• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
سعید شعبانی

نمایش صفحه پلاس سایت در کنار ایمیل های ارسال شده

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوباره

من دیدم زمانی که ایمیلی از بعضی از سایت ها ارسال میشه در سمت راست (برای جیمیل فارسی) صفحه پلاس اون سایت نشون داده میشه و میشه سریعا به حلقه اضافش کرد حالا من می خواهم همین کارو انجام بدم. این رو هم بگم که من صفحه ای رو که برای سایتم ساختم با همون ایمیلی است که پروفایل پلاسم رو باهاش ساختم ولی چند باری که اون ایمیل رو وارد می کردم تا در ایمیل ها نشون بده پروفایل خودم رو نشون میداد نه اینکه صفحه پلاس رو راه حلی برای نشون دادن صفحه پلاس در کنار ایمیل وجود دارده؟

post-412-0-67851700-1358941647_thumb.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی ایمیل شما (ایمیل فرستنده) با ایمیل جی پلاس یکی باشه خودش در کنار ایمیل دریافتی کاربر ظاهر میشه. نیاز به کار اضافه نیست.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی ایمیل شما (ایمیل فرستنده) با ایمیل جی پلاس یکی باشه خودش در کنار ایمیل دریافتی کاربر ظاهر میشه. نیاز به کار اضافه نیست.

خوب وقتی این کارو می کنم به دلیل اینکه من با آدرس ایمیلم یعنی saeedsh0101@gmail.com یک پروفایل پلاس دارم که شخصی هست و بعد با همین ایمیل من سه تا صفحه پلاس هم دارم که یک از اونها برای دنوج است فقط پروفایل خودم رو اونجا نشون میده و تشخیص نمیده که این مربوط به اون صفحه پلاس میشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس بهتره با یک ایمیل مجزا اینکار رو انجام بدید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرتضی جان ایمیل مجزا هم دارم که این هست dnojad@gmail.com ولی چون این ایمیل شخصی نیست و فقط برای سایت ازش استفاده می کنم باید ابتدا یک پروفایل پلاس ثبت کنم تا بعد بتونم یک صفحه جدید توی پلاس درست کنم یک بار هم مدیر همون صفحه که با ایمیل قبلی ساخته ام را به این ایمیل منتقل کردم و وقتی از همین همین ایمیل استفاده کردم باز هم صفحه رو نشون نداد :unsure:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب باید پروفایل جدید ثبت کنید. مشکل کجاست؟ بازهم نشون نمیده؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

پروفایل رو ثبت نکردم ولی فکر کنم جواب بده مشکل اینجاست که من می خواهم صفحه بیاد کنار ایمیل نه پروفایل یعنی نمی خواهم که از پروفایل پلاس برای سایت استفاده کنم

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط jilibam
      سلام و عرض خسته نباشید .
      من یه مشکلیه که چند وقتیه به شدت به دنبال رفعش هستم اما هیچ راه حلی پیدا نمیشه . 
      در ابتدا مشکلی که داشتم این بود که ایمیل در کنارش ادرس هاستی که روش سایتم سواره میومد ، مثلا مینوشت example@mail.com از طریق .... هاست ، و به اینباکس میرفت اما الان ، ایمیلی که قراره به کاربر ارسال بشه حالا اطلاعات عضویت ، تغییر رمز و ... این ایمیل به بخش اسپم میره و خیلی از کاربرا اصلا اون بخشو نگاهم نمیکنن و سوالی که دارم اینه که راه حلی هست ایمیل به اینباکس بره ؟ از افزونه smtp wp mail استفاده کردم درحالت پیشفرض ایمیل بدون ادرس هاست میره به اسپم و در حالت استفاده از smtp های دیگر اصلا ایمیل فرستاده نمیشه . تو اکثر سایتا نوشتن از این افزونه استفاده کنین مشکلتون حل میشه اما فقط رو نیاوردن اسم هاست تاثیر داشت .
       معذرت طولانی شد امیدوارم متوجه شده باشین .
    • توسط rakhano
      سلام دوستان. من مشکل دارم برلی ارسال ایمیل مینویسه احتمالا تابع ایمیل در هاست شما غیر فعاله  هر کاری کردم نتونستم . از  smpt هم استفاده کردم اما بازم نشد . هاستمم xamp نیست direct admine ممنون میشم یه راهنمایی کنید واقعا خسته شدم . واسه فراموشی رمز ایمیل ارسال نمیشه

