزر ایمیل های اسپم ارسال میشه ناخواسته ، انگار هک شده و فایل هایی تزریق شده و من فایل هارو شناسایی و پاک میکنم و بعد میبینم یک فایل دیگری در جای دیگر ارسلپال میکنه و این چرخه ادامه داره.
      تمامی رمز های وردپرس ، هاست و ... رو تغییر دادم و اکانت های Email رو هم پاک کرده و با اطلاعات جدید ساختم ولی هنوز مشکل حل نشده و با ایمیل info سایت ارسال ها انجام میشه!
      لطفا راهنمایی کنید من از چه راهی میتونم مشکل رو حل کنم الان چند ماهه که درگیرم کرده و انواع اسکنر هارو هم نصب کردم و کمکم نکرده.

سلام چکار کنم تا ایمیلی که ارسال میشه راست چین باشه. حتی از افزونه email-templates هم استفاده کردم ولی همچنان چپ چین هست.
    • توسط satekhi
      سلام
      من نیاز به یک روشی یا افزونه ایی دارم تا بتونم نیاز زیر رو برطرف کنم.
      نیاز است در قسمتی از سایت مثلا دکمه ایی طراحی شود که پس از اینکه کاربر بر روی آن کلیک کرد از کاربر آدرس ایمیل بخواهد و بعد از آن فایلی را به ایمیل وارد شده  ارسال کند (در قالب پیوست ارسال کند)
    • توسط smm1378
      سلام.
      من تمام اینترنت رو گشتم و متوجه یک مشکل ساده ولی بزرگ شدم!!
      در نسخه های اخیر وردپرس نام نویسی در سایت به صورت تایید با ایمیل شده است!
      من میخواهم این تایید با ایمیل برداشته شود و کاربر پس از ثبت نام بتواند واد شود.
      لطفا این مشکل رو برای همیشه حل کنید!!