12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

برای طراحی قالب وردپرس کمک گرفتن از نرم افزار Artisteer 3 میتونه مشکلاتی برای قالب ساخته شده داشته باشه ؟

فرقش با قالب های معمولی که با کد نویسی طراحی میشن چیه ؟

از نظر سئو امنیت و... فرقی هم داره یا خیر ؟

سپاس از سایت خوبتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اولاً این برنامه از نظر کرک مشکل داره و در آینده مشکلاتی از اون قبیل پیدا میشه براتون .

دوماً این برنامه کد های زیاد و اضافی تولید میکنه که هیچ گونه استفاده ای نداره.

سوماً از نظر سئو و استاندارد ها قالب هاش تقریبا حرفه ای و کامل هستند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام آرتیستر از اونجایی که نمی دونه کاربر قراره چه چیزی باهاش بسازه اجبارا برای حالت های مختلف کد نویسی شده و این یعنی یک حجم قابل توجه کد اضافی

از نظر امنیت که قالب نمی تونه نقش خاصی داشته باشه

سئو ی قالبی و از لحاظ کد بندی آرتیستر از بهترین وضعیت های سئو برخوردار ولی کل آنچه در مورد سئو بححث می شه در موتورهای جستجو چند درصد بیشتر بستگی ندارد و ما بقی به مرتب به روز بودن و مطالب جذاب داخل سایت مربوط خواهد شد

یکی از ایرادهای آرتیستر اینه که از کدهای css3 استفاده نمی کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اینطوری که شما گفتین همش خوبیه که

مگه کدای اضافی چقد میتونه به حجم قالب اضافه بکنه یا چه مشکلی میتونه داشته باشه ؟

یعنی در اینده چه مشکلاتی میتونه ایحاد کنه ؟

لان شما دوستان و اساتید استفاده از این نمونه قاب هایی که ارتیستر درست میکنه توصیه نمیکنید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بستگی به سایت تون و مقداری که از طراحی سایت هم می دونید داره ، برای استفاده های مبتدی برنامه نسبتا خوبی می تونه باشه .

همونطور که ایمان جان هم گفتند این چون نمی دونه کاربر دقیقا چی نیاز داره مجبوره با حالت های مختلف و زیاد خودش رو وفق بده و کد های زیاد و کاملا بی استفاده ایجاد کنه . کد های اضافه هم مشکلات زیادی می تونن درست کنن از جمله سنگین شدن و دیر لود شدن قالب و غیره ...

ضمنا این برنامه رو من قبلا استفاده کردم و ورژن 4 هم مدتی پیش منتشر شد ولی کرک هایی که اومده و وجود داره مشکل دارن و بعد از مدتی شما با مشکل سیو نشدن قالب و در یک کلام بیهوده شدن طراحی تون مواجه میشید و باید کار با این رو کنار بزارید . . .

اگر قالبی که با این برنامه درست شده باشه یک بار به طور کامل بهینه بشه و کد های ناخواسته حذف بشه (که وقت زیادی رو می طلبه) می تونه قالب حرفه ای باشه چون هم سئوی بالایی داره هم کاملا ولیدیت شده هستند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من با ارتیستر قالب ساختم الان نزدیک یکساله که داره کار میکنه مشکلی هم نداره!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آرتیستر به هر حال یک ابزار کمک کننده است و ساخته شده تا خوب باشه و کار را راحت کنه نه اینکه دور ریخته بشه

می شه ازش کمک گرفت و قالب های فوق العاده ای ساخت ولی توانایی های وردپرس بالاتره و همیشه می توان بدون آرتیستر قالبی بهتر را فراهم کرد چون طراح دستش بازتر

کدهای اضافی آرتیستر گاهی تا 30% در زمان لود تاثیر دارند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان هم حرف ها رو زدن و چيزي ديگه اي باقي نمونده در كل بايد بگم كه آرتيستر براي شروع خوبه ، براي يادگيري طرز استفاده از كد ها و ... نه براي استفاده به عنوان يك قالب دائمي ! از بيس خودتون بنويسيد هم سبك تر هم قشنگ تر در مياد !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من یه قالب با آرتیستیر طراحی ونصب کردم اما بعضی قسمتها مانند نویسنده و نظرات و . . . انگلیسی هستشw_p_problem.gif

لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از طریق فایل زبان و یا به طور دستی می تونید ترجمه ها رو تغییر بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان میشه بگین چجوری فایل زبان رو باید نوشت و استفاده کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان میشه بگین چجوری فایل زبان رو باید نوشت و استفاده کرد.