• توسط مسعود
      سلام خسته نباشید
      مشکل من کلا مربوط به ارتباط با سرور STMP است.برای تست این افزونه ، جمیل جدید ساختم و نحوه ورود هم یک مرحله ای هست. یوزر نیم و پسورد هم کاملا درست وارد میکنم.
      با توجه به اینکه دارم رو local کار میکنم فایروال رو هم خاموش و کل eset Internet security رو غیر فعال کردم ولی باز نتیجه ای نداشت.مشخصات وارده هم عبارت است از:
      smtp.gmail.com
      465
      ssl
      SMTP Authentication هم فعال هست. من از Xampp 3.2.2 و ویندوز 8.1 64 بیت استفاده میکنم.
      ولی یک نکته دیگه هم هست در قسمت تنظیمات پیشرفته این افزونه یک قسمت برای Log فایل هست وقتی اونو هم فعال هست و بعد از رخ دادن خطای اتصال، فایل log ایجاد نمیشه و وقتی میخوام فایل log ببینم پیام میده
      Warning: fopen(E:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\easy-wp-smtp/): failed to open stream: No such file or directory in E:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\easy-wp-smtp\easy-wp-smtp-admin-menu.php on line 536
      Can’t open log file
      برای بررسی و اطمینان از عملکرد درست نت و تنظیمات ویندوز ، اطلاعات اتصال رو در قسمت اوت لوک وارد کردم و به راحتی وصل شد. حتی یه وردپرس دیگه هم نصب کردم ولی باز مشکل پا برجاست.دیگه واقعا نمیدونم !!!!!شاید مشکل از Xampp باشه؟ 
      اگه بتونید کمکم کنید واقعا ممنون میشم.
    • توسط Rangarang
      سلام
      با جستجوی این کلید واژه ها خصوصا تو وب فارسی، تقریبا همه راهنمایی ها به نصب همزمان سه افزونه Email Before Download و WordPress Download Monitor و Contact form 7 ختم می شه. من این شیوه رو تا انتها اجرا کردم اما جدا از اینکه نصب سه افزونه برای چنین کاری یه مقدار زیاده کاری به حساب میاد، موضوع اصلی اینه که افزونه Email Before Download  همه ایمیل های وارد شده تو باکس ایمیل رو در بانک اطلاعاتی ثبت می کنه اما برای همه فایل دانلودی رو ارسال نمی کنه، مثلا برای جیمیل می کنه و برای آوتلوک یا ایمیل های شخصی مثل info خیر. از طرف دیگه این افزونه از مخزن وردپرس حذف شده و خیلی وقته برای آپدیتی هم نیومده.
      می خواستم بپرسم آیا شما افزونه یا افزونه های دیگه ای در این زمینه که بتونه نام و ایمیل کاربر رو بگیره و در ازای اون بهش لینک دانلود بده رو می شناسید؟ اگه بله ممنون می شم معرفی کنید.
      با سپاس
    • توسط succes
      با سلام خدمت کاربران گرامی
      من تقریبا یک سال پیش یه وردپرس با یک پوسته معتبر خود وردپرس و چند افزونه سبک برای تغییر زبان و ... نصب کرده و تحویل کاربر دادم،
      از اونجایی که هاستینگش هم خودم هستم ، الان چند ماه هست از این یوزر ایمیل های اسپم ارسال میشه ناخواسته ، انگار هک شده و فایل هایی تزریق شده و من فایل هارو شناسایی و پاک میکنم و بعد میبینم یک فایل دیگری در جای دیگر ارسلپال میکنه و این چرخه ادامه داره.
      تمامی رمز های وردپرس ، هاست و ... رو تغییر دادم و اکانت های Email رو هم پاک کرده و با اطلاعات جدید ساختم ولی هنوز مشکل حل نشده و با ایمیل info سایت ارسال ها انجام میشه!
      لطفا راهنمایی کنید من از چه راهی میتونم مشکل رو حل کنم الان چند ماهه که درگیرم کرده و انواع اسکنر هارو هم نصب کردم و کمکم نکرده.