رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام 

وقت بخیر

من میخوام یک سایت وردپرس چند زبانه ایجاد کنم. به این صورت که زبان های دیگر رو در ساب فولدر ها نصب کنم. وقتی سایت انگلیسی تکمیل شد، چطور میتونم سایت انگلیسی که شخصی سازی کردم و اطلاعاتم رو زدم بهش، در فولدرهای دیگر (مثلا فولدر سایت روسی) کپی کنم؟ در واقع میخوام از دوباری کاری ها کم کنم و فقط ترجمه بمونه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، AHPD گفته است :

سلام 

وقت بخیر

من میخوام یک سایت وردپرس چند زبانه ایجاد کنم. به این صورت که زبان های دیگر رو در ساب فولدر ها نصب کنم. وقتی سایت انگلیسی تکمیل شد، چطور میتونم سایت انگلیسی که شخصی سازی کردم و اطلاعاتم رو زدم بهش، در فولدرهای دیگر (مثلا فولدر سایت روسی) کپی کنم؟ در واقع میخوام از دوباری کاری ها کم کنم و فقط ترجمه بمونه

سلام،

برای این کار لازم هست که وردپرس شبکه راه اندازی کنید سپس برای هر زبانی که در نظر دارید یک سایت در شبکه راه اندازی کنید (با افزونه مربوطه).

برای این کار دو عبارت زیر را در گوگل سرچ کنید:

1. آموزش راه اندازی وردپرس شبکه ( در جایی که گفته میشه گزینه ساب فولدر رو انتخاب کنید)
  2. وردپرس چندزبانه مولتی سایت

انتخاب های متفاوتی برای افزونه دارید که باید تحقیق کنیدو با توجه به نیازتون انتخاب کنید. افزونه wpml پیشنهاد میشه!

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، sitefy گفته است :

سلام،

برای این کار لازم هست که وردپرس شبکه راه اندازی کنید سپس برای هر زبانی که در نظر دارید یک سایت در شبکه راه اندازی کنید (با افزونه مربوطه).

برای این کار دو عبارت زیر را در گوگل سرچ کنید:

1. آموزش راه اندازی وردپرس شبکه ( در جایی که گفته میشه گزینه ساب فولدر رو انتخاب کنید)
  2. وردپرس چندزبانه مولتی سایت

انتخاب های متفاوتی برای افزونه دارید که باید تحقیق کنیدو با توجه به نیازتون انتخاب کنید. افزونه wpml پیشنهاد میشه!

خیلی ممنون از پاسختون
ولی من قبلا سایت رو راهندازی کردم
فقط میخوام بدونم میشه یه کپی از سایت رو تو فولدر دیگه ای راهندازی کرد؟ 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...