بله با سرچ در این انجمن و گوگل سادس ^_^

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط p30fire
      با سلام ؛
      کسی میتونه به من کمک بکنه؟ / من میخام به منوی بالای قالب صحیفه ، موضوعات سایتم رو به نمایش در بیارم و اونجا درج کنم.
      کس میدونه باید از کجا اون ها رو بگذارم؟

• توسط حاج ایمان
      دوستای عزیز یه Extension دیدم گفتم حیفه معرفیش نکنم شاید خیلیاتون ازش استفاده میکنید ، اما گفتم شاید خیلیا هم نمیدونن
      چند وقت پیش بود هی دنبال این بودم چطور سریع میشه بدون مشکل از صفحه ایجاد شده توی لوکال یا اینترنت عکسبرداری کرد ، به عبارتی Screen Shot گرفت , کلی وبسایت چک کردم ، کی جا رفتم امروز توی Extensions کروم داشتم میگشتم ک دیدم این اکستنشن خیلی کارش درسته

http://www.awesomescreenshot.com/

https://chrome.google.com/extensions/detail/alelhddbbhepgpmgidjdcjakblofbmce
      روی ADD To Chrome کلیک کنید و نصبش کنید ، اگر نصب نشد سعی کنید از VPN استفاده کنید ، اگر ERROR داد Reload باید فیلترشکن بزنید
      نحوه کارشم خیلی سادس ، کنار Setting کروم ی لنز دوربین اضافه میشه روش کلیک کنید و Capture Entire Page رو بزنید یا اینکه از کلید های ترکیبی

CTRL+SHITF+E

استفاده کنید
      موفق و پیروز باشید
    • توسط Sinanium
      سلام، وفت شما بخیر
      من قصد داشتم یک قالبی رو بصورت تمرینی ترجمه کنم، چون تاحالا تجربه ای نداشتم. دو تا آموزش در این زمینه رو مطالعه کردم اما دچار پارادوکس شدم! من فعلا تو فاز اول یعنی ترجمه با نرم افزار Poedit دچار مشکل شدم و هنوز به RTL سازی فایل CSS نرسیدم. تو آموزش اول اینطوری گفته که شما فقط برین نرم افزار Poedit رو نصب کنید و و بعد از دادن مشخصات و همچنین معرفی دو تابع __ و e_ و ذخیره کردن فایل po در محل پوسته (یا فایل Lang) خود نرم افزار لیست کلماتی رو که باید ترجمه کنید رو براتون میاره! خب من این کار رو کردم و البته بعد از دادن چند تا Error اون لیست رو برام آورد.
      اما آموزش دوم میگه شما اول برین داخل فایل هاتون مثل index.php و تک تک رشته های عادی رو داخل تابع _e و کلماتی که خودشون داخل یک تابع PHP هستند رو با __ محصور کنید! که خب اگه قرار باشه این فرآیند تک تک برای همه فایل ها پیاده بشه مطمئنا از روش اول زمانبرتر و البته حوصله سر بر تر خواهد بود!
      من میخواستم بدونم که اصولا فرق این دو روش چیه و شیوه استاندارد برای فارسی سازی واژه های انگلیسی با فارسی کدوم یک از اینهاست؟ متشکرم
    • توسط mahdi.a
      سلام دوستان
      حقیقتش ما یک وی پی اس گرفتیم برای سایتمون و داریم به عنوان هاست ازش استفاده میکنیم ...
      حالا به مدیر سرور گفتیم که یه پنل به ما بده که هر وقت خواستیم بتونیم ریست کنیم و ...
      اومده به ما گفته که از پنل جدید vmware باید استفاده کنید ... حالا یه یوزر پسورد داده و میگه ما دیگه اموزش نمیدیم ، ... توی گوگل هم سرچ کردم ولی چیزی خدایش نفهمیدم ... حالا بهش تیکت کردیم که پنل برامون باز شده ولی نمیدونم که چه جور باید ریست کنیم و ... ، میگه اموزش نمیدیم !!!!!!!!!!!!!!!! فقط تنها راهنمایش اینه که گفت : باید توی پنل، سرورتون رو ادد (پیدا) کنید.
      والا ما بلد نیستیم ، هر کی بلد هستش یاد ما هم بده که کارمون راه بیافته
      یه عکس هم از پنل براتون پیوست کردم ... ممنون از همگی

• توسط mgfx
      !!!!
      این لینک دانلود افزونه :
      http://downloads.wordpress.org/plugin/wiziapp-create-your-own-native-iphone-app.v2.0.5a.zip
      اینم لینک صفحه ی افزونه تو سایت وردپرس :
      http://wordpress.org/extend/plugins/wiziapp-create-your-own-native-iphone-app/